زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

صداقت را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهید

صداقت را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهید

صداقت را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهید

تلاش کنید تا صداقت را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهید. شما در نهایت یا اعمالتان را بر اساس اصول مورد نظرتان اجرا می کنید یا اصولتان را تابع اعمال و عملکردتان می کنید. انتخاب با شماست. اگر قصدتان رسیدن به موفقیت است پس بهتر است مسیر صداقت را پیش بگیرید، چون دیگر راه ها به بن بست می رسد. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

برای تبدیل شدن به فردی صادق، اصول اخلاقی مورد نظرتان را دوباره پایه ریزی کنید. شاید مجبور شوید در این راه تصمیم هایی سخت بگیرید؛ اما ارزشش را خواهد داشت.

وجودتان را به صداقت و اعتمادپذیری و رازداری بیارایید

صداقت با تصمیمی خاص و آگانه آغاز می شود. اگر انتظار یک لحظه ی بحرانی را می کشید تا آن وقت به سوی راستی و صداقت گام بردارید، خود را برای شکست آماده کرده اید. همین امروز زندگی خود را بر پایه ی صداقت شروع کنید و به خود قول دهید در هر شرایط از آن اصول سرپیچی نکنید.

تصمیم بگیرید در هر شرایطی خود را نفروشید

می توان برخی مردم را با پول خرید، چراکه آن ها مساله ی پول را قبل از وسوسه شدن پیش خودشان حل نکرده اند. بهترین راه برای حفظ صداقت این است که همین الان تصمیم بگیرید در هیچ شرایطی آن را معامله نکنید، نه به قدرت، نه انتقام، نه غرور، و نه پول.

خود را نفروشید
اندک اند کسانی که توانایی مقاومت در برابر بالاترین قیمت پیشنهادی را داشته باشند.

هر روز کاری انجام دهید که لازم است، نه این که مورد علاقه ی شماست

بخشی مهم از صداقت، انجام صحیح مسئوولیت هاست. زیگ زیگلر می گوید: اگر کارهای ضروری خود را به موقع انجام دهید روزی خواهد آمد که بتوانید کارهای مورد علاقه تان را در زمانی که دوست دارید انجام دهید.
ویلیام جیمز، فیلسوف و روان شناس این عقیده را به طرزی قوی تر بیان می کند: هر کس در طول روز باید دست کم دو کار انجام دهد که مورد علاقه اش نیست تا تمرین کند تا بتواند در مواقع ضروری آن را اجرا نماید.

تلاش و صداقت
سخت تلاش کردن و صداقت را اگر حفظ کنید، تقریباً به هرآنچه که می خواهید می رسید. (چارلی مانگر)

به واسطه ی صداقت می توانید آزادی را بهتر تجربه کنید، چرا که در دام استرس ناشی از تصمیم غلط، تردید و گمراهی های حاصل از آن و خصوصیات منفی دیگر نمی توانید طعم آزادی بچشید، بلکه فقط خواهید توانست آزادانه با تاثیر بر دیگران بر ارزش آن ها بیفزایید. صداقت دری را به سوی تجربه ی موفقیت های روز افزون می گشاید.

اگر بدانید کجا ایستاده اید، وظیفه تان چیست و طبق اصول عمل کنید دیگران هم به شما اعتماد می کنند. شما الگویی از شخصیت و پایداری هستید که دیگران آن را ستایش می کنند و با این کار به سوی ارتباطات بهتر پیش می روید.

کانال تلگرام زوم لایف
توجه: اطلاعات موجود در مجله اینترنتی زوم لایف، از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده است اما جایگزین هیچ‌یک از نسخه‌هایی که پزشکان می‌نویسند، نیست. اگر فکر می‌کنید مشکل پزشکی دارید، لطفاً برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود