زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

تصاویری از زندگی مجردی و متاهلی

تصاویری از زندگی مجردی و متاهلی

تصاویری از زندگی مجردی و متاهلی

زندگی مجردی و متاهلی تفاوت‌های زیادی دارد. شما در زندگی مجردی تنها هستید و یکی از تفاوت ها این است که می‌توانید تمام برنامه‌ریزی زندگی و فعالیت‌های خودتان را انجام دهید و از تمام زمان استفاده کنید. اما در زندگی متاهلی شما دیگر تنها نیستید و نوع فعالیت ها و زمانی که برای آنها می‌گذارید کاملاً متفاوت خواهد بود. در ادامه تصاویری جالب از زندگی مجردی و زندگی متاهلی را با هم می‌بینیم.

 وقتی مجرد و تنها هستید، برنامه سفر دست خودتان است اما وقتی متاهل شدید، نوع سفر، مقصد سفر، لوازم مورد نیاز در سفر باید با توجه به شرایط خانواده انتخاب شود. در سفرهای مجردی معمولاً شرایط و تصمیم‌گیری ها کاملاً متفاوت است. اگر متاهل باشید اما قصد سفر کاری و یا سفر با دوستانتان داشته باشید، باز هم به اندازه اینکه مجرد باشید، در تصمیم‌گیری آزاد نیستید. نظر شما در این دو نوع سفر چیست؟

 شاید برای همه پیش آمده و یا حداقل دیده‌ایم که پدر خانواده می‌خواهد برنامه مورد علاقه خودش را ببینید اما سایر اعضای خانواده پافشاری می‌کنند که باید برنامه خودشان را ببینند. شما وقتی مجرد بودید خیلی راحت مسابقات ورزشی را دنبال می‌کردید اما در زمان متاهلی امکان دارد همیشه اینگونه نباشد.

 هیجان‌های دوران جوانی در مقابل کنترل و مراقبت از خانواده مخصوصاً با حضور کودک در قاب یک تصویر را می‌بینیم.

یکی از فواید متاهل شدن در غذا نهفته است :) وقتی مجرد باشی و آشپزی بلد نباشی اوضاع خوبی نخواهی داشت و به فست فود پناه می‌بری! اما در عوض وقتی متاهل باشی همسرتان می‌تواند غذاهای خوشمزه‌ای آماده کند که شاید در هیچ رستوران و فست فودی وجود نداشته باشد و از خوردن آنها لذت ببرید.

در همه حال ورزش کنید. می‌دانید حمل خریدهای مورد نیاز خانه خود نیز یک ورزش است؟ :)
دوران مجردی زمان مال خودتان بود و به باشگاه می‌رفتید اما در دوران متاهلی امکان اینکه هر هفته لیست‌های خریدی در دست داشته باشید زیاد است. پیشنهاد می‌کنم به دید ورزش به قضیه نگاه کنید.

استفاده از تمام قسمت های تخت و رختخواب فقط در دوران مجردی و زمانی‌که تنها باشید اتفاق می‌افتد.

تفریجات مجردی و تفریجات متاهلی متفاوت است. وقتی با خانواده خودتان هستید باید به مکان‌هایی بروید که بنیاد خانواده را زیر سوال نبرد. با خانواده خود به مکان های عمومی مثل پارک‌، باغ‌وحش، موزه بروید و از کنار هم بودن لذت ببرید.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
تعداد نظرات (2)
 1. بهار در 11 تیر 1396
  توی زندگی متاهلی هم میشه، سفر دسته جمعی رفت.
  این عکس ها بیشتر جون ها رو از ازدواج منع می کنه.
  پاسخ
  1. kiyarash در 23 تیر 1396
   اگه خانم ها بزارن میشه رفت سفر
   پاسخ