زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سفر

سفر یعنی زنده بودن! کار کنید، سفر کنید، پول هایتان را جمع کنید و دوباره تکرار!

سفر دو روز به تهران - چیکار کنیم و کجا بریم؟

اگر شما قصد یک سفر کوتاه به تهران را دارید، با این پرسش مواجه خواهید بود که سفر دو روز به تهران - چیکار کنیم و کجا بریم؟. در اینجا برای این که بتوانید بهترین استفاده را از یک سفر کوتاه مدت به تهران بکنید، به شما پیشنهاداتی می‌کنیم.

بلیط تخفیف دار هواپیما برای دانشجویان را چگونه بخریم؟

در این مقاله به معرفی ایرلاین هایی که بلیط تخفیف دار هواپیما برای دانشجویان ارائه می دهند و همچنین روش هایی که دولت به دانشجو در سفر های هوایی تخفیف خواهد داد خواهیم پرداخت.

کوچ سرفینگ چیست؟ پیدا کردن میزبان برای اقامت رایگان

کوچ سرفینگ محلی است که گردشگران علاوه بر پیدا کردن میزبان و سفر رایگان می‌توانند تجربیات خود را با هم در میان بگذارند و با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند. استفاده از کوچ سرفینگ فقط برای پیدا کردن پیدا کردن میزبان برای اقامت رایگان و داشتن سفری ارزان نیست، بلکه آشناکردن مسافران با فرهنگ میزبان و مردمان محلی است.

جاهای دیدنی قشم؛ معرفی 15 جاذبه گردشگری قشم

جاهای دیدنی قشم و جاذبه‌های آن باعث شده تا قشم را شهر عجایب هفتگانه ایران بنامند. جزیره قشم، آب و آفتاب و خاکش مثل رنگین کمانی پر از رنگ است. قشم جاهای دیدنی کم ندارد و به همین دلیل هم شاید فرصت دیدن همه‌اش را نداشته باشید. در این مطلب 15 جای دیدنی قشم را به شما معرفی کنیم.

معرفی تمام هتل های رشت

به شهر رشت سفر کردید، اما نمی‌دانید کدام هتل را برای اقامت انتخاب کنید؟ در این مطلب از سایت زوم لایف به معرفی کوتاهی از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ به همراه اطلاعات دسترسی به هتل های رشت پرداخته‌ایم و اگر قصد سفر به رشت و اقامت در هتل‌های شهر رشت را دارید، این مطلب می‌تواند به شما برای انتخاب بهترین محل اقامت در رشت کمک کند.

هتل های ارزان، متوسط و لوکس در استانبول

هتل های استانبول به نسبت سایر شهرهای ساحلی استانبول، از تنوع کمتری برخوردار است، اما با این‌حال هتل‌های ارزان، متوسط و لوکس بسیاری دارد که ما در این مطلب فقط به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم. برای معرفی بهتر هتل های استانبول، آنها را به سه بخش هتل‌های ارزان، هتل‌های متوسط و هتل های لوکس تقسیم کرده‌ایم.