دانستنی ها

در اطراف ما همیشه چیزهایی برای یاد گرفتن و دانستن وجود دارد!

 • خرید ملک و دریافت پاسپورت ترکیه در عرض 55 روز

  اگر به اقامت ترکیه فکر می‌کنید، آشنایی با شرایط زندگی در ترکیه، تفاوت انواع اقامت‎ها، نحوه دریافت پاسپورت ترکیه و ارزش بین‎المللی آن، روش‎های اخذ اقامت، نحوه خرید ملک، مزایای خرید خانه، شرایط خرید ملک در ترکیه، مراحل خرید خانه در ترکیه و صد البته انتخاب مناسب‎ترین شهر برای زندگی در ترکیه، همه جزو مواردی هستند که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کرده باشند.

  ادامه مطلب
 • چطور مهاجرت موفقی داشته باشیم؟

  مهاجرت موفق نیازمند هدف، شخصیت تکامل یافته و انتظار مناسب از مهاجرت است. افرادی مهاجرت را برای تغییر، تلاش و حل مشکل انتخاب می‌کنند، شانس موفقیت بیش‌تری در مهاجرت دارند. در این مطلب درباره نکاتی صحبت کرده‌ایم که می‌تواند به موفقیت در مهاجرت شما کمک کند. همچنین برخی نکات قبل از مهاجرت و بعد از مهاجرت را نیز مورد بررسی قرار داده‌ایم.

  ادامه مطلب
 • فرق روانکاو، روانشناس و روانپزشک چیست؟

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سه اصطلاح روانکاو، روانشناس و روان‌پزشک را به جای هم بکار برده باشید و دقیق، تفاوت آنها را ندانید. بسیاری از مردم آنها را به جای هم بکار می‌برند و این باعث می‌شود که انتخاب دقیقی برای مراجعه به روانشناس یا روانکاو یا روان‌پزشک نداشته باشند. اما این سه واژه دقیقاً چه تفاوتی دارند؟

  ادامه مطلب
 • 10 کاربرد باور نکردنی پوست موز دانستنی ها
  بروزرسانی: 4 هفته پیش

  10 کاربرد باور نکردنی پوست موز

  احتمالا شما بعد از خوردن موز پوست آن را دور می اندازید، اما آیا میدانستید که پوست موز کلی فایده دارد؟ پوست موز سرشار از آنتی اکسیدان، مواد معدنی و ویتامین ها است. پس دفعه بعدی که از خوردن یک موز لذت می بردید پوست را دور نیاندازید و یکی از کاربردهای فوق العاده آن را امتحان کنید. در ادامه با 10 کاربرد باور نکردنی پوست موز آشنا شوید.

  ادامه مطلب
 • چطور می‌توانیم مهاجرت کنیم؟ مهاجرت
  بروزرسانی: 4 ماه پیش

  چطور می‌توانیم مهاجرت کنیم؟

  آیا می خواهید مهاجرت کنید ولی روش های مهاجرت را نمی دانید؟ حداقل شرایط اولیه برای مهاجرت را نمی دانید؟ آیا تفاوت ویزا، اقامت و تابعیت را نمی دانید؟ اگر می خواهید مهاجرت کنید اما می خواهید بدانید روش های مهاجرت چیست و چه روشی مناسب شماست در این مطلب می خواهیم روش های مهاجرت و آشنایی با انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

  ادامه مطلب
 • مهاجرت بدون در نظر گرفتن این نکات، وحشتناک است! مهاجرت
  بروزرسانی: 5 ماه پیش

  مهاجرت بدون در نظر گرفتن این نکات، وحشتناک است!

  از گذشته مهاجرت تصمیمی غم انگیز اما سرشار از شور، اشتیاق و گاهی سردرگمی بوده است. هر شخصی برای مهاجرت دلایل خاص خودش را دارد. اما می توان احساس کرد که عدم وجود شرایط مناسب زندگی در وطن، تصمیم به مهاجرت گرفته می شود. اگر تصمیم به مهاجرت دارید، قبل از شروع مهاجرت به این نکات توجه کنید.

  ادامه مطلب