زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

خلاقیت

خلاقیت

مطالب و تصاویری در رابطه با خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات، کسب و کار، در منزل و کارهای هنری

 • خلاقیت در کاریکاتور و استفاده از دست

  در این مطلب از سایت زوم لایف می خواهیم عکس هایی از خلاقیت در کاریکاتور و استفاده از دست یکی از هنرمندان را با هم ببینیم. در این کاریکاتور ها از دست به عنوان جزئی از نقاشی استفاده شده است. کاریکاتور همیشه طرفداران خودش را داشته و هنرمندانی که با استفاده از خلاقیت، کاریکاتور های جالبی خلق می کنند امروزه بیشتر شده. در ادامه با مشاهده عکس ها همراه ما باشید.

  ادامه مطلب
 • عکس‌هایی از یک گاراژ مینیاتوری

  خلق یک اثر مینیاتوری به دلیل خلاقیت‌و ظرافت‌هایی که باید صرف آن شود، همیشه برای مخاطبان و هنر دوستان جذابیت داشته است. در این مطلب چند عکس دیدنی از آثار مینیاتوری آقای Eddie Putera را با هم می‌بینیم. این هنرمند یک گاراژ از ماشین و موتور مینیاتوری خلق کرده است که ارزش چند بار دیدن را دارد. پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این عکس‌ها را ببینید.

  ادامه مطلب
 • خلاقیت در نقاشی های سه بعدی

  نقاشی های زیادی به عنوان تبلیغات محیطی خلاقانه و یا زیباسازی انجام می شود. در این میان خلاقیت در نقاشی سه بعدی و استفاده از المان ها و  جلوه های طبیعی بسیار مهم است. در این مطلب 18 نقاشی خلاقانه با موضوعات مختلف را با هم می بینیم.

  ادامه مطلب
 • حلقه و انگشترهایی با اشکال حیوانات

  حلقه و انگشترهایی با اشکال حیوانات که به زیبایی و خلاقیت بی نظیر مری لو (Mary Lou) ساخته شده اند. این انگشترها به شکل حیوانات مختلفی مانند روباه، سنجاب، گوزن، لک لک، فلامینگو، جغد، پلنگ و غیره است که پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب تصاویر این حلقه و انگشترها را مشاهده کنید.

  ادامه مطلب