زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبومهای موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

35 مینی سریال جذاب و پرطرفدار خارجی که ارزش دیدن دارندفرهنگ و هنر

35 مینی سریال جذاب و پرطرفدار خارجی که ارزش دیدن دارند

همه‌ی ما ممکن است زمان کافی برای دیدن سریال‌های طولانی را نداشته باشیم و بخواهیم برای لذت بردن از اوقات فراغت بهترین مینی سریال را دانلود کنیم و در طی یک یا چند روز تمامش کنیم. اگر دنبال بهترین سریال کوتاه هستید، ما در ادامه لیستی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مینی سریال‌های خارجی را معرفی کرده‌ایم.

فیلم ترکی چی ببینیم؟ معرفی بهترین فیلم های سینمایی ترکیهفرهنگ و هنر

فیلم ترکی چی ببینیم؟ معرفی بهترین فیلم های سینمایی ترکیه

اگر می‌خواهید فیلم ترکی زیبا و خوش ساختی ببینید، لیستی از بهترین فیلم‌های سینمایی ترکیه در ژانرهای عاشقانه، کمدی، جنگی و تاریخی آماده کرده‌ایم.

22 فیلم انگیزشی برای موفقیت و عاشقان کارآفرینیفرهنگ و هنر

22 فیلم انگیزشی برای موفقیت و عاشقان کارآفرینی

فیلم انگیزشی چی ببینیم؟ تعداد زیادی فیلم انگیزشی برای موفقیت و کارآفرینی وجود دارد که در این مطلب بهترین آنها را معرفی کرده‌ایم. برای آشنایی با بهترین فیلم های انگیزشی برای موفقیت کسب و کار در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

فیلم کره ای چی ببینیم؟ معرفی 35 فیلم پرطرفدار کره ایفرهنگ و هنر

فیلم کره ای چی ببینیم؟ معرفی 35 فیلم پرطرفدار کره ای

در این لیست به معرفی تعداد زیادی فیلم کره‌ای پرداخته‌ایم که جزء محبوب‌ترین فیلم‌های کره‌ای هستند. اگر به دیدن فیلم های ساخت کره‌جنوبی علاقه‌مند هستید این مطلب از سایت زوم لایف برای شماست.

فیلم عاشقانه خارجی چی ببینیم؟ معرفی 45 فیلم پرطرفدار عاشقانهفرهنگ و هنر

فیلم عاشقانه خارجی چی ببینیم؟ معرفی 45 فیلم پرطرفدار عاشقانه

فیلم عاشقانه جدید و خارجی چی ببینیم؟ اگر اهل دیدن فیلم عاشقانه هستید و می‌خواهید یک فیلم رمانتیک و زیبا ببینید، ما در این مطلب بهترین فیلم های عاشقانه را معرفی کرده‌ایم. این فیلم‌ها در بین سال‌های 2006 تا 2020 پخش شده‌اند.

فیلم های خارجی سال 2021 + تریلرفرهنگ و هنر

فیلم های خارجی سال 2021 + تریلر

فیلم های خارجی زیادی در سال میلادی جدید پخش می‌شوند مانند، ونوم 2، گودزیلا و کینگ کونگ، آخرین فیلم دانیل کریگ در نقش جیمزباند، سریع و خشن 9 و... اما بسیاری از این فیلم‌ها به دلیل شرایط کرونا، پخش آنها بجای سال 2020 در سال 2021 برنامه‌ریزی شده است.