زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

هتل‌ها

در این قسمت از سایت زوم لایف به معرفی هتل‌های ارزان، متوسط و لوکس و همچنین اقامتگاه ها در شهرهای مختلف می‌پردازیم.

در کدام هتل های 3 ستاره تهران اقامت داشته باشیم؟

در ادامه این مطلب قصد معرفی چند مورد از هتل های 3 ستاره تهران را داریم. هتل هایی که هم از نظر کیفیت خدمات ارائه شده و هم از نظر قیمت خوب هستند.

معرفی تمام هتل های رشت

به شهر رشت سفر کردید، اما نمی‌دانید کدام هتل را برای اقامت انتخاب کنید؟ در این مطلب از سایت زوم لایف به معرفی کوتاهی از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ به همراه اطلاعات دسترسی به هتل های رشت پرداخته‌ایم و اگر قصد سفر به رشت و اقامت در هتل‌های شهر رشت را دارید، این مطلب می‌تواند به شما برای انتخاب بهترین محل اقامت در رشت کمک کند.

هتل های ارزان، متوسط و لوکس در استانبول

هتل های استانبول به نسبت سایر شهرهای ساحلی استانبول، از تنوع کمتری برخوردار است، اما با این‌حال هتل‌های ارزان، متوسط و لوکس بسیاری دارد که ما در این مطلب فقط به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم. برای معرفی بهتر هتل های استانبول، آنها را به سه بخش هتل‌های ارزان، هتل‌های متوسط و هتل های لوکس تقسیم کرده‌ایم.

شگفت انگیزترین هتل‌های مکعبی در دنیا

آیا از سبک ساختمان‌های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ساخت برخی ساختمان‌ها از سبک‌های مدرن و مکعبی استفاده می‌کنند. به همین بهانه می‌خواهیم در این مطلب به معرفی هتل‌های مکعبی در دنیا که سبک کوبیسم ساخته شده است، بپردازیم. پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

10 تا از لوکس ترین هتل های جهان

در هنگام سفر، اقامت در هتل لوکس می تواند به فضایی آرامش بخش جهت استراحت و اکتشاف و ماجراجویی تبدیل شود. اما در دیگر موارد، خود هتل می تواند مقصد گردشگری باشد، به ویژه اقامت در لوکس ترین هتل دنیا که دارای امکاناتی مانند سرویس بازدید از اماکن مختلف، معماری خاص و یا ناهار خوری زیر آب (underwater dining) باشد. در ادامه با لوکس ترین هتل های جهان آشنا شوید.

هاستل چیست؟ اقامت ارزان و کاهش هزینه سفر

افرادی زیادی که به کشورهای مختلف سفر می کنند، به فکر پایین آوردن هزینه سفر اند و به احتمال زیاد با اقامت ارزان در هاستل آشنا هستند. برای برخی از سفرها، انتخاب هاستل مناسب یکی از راه های کم کردن هزینه سفر است. اما اغلب در مورد هتل ارزان (هاستل) اطلاعات کم و محدودی دارند. در این مطلب از سایت زوم لایف می خواهیم بدانیم هاستل چیست و این اقامتگاه های ارزان را بشناسیم.