زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

دانستنی‌ها

دانستی‌های کاربردی در حوزه‌های مختلف را در این بخش بخوانید.

همه چیز درباره هنر شیشه گری از دیرباز تا کنون

شیشه‌گری یا آبگینه، جزو یکی از قدیمی‌ترین شاخه‌های هنری است که در سطح جهان هم محبوبیت زیادی دارد. این هنر که به حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح بازمی‌گردد، یکی از محبوب‌ترین هنرهای تاریخی محسوب می‌شود.

ارائه نکات و راهنمایی‌هایی برای تعمیر و نگهداری صحیح از ساعت‌های مچی مردانه

ساعت‌های مچی مردانه هم مانند کالاهای دیگر به مراقبت و توجه نیاز دارند تا بتوانند بهترین عملکرد ممکن را تا سال‌های طولانی از خود نشان دهند. پیروی از نکات مشخصی می‌تواند طول عمر این اکسسوری‌های دوست‌ داشتنی را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

این شهر مرجع است: «شهر لوازم‌خانگی»

همان‌طور که ما مرجع تخصصی خبرهای اقتصادی، اجتماعی و... داریم، جایی هم داریم که مرجع تخصصی خبرهای لوازم‌خانگی است؛ یک شهر بزرگ که تمام جشنواره‌های بزرگ، فروش‌های ویژه، خریدهای اصل و با ضمانت و... در آن انجام می‌شود.

قیمت گذاری کابینت ممبران: راهکارهایی برای کاهش هزینه

امروزه افزایش قیمت محصولات چوبی، طرفداران کابینت ممبران را به سمت استفاده از روش‌های کاهش هزینه کابینت ممبران سوق داده است.

فروشگاه لوازم یدکی رنو شامل چه قطعاتی است؟

آیا فروشگاه رنو صفری یک فروشگاه کامل در امر لوازم یدکی رنو است؟ از نظر شما یک فروشگاه که در امر خرید کامل باشد باید چگونه باشد؟ چه مزیت هایی باید داشته باشد؟

معرفی فرش های جدید با طرح حیوان خانگی

یکی از سخت ترین انتخاب ها در هنگام خرید فرش، انتخاب طرح و نقش و رنگ فرش است. در این مطلب متفاوت قصد داریم جدیدترین فرش ها با طرح حیوانات خانگی را به شما معرفی کنیم.