زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

عمل جراحی زیبایی برای افراد جوان

کلینیک هیلدا

عمل جراحی زیبایی برای افراد جوان

عمل جراحی زیبایی برای افراد جوان

افراد جوان در انجام عمل جراحی زیبایی سبقت می گیرند! اگر فکر می کنید جراحی زیبایی فقط برای افراد بالای 45 سال است، باز هم فکر کنید. در سال 2003 تقریباً 336 هزار نوجوان 18 سال یا کمتر، به نوعی از جراحی زیبایی تن داده اند. این میزان نسبت به سال 2002 به میزان 50 درصد رشد داشته است. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

اعمال جراحی زیبایی محبوب این گروه، پیلینگ پوست (تراشیدن پوست) صورت و جراحی زیبایی بینی برای تغییر شکل بینی بوده است. به طور طبیعی، برای انجام عمل جراحی زیبایی افراد کمتر از 18 سال رضایتنامه والدین ضروری است.

آمار انجام عمل جراحی زیبایی در افراد 19 و 25 سال به صورت انفجاری افزایش یافته است. خانم های جوانی که خواهان لیپوساکشن یا جراحی بینی هستند، نشان می دهد که چه امکانات مطلوبی در دسترس آنهاست. اگرچه هنوز افراد بسیاری برای پشتیبانی و پول به بزرگسالان روی می آورند، اما این گروه در رابطه با ایده زیبایی پوست خود آسوده هستند.

جوانان، مجلات و نشریاتی را که درباره زیبایی و عمل های جراحی زیبایی مطلب می نویسند، بیشتر می خوانند. همچنین آن ها به درستی و حفظ آن اهمیت می دهند، از این رو ظاهر و احساسی که در مورد خود دارند برایشان بسیار مهم است. آن ها نمی خواهند در تنهایی زندگی کنند، بنابراین سعی می کنند عیب های ظاهری خود را اصلاح کنند.

کانال تلگرام زوم لایف
توجه: اطلاعات موجود در مجله اینترنتی زوم لایف، از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده است اما جایگزین هیچ‌یک از نسخه‌هایی که پزشکان می‌نویسند، نیست. اگر فکر می‌کنید مشکل پزشکی دارید، لطفاً برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود