زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سفر

سفر یعنی زنده بودن! کار کنید، سفر کنید، پول هایتان را جمع کنید و دوباره تکرار!

قطار تبریز وان، تنها قطار ایرانی به مقصد ترکیه

یکی از مقاصد گردشگری که بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران قرار می‌گیرد کشور ترکیه است که با داشتن مناطق زیبا و شهرهای دیدنی، این کشور را به قطب گردشگری بزرگ تبدیل کرده است.

در کدام هتل های 3 ستاره تهران اقامت داشته باشیم؟

در ادامه این مطلب قصد معرفی چند مورد از هتل های 3 ستاره تهران را داریم. هتل هایی که هم از نظر کیفیت خدمات ارائه شده و هم از نظر قیمت خوب هستند.

برای تمدید پاسپورت چکار باید کرد؟

برای تمدید پاسپورت چکار باید کرد؟ اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید و یا قصد دارید برای ثبت نام لاتاری اقدام کنید خواندن این پُست را تا انتها از دست ندهید.

سفر دو روز به تهران - چیکار کنیم و کجا بریم؟

اگر شما قصد یک سفر کوتاه به تهران را دارید، با این پرسش مواجه خواهید بود که سفر دو روز به تهران - چیکار کنیم و کجا بریم؟. در اینجا برای این که بتوانید بهترین استفاده را از یک سفر کوتاه مدت به تهران بکنید، به شما پیشنهاداتی می‌کنیم.

بلیط تخفیف دار هواپیما برای دانشجویان را چگونه بخریم؟

در این مقاله به معرفی ایرلاین هایی که بلیط تخفیف دار هواپیما برای دانشجویان ارائه می دهند و همچنین روش هایی که دولت به دانشجو در سفر های هوایی تخفیف خواهد داد خواهیم پرداخت.

کوچ سرفینگ چیست؟ پیدا کردن میزبان برای اقامت رایگان

کوچ سرفینگ محلی است که گردشگران علاوه بر پیدا کردن میزبان و سفر رایگان می‌توانند تجربیات خود را با هم در میان بگذارند و با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند. استفاده از کوچ سرفینگ فقط برای پیدا کردن پیدا کردن میزبان برای اقامت رایگان و داشتن سفری ارزان نیست، بلکه آشناکردن مسافران با فرهنگ میزبان و مردمان محلی است.