زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

سبک زندگی | زوم لایف

سبک زندگی

اگر می خواهید به اهدف و آرزوهای خود برسید، باید سبک زندگی خود را با آن ها یکی کنید.

 • افزایش طول عمر با رعایت 10 نکته

  احتمالاً همه ما دوست داریم که بیشتر عمر کنیم! اما امروزه با تغییر سبک زندگی، میانگین عمر افراد پایین آمده است. در این مطلب از زوم لایف، می خواهیم چند نکته را بررسی کنیم که با رعایت آنها می توانید بیشتر عمر کنید. البته نباید انتظار داشته باشید که فقط رعایت 10 نکته کافی است تا بیشتر عمر کنید! برای عمر داشتن طولانی نکات بسیاری وجود دارد اما سعی کرده ایم که مهمترین آنها را بررسی کنیم.

  ادامه مطلب
 • چگونه زندگی خود را در یک روز تغییر دهیم؟

  در حالی که بسیاری از اتفاقات مانند دیدار با عشق زندگیتان یا برنده شدن در قرعه کشی، ممکن است به عنوان نشانه هایی از سرنوشت، تلقی شوند و چیزهایی باشند که کنترل زیادی روی آن نداریم. اما چیزهای زیادی وجود دارد که میتوانیم آنها را در طی روز انجام دهید تا مسیر و سبک زندگی برای همیشه تغییر کند. امروز میتوانید، زندگی خود را با این 10 نکته تغییر دهد.

  ادامه مطلب
 • 8 تمرین ساده برای محل کار

  اگر برای زمان طولانی پشت میز نشسته اید باید فکری به حال سلامتی خودتان بکنید. معمولاً در محل کار زمان زیادی برای انجام فعالیت های ورزشی وجود ندارد. اما تمرینات ساده ای وجود دارد که با انجام آنها در محل کار می توانید به حفظ سلامت خود کمکم کنید. در ادامه با 8 تمرین ساده که می توانید در محل کار انجام دهید آشنا شوید.

  ادامه مطلب
 • 6 تکنیک ساده برای آرام کردن ذهن

  هنگامی که شبها چشمانتان را  می بندید تا بخوابید، آیا آرام و ریلکس هستید یا اینکه تصور می کنید افکار مانند یک همستر که روی یک چرخ می دود به ذهن شما حجوم آورده اند؟ آیا شما احساس می کنید که ذهن شما همواره در طول روز در حال مسابقه دادن است؟ در ادامه 6 تکنیک ساده برای آرام کردن ذهن را در زوم لایف بخوانید.

  ادامه مطلب
 • 19 روش علمی برای آرام شدن ذهن

  آیا اضطراب دارید یا خوشحال نیستید؟ آیا به آرامش ذهن نیاز دارید؟ روش های آرام کردن ذهن را نمی دانید؟ روش هایی برای آرام شدن ذهن وجود دارند که سخت نیست و به شما کمک می کند تا آرامش ذهن خود را بدست آورید و در هر زمانی آماده باشید. اگر این سوال برای شما هم وجود دارد که چگونه ذهنمان را آرام کنیم در ادامه با مطالعه 19 روش آرام شدن ذهن همراه زوم لایف باشید.

  ادامه مطلب
 • 5 روش ساده برای ساختن زندگی بهتر

  یک بار زندگی می کنیم، پس باید برای ساختن زندگی بهتر بسیار تلاش کنیم. زمان به عقب بر نمی گردد و در حال عبور است و باید در لحظه زندگی کرد و از آن لذت برد! در این مطلب می خواهیم 5 روش ساده برای ساختن زندگی بهتر را با هم بخوانیم. این روش ها راهنمای عملی برای ساختن یک زندگی بهتر است. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

  ادامه مطلب