خلاقیت

مطالب و تصاویری در رابطه با خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات، کسب و کار، در منزل و کارهای هنری

 • عکس هایی از خلاقیت یک هنرمند در نقاشی خیابانی (35 عکس)

  یک هنرمند با اسم مستعار (Tom Bob) در نقاشی خیابانی غوغا کرده است. او بر روی اشیاء، به آنها جان می بخشد! این هنرمند در شهرهای مختلف از جمله کالیفرنیا، ماساچوست، میامی، دبی، تایوان به هنرنمایی پرداخته است. مثلاً کنتور گاز را به فلامینگو تبدیل می کند، دوربین مداربسته را به پرنده تبدیل کرده است. پیشنهاد می کنیم در ادامه عکس هایی از خلاقیت این هنرمند را ببینید.

  ادامه مطلب
 • خلاقیت در کاریکاتور و استفاده از دست

  در این مطلب از سایت زوم لایف می خواهیم عکس هایی از خلاقیت در کاریکاتور و استفاده از دست یکی از هنرمندان را با هم ببینیم. در این کاریکاتور ها از دست به عنوان جزئی از نقاشی استفاده شده است. کاریکاتور همیشه طرفداران خودش را داشته و هنرمندانی که با استفاده از خلاقیت، کاریکاتور های جالبی خلق می کنند امروزه بیشتر شده. در ادامه با مشاهده عکس ها همراه ما باشید.

  ادامه مطلب
 • عکس‌هایی از یک گاراژ مینیاتوری

  خلق یک اثر مینیاتوری به دلیل عکس دیدنی از آثار مینیاتوری آقای Eddie Putera را با هم می‌بینیم. این هنرمند یک گاراژ از ماشین و موتور مینیاتوری خلق کرده است که ارزش چند بار دیدن را دارد. پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این عکس‌ها را ببینید.

  ادامه مطلب
 • خلاقیت در نقاشی های سه بعدی

  نقاشی های زیادی به عنوان تبلیغات محیطی خلاقانه و یا زیباسازی انجام می شود. در این میان خلاقیت در نقاشی سه بعدی و استفاده از المان ها و  جلوه های طبیعی بسیار مهم است. در این مطلب 18 نقاشی خلاقانه با موضوعات مختلف را با هم می بینیم.

  ادامه مطلب
 • حلقه و انگشترهایی با اشکال حیوانات

  حلقه و انگشترهایی با اشکال حیوانات که به زیبایی و خلاقیت بی نظیر مری لو (Mary Lou) ساخته شده اند. این انگشترها به شکل حیوانات مختلفی مانند روباه، سنجاب، گوزن، لک لک، فلامینگو، جغد، پلنگ و غیره است که پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب تصاویر این حلقه و انگشترها را مشاهده کنید.

  ادامه مطلب