زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

شرایط استفاده از مطالب - زوم لایف

شرایط استفاده از مطالب

رعایت کپی رایت

از اینکه برای مطالعه شرایط و ضوابط استفاده از مطالب به این لینک مراجعه کرده اید متشکریم. امیدواریم با همکاری شما وب مسترهای عزیز و صاحبان وبسایت های معتبر ایران بتوانیم محتوای فارسی آنلاین را ارتقا بخشیم.

تمامی محتوای این وب سایت با تلاش تیم چند نفره تولید شده است و تمامی حقوق آن متعلق به وبسایت زوم لایف میباشد.
شرایط و ضوابط استفاده از مطالب به شرح زیر میباشد:

- استفاده از مطالب وبسایت با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله وبسایت زوم لایف کاملا مجاز است (توجه: این لینک نباید nofollow باشد، در این صورت تنها به ضرر بازنشر کننده خواهد بود چون از دید گوگل این حرکت Scraped content محسوب میشود که به اعتبار دامنه شما لطمه وارد میکند)

- استفاده از بیش از یک مطلب در روز مجاز است اما نیازمند این است که از طریق بخش تماس با ما، مکاتبه شود.

- استفاده از بخشی از مطالب یک مقاله یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب سایت زوم لایف امکان پذیر است.

هرگونه کپی برداری بدون لینک مستقیم به مقاله وب سایت زوم لایف، پیگرد قانونی دارد و وبسایت شما به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا وبسایت های حرفه ای محترمی مانند شما بخش اعظمی از ترافیک خود را از موتور جستجو دریافت میکنند و هرگونه لطمه به این ترافیک میتواند زیان های بزرگی به موفقیت وبسایت شما چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت وارد نماید.

این سیاست گذاری برای پاسداری از زحمات نویسندگان زوم لایف و حفظ حق کپی رایت تیم زوم لایف است و به هیچ عنوان تهدیدی برای استفاده ی مجدد مطالب نیست. همان طور که گفته شد، در صورت قراردادن لینک مستقیم به مقاله، مجاز به استفاده از هر کدام از مقالات ما هستید و در صورتی که با بخش تماس با ما تماس بگیرید خوشحال میشویم راهنمایی تان کنیم.

از اینکه وقت گذاشتید و این موارد را مطالعه کردید بسیار متشکریم.

متن کپی شده از: چطور