زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

رژیم غذایی

کدام رژیم غذایی برای کاهش وزن بهتر است؟ برای حفظ سلامت بدن از کدام رژیم غذایی استفاده کنیم؟ در این بخش به معرفی رژیم‌های غذایی می‌پردازیم.

رژیم فستینگ چیست؟ راهنمای رژیم فست یا روزه داری متناوبرژیم غذایی

رژیم فستینگ چیست؟ راهنمای رژیم فست یا روزه داری متناوب

رژیم فستینگ چیست و چطور به کاهش وزن کمک می‌کند؟ رژیم روزه داری متناوب یا همان فستنیگ چه فواید و عوارضی دارد؟ چطور باید رژیم غذایی فست را شروع کرد؟

20 دلیل لاغر نشدن با رژیم کتوژنیکرژیم غذایی

20 دلیل لاغر نشدن با رژیم کتوژنیک

چند هفته از شروع رژیم کتو می‌گذرد اما وزن کم نمی‌کنم و دچار استپ وزنی شده‌ام. علت توقف کاهش وزن در رژیم کتوژنیک چیست و چطور برطرف می‌شود؟ لاغر نشدن و یا استپ شدن وزن در رژیم کتوژنیک می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به همین دلیل ما در این مطلب از سایت زوم لایف، دلایل توقف کاهش وزن در رژیم کتوژنیک را بررسی کرده‌ایم.

انواع رژیم کتوژنیک (استاندارد، دوره‌ای، هدفمند، پروتئین بالا)رژیم غذایی

انواع رژیم کتوژنیک (استاندارد، دوره‌ای، هدفمند، پروتئین بالا)

رژیم غذایی کتوژنیک می‌تواند به عنوان سبک زندگی انتخاب شود اما اگر برای کاهش وزن این رژیم را انتخاب کردید، باید بدانید که کتوژنیک برای کاهش وزن به عنوان یک رژیم کوتاه مدت شناخته می‌شود و نباید بیشتر از 3 ماه از این رژیم استفاده کرد.

19 پرسش و پاسخ درباره رژیم غذایی کتوژنیکرژیم غذایی

19 پرسش و پاسخ درباره رژیم غذایی کتوژنیک

اگر رژیم کتوژنیک را انتخاب کردید، ممکن است قبل از شروع این رژیم غذایی سوالاتی داشته باشید که ما در این مطلب از سایت زوم لایف به شایع‌ترین سوالات قبل از شروع رژیم کتوژنیک پاسخ داده‌ایم.

فواید رژیم کتوژنیک؛ چرا باید رژیم غذایی کتوژنیک را انتخاب کرد؟رژیم غذایی

فواید رژیم کتوژنیک؛ چرا باید رژیم غذایی کتوژنیک را انتخاب کرد؟

کتوژنیک یک رژیم غذایی کم‌کربوهیدرات و پرچرب است که برای لاغری سریع بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از رژیم کتوژنیک برای افرادی که به دلیل چاقی، مستعد ابتلا به بیماری هایی مانند سندرم متابولیک، دیابت، فشار خون، چربی خون، سکته قلبی، سکته مغزی و سرطان می‌باشند مفید است.

خارج شدن از رژیم کتوژنیک و تثبیت وزن بعد از کاهش وزنرژیم غذایی

خارج شدن از رژیم کتوژنیک و تثبیت وزن بعد از کاهش وزن

رژیم غذایی کتوژنیک را شروع کرده‌اید اما نمی‌دانید چگونه باید از رژیم کتو خارج شوید؟ ممکن است به دلایل مختلفی تصمیم به خروج از رژیم کتوژنیک گرفته باشید. دلایلی مانند سفت و سخت بودن رژیم کتو، عوارض ناخوشایند و یا رسیدن به وزن ایده‌ال! برای خروج از رژیم کتوژنیک نکاتی وجود دارد که در این مطلب از سایت زوم لایف، به آنها اشاره کرده‌ایم.