زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

فرهنگ و هنر | زوم لایف

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبومهای موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

 • سریال های خارجی پرطرفدار سال 2018 فرهنگ و هنر
  بروزرسانی: 13 ساعت پیش

  سریال های خارجی پرطرفدار سال 2018

  آیا سریال های خارجی می بینید؟ طرفدار کدام سریال خارجی هستید؟ تعداد سریال های خارجی ساخته شده و در حال ساخت بسیار زیاد است اما در بین سریال ها برخی مخاطبین بیشتری دارند. در این مطلب محبوب ترین سریال های خارجی سال 2018 را معرفی کرده ایم. اگر طرفدار سریال خارجی هستید ادامه مطلب را بخوانید.

  ادامه مطلب
 • 12 اکتشاف مهم باستان شناشی که تاریخ بشر را تغییر داد

  اکتشافات باستان شناسی به ما اجازه ورود به گذشته و درک بهتر برخی از رمز و راز و اسرارها که همیشه در مورد آن کنجاو بوده ایم را فراهم می سازند. امروز شما را دعوت می‌کنیم تا نگاهی به 12 اکتشاف مهم باستان شناشی بیاندازید که شدیداً تاریخ بشر را متحول ساخته است.

  ادامه مطلب
 • خلاقیت در نقاشی های سه بعدی

  نقاشی های زیادی به عنوان تبلیغات محیطی خلاقانه و یا زیباسازی انجام می شود. در این میان خلاقیت در نقاشی سه بعدی و استفاده از المان ها و  جلوه های طبیعی بسیار مهم است. در این مطلب 18 نقاشی خلاقانه با موضوعات مختلف را با هم می بینیم.

  ادامه مطلب
 • سفر به 30 شهر محبوب دنیا در غذا، موسیقی و هنر

  اگر موسیقی یا از هنر خوشتان می آید و یا فقط از غذاهای خیلی خوب لذت می برید، هیچ راه بهتری جز سفر کردن به شهرهای محبوب دنیا در غذا، موسیقی و هنر ندارید. آیا مایل هستید به شهرهایی که جاذبه های فرهنگی بیشتری دارند سفر کنید؟ این مطلب یک راهنمای سفر به شهرهایی است که بیشترین سالن های تأتر، سالن های کنسرت، موزه ها نمایشگاه های هنری، آثار باستانی و رستوران های ستاره دار میشلن را دارند.

  ادامه مطلب
 • رفع خستگی در کتابفروشی !

  رفع خستگی در کتابفروشی مولات (Mollat) فرانسه ، این کتابفروشی در سال 1896 به عنوان اولین کتابفروشی مستقل در فرانسه افتتاح شد. کارکنان کتابفروشی ها به دلیل فعالیت زیاد ، نیاز به رفع خستگی دارند و کارکنان این کتابفروشی با استفاده از کتاب ها بر روی چهره افراد مختلف سرگرم میشوند و به نحوی رفع خستگی میکنند. در ادامه برخی از تصاویر کارکنان کتابفروشی مولات با زوم لایف همراه باشید .

  ادامه مطلب