زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

لیزر مو های زائد نقاط مختلف در 1401 چقدر هزینه دارد ؟

لیزر مو های زائد نقاط مختلف در 1401 چقدر هزینه دارد ؟

لیزر مو های زائد نقاط مختلف در 1401 چقدر هزینه دارد ؟

لیزر موهای زائد چیست؟

همیشه سطح بهداشت و زیبایی افراد یکی از مهمترین دغدغه های جامعه بوده است لیزر موهای زائد یکی از روش های بهبود سطح بهداشت فردی و زیبایی افراد می باشد در ادامه این مقاله ما به برخی از جوانب لیزر کردن موهای زائد خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

تاریخچه لیزر مو های زائد

تئودور اچ میمن اولین روش لیزر موهای زائد را در دهه 1960 ابداع کرد. لیزر موهای زائد میمان تنها توانست رشد مو را به حداقل برساند و در عین حال آسیب و سوختگی شدیدی را ایجاد کند. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) لیزر جدیدی به نام لیزر nD:YAG را برای حذف موهای زائد در سال 1964 معرفی کرد.

لیزر کردن موهای زائد چه عوارضی دارد؟

در کل لیزر کردن موهای زائد آنچنان عوارض خاصی ندارد اما این روش مانند هر روش دیگری از جوانسازی با دستگاه ممکن است یک سری عوارض جزئی به همراه داشته باشد.همینطور این عوارض بسیار سطحی و قابل درمان هستند از از جمله عوارض می توان به قرمز شدن پوست،  پوسته پوسته شدن اشاره کرد که کاملا طبیعی می باشد.

چرا باید مو های خود را لیزر کنیم؟ مهم ترین دلایل استفاده از این روش چیست؟

در ادامه این بخش ما بررسی خواهیم کرد که مهم ترین دلایل لیزر کردن مو چیست و چرا باید از این روش استفاده کنیم.

صرفه جویی در زمان

این روش به خاطر اینکه سریع و بدون درد است طرفداران بسیار زیادی دارد و همینطور مطمئن بودن این روش از دیگر دلایل محبوب شدن این روش از حذف مو های زائد شده است. 

صرفه جویی در هزینه

به دلیل اینکه نتیجه های لیزر مو های زائد بلند مدت است و افراد حتی با 1 جلسه از لیزر مو میتوانند نتایج بسیار خوبی را دریافت کنند، هزینه آن نیز نسبت به نتیجه ای که دریافت می شود، بسیار معقول و مناسب است.

جلوگیری از ایجاد موهای زیر پوستی

یکی دیگر از مهم ترین مزیت های لیزر مو جلوگیری کردن از ایجاد مو های زیر پوستی است. این روش با وجود از بین بردن فولیکول های مو باعث این می شود که دیگر مو های زیر پوستی برای شما ایجاد نشود.

لیزر مو های زائد گردن

مهم ترین نقاطی که توسط دستگاه لیزر می شود چیست؟

در لیست زیر می توانید مشاهده کنید که چه نقاطی از بدن را میتوانیم با استفاده از دستگاه ها لیزر کنیم

 • ران پا
 • خط بیکینی
 • زیر گردن
 • پا
 • دست
 • مو های بدن
 • زیر بغل
 • ناحیه تناسلی

چه افرادی نباید لیزر مو های زائد را انجام دهند؟

 • افرادی که دارو های ضد انعقاد خون را مصرف می کنند.
 • افرادی که دارای بیماری هایی هستند که منتهی به تشنج می شود.
 • اشخاصی که دارای بیماری های خاص پوستی مانند : پسوریازیس، ویتیلیگو، لیکن پلان، لوپوس، کلوئید یا سرطان های پوستی

لیزر موهای زائد هر چند وقت باید انجام شود؟

لیزر مو زمانی انجام می شود که مو های زائد در مرحله رشد فعال است. با این اوصاف با یک فاصله زمانی منظم باید لیزر مو های زائد انجام شود. معمولا بسیاری از افراد پس از انجام لیزر جلسه اول با فاصله زمانی 6 هفته و مجددا 6 ماه یک بار انجام می شود.

لیزر مو های زائد چقدر طول می کشد؟

معمولا این مورد بستگی دارد که چقدر اپراتور مورد نظر شما کند دست و یا سریع باشد و به همین خاطر ممکن است متغیر باشد. اما به طور کلی انجام لیزر کامل کل بدن حدود 1 ساعت و لیزر کردن یک ناحیه خاص از بدن بین 5 تا 15 دقیقه حداقل می تواند زمان بر باشد.

سخن آخر 

در کل لیزر کردن مو های زائد به عنوان یکی از بهترین روش های زیبایی می باشد و شما می توانید با صرف هزینه کم، پوست همیشه صاف و ساده داشته باشید.

منبع : https://clinicladan.com/

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود