زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

شرایط استفاده از مطالب زوم لایف

شرایط استفاده از مطالب

رعایت کپی رایت

از اینکه برای مطالعه شرایط و ضوابط استفاده از مطالب به این لینک مراجعه کرده‌اید متشکریم. امیدواریم با همکاری شما وب‌مسترهای عزیز و صاحبان وبسایت‌های معتبر ایران بتوانیم محتوای فارسی آنلاین را ارتقا بخشیم.

تمامی محتوای این وب سایت با تلاش تیم چند نفره تولید شده است و تمامی حقوق آن متعلق به وبسایت زوم لایف می‌باشد.
شرایط بازنشر مطالب:

  • استفاده از مطالب وبسایت با ذکر منبع و لینک مستقیم به مطالب وبسایت زوم لایف کاملا مجاز است (توجه: این لینک نباید nofollow باشد، در این صورت تنها به ضرر بازنشر کننده خواهد بود چون از دید گوگل این حرکت Scraped content محسوب می‌شود که به اعتبار دامنه شما لطمه وارد می‌کند)
  • استفاده از بیش از یک مطلب در روز مجاز است اما نیازمند این است که از طریق بخش تماس با ما، مکاتبه شود.
  • استفاده از بخشی از مطالب یک مطلب یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مطلب اصلی وب سایت زوم لایف امکان‌پذیر است.

هرگونه کپی‌برداری بدون لینک مستقیم به مطلب وب سایت زوم لایف، پیگرد قانونی دارد و وبسایت شما به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا وبسایت‌های حرفه‌ای محترمی مانند شما بخش اعظمی از ترافیک خود را از موتور جستجو دریافت می‌کنند و هرگونه لطمه به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگی به موفقیت وبسایت شما چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت وارد نماید.

این سیاست گذاری برای پاسداری از زحمات نویسندگان زوم لایف و حفظ حق کپی رایت تیم زوم لایف است و به هیچ عنوان تهدیدی برای استفاده‌ی مجدد مطالب نیست. همان طور که گفته شد، در صورت قراردادن لینک مستقیم به مطلب، مجاز به استفاده از هر کدام از مقالات ما هستید و در صورتی که با بخش تماس با ما، تماس بگیرید خوشحال می‌شویم راهنمایی‌تان کنیم.

با تشکر از احترام مخاطبان گرامی به حقوق نویسنده و ناشران

متن کپی شده از: چطور