زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

هتل‌ها

در این قسمت از سایت زوم لایف به معرفی هتل‌های ارزان، متوسط و لوکس و همچنین اقامتگاه ها در شهرهای مختلف می‌پردازیم.

معرفی هتل های استان مازندران

در این مطلب می‌خواهیم به معرفی تعداد زیادی هتل در این منطقه از کشور پرداخته و اطلاعات کاملی را در مورد آنها به شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین مکان را برای اقامت خود انتخاب کنید.

لیست سایت های خارجی رزرو هتل

سایت‌‌های بین المللی متنوعی در زمینه خدمات سفر و گردشگری وجود دارند. رزرو هتل‌ها و انوع اقامتگاه‌های مختلف هم بخش پرطرفدار این سایت‌ها به شمار می‌رود.

در کدام هتل های 3 ستاره تهران اقامت داشته باشیم؟

در ادامه این مطلب قصد معرفی چند مورد از هتل های 3 ستاره تهران را داریم. هتل هایی که هم از نظر کیفیت خدمات ارائه شده و هم از نظر قیمت خوب هستند.

معرفی تمام هتل های رشت

به شهر رشت سفر کردید، اما نمی‌دانید کدام هتل را برای اقامت انتخاب کنید؟ در این مطلب از سایت زوم لایف به معرفی کوتاهی از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ به همراه اطلاعات دسترسی به هتل های رشت پرداخته‌ایم و اگر قصد سفر به رشت و اقامت در هتل‌های شهر رشت را دارید، این مطلب می‌تواند به شما برای انتخاب بهترین محل اقامت در رشت کمک کند.

هتل های ارزان، متوسط و لوکس در استانبول

هتل های استانبول به نسبت سایر شهرهای ساحلی استانبول، از تنوع کمتری برخوردار است، اما با این‌حال هتل‌های ارزان، متوسط و لوکس بسیاری دارد که ما در این مطلب فقط به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم. برای معرفی بهتر هتل های استانبول، آنها را به سه بخش هتل‌های ارزان، هتل‌های متوسط و هتل های لوکس تقسیم کرده‌ایم.

شگفت انگیزترین هتل‌های مکعبی در دنیا

آیا از سبک ساختمان‌های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ساخت برخی ساختمان‌ها از سبک‌های مدرن و مکعبی استفاده می‌کنند. به همین بهانه می‌خواهیم در این مطلب به معرفی هتل‌های مکعبی در دنیا که سبک کوبیسم ساخته شده است، بپردازیم. پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با زوم لایف همراه باشید.