زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مهاجرت

مهاجرت بدون داشتن اطلاعات کافی ممکن است بسیار خطرناک باشد. به همین دلیل ما در این قسمت از سایت زوم لایف به نکات مختلفی پیرامون مهاجرت پرداخته‌ایم.

خرید ملک و دریافت پاسپورت ترکیه در عرض 55 روز

اگر به اقامت ترکیه فکر می‌کنید، آشنایی با شرایط زندگی در ترکیه، تفاوت انواع اقامت‎ها، نحوه دریافت پاسپورت ترکیه و ارزش بین‎المللی آن، روش‎های اخذ اقامت، نحوه خرید ملک، مزایای خرید خانه، شرایط خرید ملک در ترکیه، مراحل خرید خانه در ترکیه و صد البته انتخاب مناسب‎ترین شهر برای زندگی در ترکیه، همه جزو مواردی هستند که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کرده باشند.

چطور مهاجرت موفقی داشته باشیم؟

مهاجرت موفق نیازمند هدف، شخصیت تکامل یافته و انتظار مناسب از مهاجرت است. افرادی مهاجرت را برای تغییر، تلاش و حل مشکل انتخاب می‌کنند، شانس موفقیت بیش‌تری در مهاجرت دارند. در این مطلب درباره نکاتی صحبت کرده‌ایم که می‌تواند به موفقیت در مهاجرت شما کمک کند. همچنین برخی نکات قبل از مهاجرت و بعد از مهاجرت را نیز مورد بررسی قرار داده‌ایم.

چطور می‌توانیم مهاجرت کنیم؟

آیا می خواهید مهاجرت کنید ولی روش های مهاجرت را نمی دانید؟ حداقل شرایط اولیه برای مهاجرت را نمی دانید؟ آیا تفاوت ویزا، اقامت و تابعیت را نمی دانید؟ اگر می خواهید مهاجرت کنید اما می خواهید بدانید روش های مهاجرت چیست و چه روشی مناسب شماست در این مطلب می خواهیم روش های مهاجرت و آشنایی با انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

قبل از اینکه تصمیم به مهاجرت بگیرید، این 12 نکته را بخوانید

از گذشته مهاجرت تصمیمی غم انگیز اما سرشار از شور، اشتیاق و گاهی سردرگمی بوده است. هر شخصی برای مهاجرت دلایل خاص خودش را دارد. اما می توان احساس کرد که عدم وجود شرایط مناسب زندگی در وطن، تصمیم به مهاجرت گرفته می شود. اگر تصمیم به مهاجرت دارید، قبل از شروع مهاجرت به این نکات توجه کنید.

10 تا از بهترین کشورهای جهان از نظر تعادل کار و زندگی

مهاجرت به یک کشور جدید، به معنی این است که هم باید در زمینه ی کاری و هم زمینه ی غیرکاری، به سبک جدیدی زندگی کنیم. برای دیدن بهترین کشورها از نظر تعادل کار و زندگی و همچنین تعداد ساعات کاری مهاجرین در این کشورها، ادامه ی این مقاله را مطالعه کنید.

راحت ترین کشورها برای مهاجرت

راحت ترین کشور برای مهاجرت را می شناسید؟ امروزه افراد به دلایل مختلفی به فکر مهاجرت هستند. اگر بدنبال راحت ترین کشور برای گرفتن اقامت هستید، این مطلب می تواند به شما در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت کمک کند. در ادامه با راحت ترین کشورها برای مهاجرت آشنا شوید.