زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبومهای موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

فیلم کره ای چی ببینیم؟ معرفی 35 فیلم پرطرفدار کره ایفرهنگ و هنر

فیلم کره ای چی ببینیم؟ معرفی 35 فیلم پرطرفدار کره ای

در این لیست به معرفی تعداد زیادی فیلم کره‌ای پرداخته‌ایم که جزء محبوب‌ترین فیلم‌های کره‌ای هستند. اگر به دیدن فیلم های ساخت کره‌جنوبی علاقه‌مند هستید این مطلب از سایت زوم لایف برای شماست.

فیلم عاشقانه خارجی چی ببینیم؟ معرفی 45 فیلم پرطرفدار عاشقانهفرهنگ و هنر

فیلم عاشقانه خارجی چی ببینیم؟ معرفی 45 فیلم پرطرفدار عاشقانه

فیلم عاشقانه جدید و خارجی چی ببینیم؟ اگر اهل دیدن فیلم عاشقانه هستید و می‌خواهید یک فیلم رمانتیک و زیبا ببینید، ما در این مطلب بهترین فیلم های عاشقانه را معرفی کرده‌ایم. این فیلم‌ها در بین سال‌های 2006 تا 2020 پخش شده‌اند.

فیلم های خارجی سال 2021 + تریلرفرهنگ و هنر

فیلم های خارجی سال 2021 + تریلر

فیلم های خارجی زیادی در سال میلادی جدید پخش می‌شوند مانند، ونوم 2، گودزیلا و کینگ کونگ، آخرین فیلم دانیل کریگ در نقش جیمزباند، سریع و خشن 9 و... اما بسیاری از این فیلم‌ها به دلیل شرایط کرونا، پخش آنها بجای سال 2020 در سال 2021 برنامه‌ریزی شده است.

رده سنی فیلم و سریال چیست؟فرهنگ و هنر

رده سنی فیلم و سریال چیست؟

رده‌بندی سنی فیلم‌ها و سریال‌ها توسط انجمن فیلم سینمایی آمریكا مشخص می‌شود و به افراد مخصوصاً والدین کمک می‌کند تا فیلم‌ها یا سریال‌های متناسب با شرایط سنی افراد ببینده را انتخاب کنند. در ادامه این رده‌بندی‌ها را خدمتتان معرفی می‌کنیم تا هنگام انتخاب فیلم یا سریال از آنها بهره بگیرید.

لیست 50 سریال خارجی به اتمام رسیده اندفرهنگ و هنر
بروزرسانی: 2 هفته پیش

لیست 50 سریال خارجی به اتمام رسیده اند

سریال های خارجی زیادی تولید شده اما برخی از آنها با اینکه به اتمام رسیده‌اند؛ همچنان مخاطبان خود را دارند. ما در این مطلب از سایت زوم لایف، بهترین سریال های خارجی تمام شده را معرفی کرده‌ایم.

39 سریال خارجی جدید که احتمالاً ندیده باشیدفرهنگ و هنر
بروزرسانی: 1 ماه پیش

39 سریال خارجی جدید که احتمالاً ندیده باشید

سریال‌های جدید زیادی در سال 2020 اولین فصل خود را منتشر کرده‌اند که در این مطلب به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم. در ادامه همراه باشید تا به بررسی جدیدترین سریال های 2020 که قرار است از شبکه‌های مختلف پخش شوند، بپردازیم.