زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سبک زندگی

اگر می‌خواهید به اهدف و آرزوهای خود برسید، باید سبک زندگی خود را با آنها یکی کنید.

مهارت ارتباطی چیست + روش‌های تقویت مهارت ارتباطی

داشتن مهارت ارتباطی قوی به فرد کمک می‌کند تا در روابط انسانی، محیط کار زندگی شخصی خود، بهترین عملکرد را داشته باشد و به موفقیت‌های بیشتری دست یابد.

6 تاثیر روابط اجتماعی قوی بر سلامت روان و طول عمر

روابط اجتماعی مثبت می‌توانند نقش مهمی در سلامت روان ایفا کنند. داشتن دوستان و خانواده‌ای که بتوانید به آن‌ها تکیه کنید، می‌تواند استرس و اضطراب را کاهش دهد و احساس شادی و رضایت را افزایش دهد.

چگونه روابط اجتماعی قوی داشته باشیم؟ روش‌های تقویت ارتباط اجتماعی

روابط اجتماعی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی هر فردی است. ارتباط اجتماعی قوی می‌توانند به ما کمک کنند تا احساس حمایت، شادی و ارتباط کنیم.

کتاب‌هایی برای سلامت روان

سلامت روان مبحثی علمی است و تحت تاثیر نحوهٔ تفکر، احساس و رفتار افراد قرار می‌گیرد. سلامت روان بر زندگی روزمره، روابط و سلامت جسمانی افراد به‌شدت اثرگذار است.

اصول فنی چیدمان را بدانیم

یکی از اصول مهم در طراحی داخلی، حرکت از کل به جزء است. روندی که از بررسی نقشۀ داخلی و نور بنا شروع می‌شود تا به مبلمان و جزئیات ریزتر چیدمان وسایل برسد.

تاثیرات حیرت‌انگیز مد و استایل زیبا بر بانوان؛ رازهایی که تا به حال به شما نگفته بودند!

آیا تا به ‌حال درباره ارتباط شگفت‌انگیز استایل مناسب بویژه کفش با موفقیت شغلی، اجتماعی، اعتمادبه‌نفس، سلامتی و... چیزی شنیده‌اید؟ مطالعات نشان می‌دهد که همه ما پیش از اقدام به تعامل و برقراری ارتباط از روی تیپ و ظاهر خود مورد قضاوت و ارزیابی قرار می‌گیریم.