زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سفر

سفر یعنی زنده بودن! کار کنید، سفر کنید، پول هایتان را جمع کنید و دوباره تکرار!

کدام شهرهای شمال قطار دارد؟

یکی از راه‌های موجود برای سفر به شمال، استفاده از قطار است. قطار یک وسیله نقلیه ای امن، راحت و اقتصادی است که می‌تواند مسافران را با سرعت و آرامش به مقصد برساند.

لیست غذاهای مناسب سفر که نیاز به گرم شدن ندارند

وقتی در حال برنامه‌ریزی برای سفر هستیم یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما، تهیه‌ی غذای مناسب در طول سفر است. این دغدغه درصورتی که در حال برنامه‌ریزی برای سفر جاده‌ای و کمپینگ باشیم، بیشتر نیز خواهدشد، زیرا در این سفرها ما از امکانات کمتری برخورداریم.

لیست سایت های خارجی رزرو هتل

سایت‌‌های بین المللی متنوعی در زمینه خدمات سفر و گردشگری وجود دارند. رزرو هتل‌ها و انوع اقامتگاه‌های مختلف هم بخش پرطرفدار این سایت‌ها به شمار می‌رود.

تشخیص نوع هواپیما از شماره پرواز

روی بلیط پرواز داخلی اطلاعات زیادی نوشته شده است که مسافران می‌توانند با استفاده از آن، درباره نوع و امکانات سفر خود بیشتر بدانند. همچنین با استفاده از شماره پرواز در بلیط، می‌توانید اطلاعاتی مانند نام شرکت و نوع هواپیما، ساعت پرواز و مسیر را به‌‌دست آورید.

10 جاذبه گردشگری مشهور دبی

به سفر به دبی فکر میکنید؟ پیشنهاد می‌کنیم قبل از رفتن به این شهر مدرن، با جاذبه‌های گردشگری آن آشنا شوید. برخی جاذبه های دبی شهرت جهانی دارند و حیف است که در سفر خود تماشای آنها را از دست بدهید.

تور مالدیو هتل باروس + قیمت

مالدیو یکی از محبوب‌ترین کشورهای آسیایی در میان گردشگران خارجی است. این کشور از تعداد بی‌شماری جزیره تشکیل‌شده که فقط تعداد کمی از آن‌ها قابل سکونت هستند.