زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

در زندگی گاهی کمتر بهتر است!

سامانه نوبت‌دهی پزشکی

در زندگی گاهی کمتر بهتر است!

در زندگی گاهی کمتر بهتر است!

کمی تمرکز روی زندگی و تمرکز روی اولیت ها، نه تنها چیزی از زندگی شما کم نمی کند، بلکه آن را بهتر هم می کند. من پیش از این، فکر می کردم که « تمرکز ، چیزی است که مردم از آن به عنوان بهانه ای برای تنبلی استفاده می کنند. تا وقتی که متوجه شدم تظاهر به بهره وری و پرکار بودن به منزله پرکردن لحظه لحظه زندگی با کلی کار و مشغله ، با مفاهیمی چون سازنده بودن ، در لحظه حضور داشتن و تمرکز واقعی تفاوت بسیاری دارد.

کمتر، بهتر است

وقتی که طرز فکر «کمتر بهتر است» را سرلوحه کار، زندگی و سایر حوزه های زندگی خود قرار دهیم، در وهله اول قدر چیزهایی را که در حال حاضر در اختیار داریم می دانیم . همچنین با این طرز فکر، شهامت این را پیدا می کنیم که افرادی را که برای زندگی ما زیاد مناسب نیستند کنار بگذاریم و به این وسیله زمینه را برای رشد هر چه بیشتر خود فراهم کنیم.
اگر برای وقت خود ارزش بیشتری قائل شوید، در این صورت خود را در فضا و شرایط متفاوتی خواهید یافت. فضایی که امکانات و فرصت های بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. در چنین شرایطی به جای این که زیر بار تعهدات بی شمار و کارهای متعددی که به عهده گرفته اید؛ کمر خم کنید، همان چیزی را بر زبان خواهید آورد که همیشه آرزوی گفتنش را داشتید: « نه! خیلی ممنون » این وضعیت به شما امکان می دهد که از یک همه کاره هیچ کاره به فردی تبدیل شوید که در کار خاصی مهارت بالایی دارد و کارش را به نحو احسن انجام می دهد.

وقتی کارهای اضافی و زایدی را که به گردن گرفته اید، به کنار بگذارید ، میتوانید کارهای مهم تان را به نحو احسن به انجام برسانید .

    کانال تلگرام زوم لایف
    توجه: اطلاعات موجود در مجله اینترنتی زوم لایف، از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده است اما جایگزین هیچ‌یک از نسخه‌هایی که پزشکان می‌نویسند، نیست. اگر فکر می‌کنید مشکل پزشکی دارید، لطفاً برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود