زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سرمایه گذاری

آموزش بازار سرمایه و نکاتی که باید در مورد سرمایه‌گذاری کردن در بازارهای مالی بدانید.

توسعه کاربردهای تتر در پلتفرم‌های DeFi

قیمت تتر ثابت است و همین می‌توان در امور مالی غیرمتمرکز بسیار مهم تلقی شو؛ گرچه استیبل‌کوین‌های دیگری به‌جز تتر نیز وجود دارند؛ اما حجم بالای سرمایه در گردش این ارز دیجیتال باعث شده که استفاده از آن در DeFi ترجیح داده شود. 

چه کسی از همه بیشتر بیت کوین دارد؟ آشنایی با سلطان Bitcoin

در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین به عنوان اولین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و نهادهای مالی را به خود جلب کرده است.

ارز دیجیتال ترون چگونه از رقبای خود در سال 2024 پیشی گرفته است؟

ترون با اولویت دادن به سرعت، مقیاس پذیری و مقرون به صرفه بودن، جایگاهی برای خود در فضای بلاک چین ایجاد کرده است. در ادامه به دلایل موفقیت TRON می‌پردازیم و نقاط قوت آن را در سرعت، مقیاس پذیری، هزینه تراکنش‌ها و پایگاه کاربر بررسی می‌کنیم.

صرافی های بدون احراز هویت در سال 2024

بهترین صرافی بدون احراز هویت را سراغ دارید؟ اصلاً چرا احراز هویت صرافی‌ها برای کاربران ایرانی دردسر ساز شده است و صرافی‌هایی که بدون احراز هویت ارائه خدمات دارند کدام صرافی‌ها هستند و چرا این‌کار را می‌کنند؟

بیت کوین چیست؛ بررسی عملکرد و موارد استفاده از BTC

بیت کوین (BTC) یک ارز رمزنگاری شده و مجازی است. این رمزارز به عنوان جایگزینی برای پول و نوعی روش پرداخت غیرمتمرکز برای گروه یا نهادها محسوب می‌شود.

مدیریت سرمایه چیست؟ مهمترین نکاتی که در بازارهای مالی باید بدانید!

اگر بدون شناخت مدیریت سرمایه، مایل به شروع تریدینگ هستید، همین حالا دست از کار بکشید! داشتن مهارت مدیریت سرمایه اصلی‌ترین رکن، برای باقی‌ماندن در بازارهای جهانی است.