زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سفر

سفر یعنی زنده بودن! کار کنید، سفر کنید، پول هایتان را جمع کنید و دوباره تکرار!

کوچ سرفینگ؛ پیدا کردن میزبان برای اقامت رایگان

کوچ سرفینگ محلی است که گردشگران علاوه بر پیدا کردن میزبان و سفر رایگان می‌توانند تجربیات خود را با هم در میان بگذارند و با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند. استفاده از کوچ سرفینگ فقط برای پیدا کردن پیدا کردن میزبان برای اقامت رایگان و داشتن سفری ارزان نیست، بلکه آشناکردن مسافران با فرهنگ میزبان و مردمان محلی است.

جاهای دیدنی قشم؛ معرفی 15 جاذبه گردشگری قشم

جاهای دیدنی قشم و جاذبه‌های آن باعث شده تا قشم را شهر عجایب هفتگانه ایران بنامند. جزیره قشم، آب و آفتاب و خاکش مثل رنگین کمانی پر از رنگ است. قشم جاهای دیدنی کم ندارد و به همین دلیل هم شاید فرصت دیدن همه‌اش را نداشته باشید. در این مطلب 15 جای دیدنی قشم را به شما معرفی کنیم.

معرفی تمام هتل های رشت

به شهر رشت سفر کردید، اما نمی‌دانید کدام هتل را برای اقامت انتخاب کنید؟ در این مطلب از سایت زوم لایف به معرفی کوتاهی از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ به همراه اطلاعات دسترسی به هتل های رشت پرداخته‌ایم و اگر قصد سفر به رشت و اقامت در هتل‌های شهر رشت را دارید، این مطلب می‌تواند به شما برای انتخاب بهترین محل اقامت در رشت کمک کند.

هتل های ارزان، متوسط و لوکس در استانبول

هتل های استانبول به نسبت سایر شهرهای ساحلی استانبول، از تنوع کمتری برخوردار است، اما با این‌حال هتل‌های ارزان، متوسط و لوکس بسیاری دارد که ما در این مطلب فقط به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم. برای معرفی بهتر هتل های استانبول، آنها را به سه بخش هتل‌های ارزان، هتل‌های متوسط و هتل های لوکس تقسیم کرده‌ایم.

جاهای دیدنی اصفهان؛ 25 جاذبه گردشگری اصفهان که ارزش دیدن دارد

اصفهان، بی‌شک یکی از زیباترین نقاط ایران و حتی جهان است. جاهای دیدنی اصفهان بسیار زیاد و حیرت انگیز هستند و علاوه بر مکان های تاریخی و باستانی مراکز تفریحی و جاذبه های طبیعی زیادی نیز دارد. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی جاهای دیدنی اصفهان بپردازیم تا هنگام سفر به این شهر شگفت‌انگیز، فهرست نسبتا کاملی از جاذبه های گردشگری اصفهان را در اختیار داشته باشید.

سفر ارزان خارجی به ارزانترین کشورهای جهان

احتمالاً جمله سفرها باید کرد را شنیده باشید! اگر بخواهید با هزینه کم به کشورهای بیشتری سفر کنید، با به دنبال ارزان ترین کشورهای خارجی باشید. ما در این مطلب لیست ارزان ترین کشورها برای سفر خارجی را آماده کرده‌ایم. اگر بدنبال سفر ارزان خارجی هستید، این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.