زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سرمایه گذاری

آموزش بازار سرمایه و نکاتی که باید در مورد سرمایه‌گذاری کردن در بازارهای مالی بدانید.

صرافی های بدون احراز هویت در سال 2024

بهترین صرافی بدون احراز هویت را سراغ دارید؟ اصلاً چرا احراز هویت صرافی‌ها برای کاربران ایرانی دردسر ساز شده است و صرافی‌هایی که بدون احراز هویت ارائه خدمات دارند کدام صرافی‌ها هستند و چرا این‌کار را می‌کنند؟

بیت کوین چیست؛ بررسی عملکرد و موارد استفاده از BTC

بیت کوین (BTC) یک ارز رمزنگاری شده و مجازی است. این رمزارز به عنوان جایگزینی برای پول و نوعی روش پرداخت غیرمتمرکز برای گروه یا نهادها محسوب می‌شود.

مدیریت سرمایه چیست؟ مهمترین نکاتی که در بازارهای مالی باید بدانید!

اگر بدون شناخت مدیریت سرمایه، مایل به شروع تریدینگ هستید، همین حالا دست از کار بکشید! داشتن مهارت مدیریت سرمایه اصلی‌ترین رکن، برای باقی‌ماندن در بازارهای جهانی است.

آلت کوین ها چه ارزهایی هستند؟ بیت کوین بخریم یا آلت کوین؟

اگر بخواهیم به صورت ساده و مستقیم به سوال آلت کوین چیست پاسخ دهیم باید بگوییم که آلت کوین‌ (AltCoin) به ارزهای دیجیتالی به جز بیت کوین گفته می‌شود.

نکات مهم برای شروعِ آسان سرمایه‌گذاری آنلاین در بزرگترین بازار مالی دنیا

سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی خارجی شاید در نگاه اول مسئله‌ای پیچیده برسد اما واقعیت این است که فرآیند آن بسیار ساده است و تمام افراد می‌توانند به صورت آنلاین در آن کار کنند. فقط کافی است که آموزشهای لازم را ببینید و در خانه یک لپ تاپ و اینترنت داشته باشید.

راهنمای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال تتر

آیا به دنبال سرمایه گذاری در یک استیبل کوین هستید که بتواند بازدهی مطمئن و مطمئنی را ارائه دهد؟ تتر به عنوان یکی از محبوب ترین استیبل کوین ها در بازار، ثبات و شفافیت سرمایه گذاران را در سرمایه گذاری هایشان ارائه می دهد.