زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

رژیم غذایی

کدام رژیم غذایی برای کاهش وزن بهتر است؟ برای حفظ سلامت بدن از کدام رژیم غذایی استفاده کنیم؟ در این بخش به معرفی رژیم‌های غذایی می‌پردازیم.

رژیم کانادایی چیست؟ درباره این رژیم سخت و خطرناک بخوانید!رژیم غذایی

رژیم کانادایی چیست؟ درباره این رژیم سخت و خطرناک بخوانید!

رژیم کانادایی به عنوان یک رژیم لاغر کننده سریع شناخته می‌شود و خیلی‌ها برای درمان چاقی سراغ این رژیم می‌روند. اگر دنبال کاهش وزن سریع باشید، احتمالاً اسم مدل‌های مختلفی از این رژیم غذایی مثل رژیم کانادایی 15 روزه، 13 روزه و حتی 7 روزه را شنید‌ه‌اید.

چرا در رژیم شکست میخوریم؟ 9 علت موفق نبودن افراد در رژیم های لاغریرژیم غذایی

چرا در رژیم شکست میخوریم؟ 9 علت موفق نبودن افراد در رژیم های لاغری

علت شکست رژیم غذایی چیست؟ چرا در رژیم شکست میخوریم؟ اگر رژیم را شکستیم چه کنیم؟ آیا رژیم غذایی تنها راه حل برای کاهش وزن است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ داده‌ایم.

رژیم فستینگ چیست؟ راهنمای رژیم فست یا روزه داری متناوبرژیم غذایی

رژیم فستینگ چیست؟ راهنمای رژیم فست یا روزه داری متناوب

رژیم فستینگ چیست و چطور به کاهش وزن کمک می‌کند؟ رژیم روزه داری متناوب یا همان فستنیگ چه فواید و عوارضی دارد؟ چطور باید رژیم غذایی فست را شروع کرد؟

20 دلیل لاغر نشدن با رژیم کتوژنیکرژیم غذایی

20 دلیل لاغر نشدن با رژیم کتوژنیک

چند هفته از شروع رژیم کتو می‌گذرد اما وزن کم نمی‌کنم و دچار استپ وزنی شده‌ام. علت توقف کاهش وزن در رژیم کتوژنیک چیست و چطور برطرف می‌شود؟ لاغر نشدن و یا استپ شدن وزن در رژیم کتوژنیک می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به همین دلیل ما در این مطلب از سایت زوم لایف، دلایل توقف کاهش وزن در رژیم کتوژنیک را بررسی کرده‌ایم.

انواع رژیم کتوژنیک (استاندارد، دوره‌ای، هدفمند، پروتئین بالا)رژیم غذایی

انواع رژیم کتوژنیک (استاندارد، دوره‌ای، هدفمند، پروتئین بالا)

رژیم غذایی کتوژنیک می‌تواند به عنوان سبک زندگی انتخاب شود اما اگر برای کاهش وزن این رژیم را انتخاب کردید، باید بدانید که کتوژنیک برای کاهش وزن به عنوان یک رژیم کوتاه مدت شناخته می‌شود و نباید بیشتر از 3 ماه از این رژیم استفاده کرد.

19 پرسش و پاسخ درباره رژیم غذایی کتوژنیکرژیم غذایی

19 پرسش و پاسخ درباره رژیم غذایی کتوژنیک

اگر رژیم کتوژنیک را انتخاب کردید، ممکن است قبل از شروع این رژیم غذایی سوالاتی داشته باشید که ما در این مطلب از سایت زوم لایف به شایع‌ترین سوالات قبل از شروع رژیم کتوژنیک پاسخ داده‌ایم.