فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبومهای موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

 • معرفی فیلم - معرفی جدیدترین و بهترین فیلم های 2019 فرهنگ و هنر
  بروزرسانی: 1 ماه پیش

  معرفی فیلم - معرفی جدیدترین و بهترین فیلم های 2019

  می‌خواهید بهترین فیلم های 2019 را بشناسید؟ در این مقاله لیست جدیدترین و بهترین فیلم‌های 2019 را در ژانرهای اکشن، درام و رومانتیک، تخیلی، ترسناک و... به همراه زمان اکران را معرفی کرده‌ایم. در ادامه با زوم لایف همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر لیست پیشنهادی از بهترین فیلم هایی که در سال 2019 بر روی پرده سینما های جهان قرار خواهند گرفت.

  ادامه مطلب
 • معرفی بهترین سریال های خارجی (آپدیت 2019) فرهنگ و هنر
  بروزرسانی: 1 ماه پیش

  معرفی بهترین سریال های خارجی (آپدیت 2019)

  سریال خارجی می‌بینید؟ طرفدار سریال خارجی هستید؟ می‌خواهید با بهترین سریال خارجی 2019 آشنا شوید؟ ما در این مطلب بهترین سریال‌های 2019 را معرفی کرده‌ایم. البته تعداد سریال‌های خارجی ساخته شده و در حال ساخت بسیار زیاد است اما در این بین، برخی سریال ها مخاطبین بیشتری دارند.

  ادامه مطلب
 • 12 اکتشاف مهم باستان شناشی که تاریخ بشر را تغییر داد

  اکتشافات باستان شناسی به ما اجازه ورود به گذشته و درک بهتر برخی از رمز و راز و اسرارها که همیشه در مورد آن کنجاو بوده ایم را فراهم می سازند. امروز شما را دعوت می‌کنیم تا نگاهی به 12 اکتشاف مهم باستان شناشی بیاندازید که شدیداً تاریخ بشر را متحول ساخته است.

  ادامه مطلب
 • خلاقیت در نقاشی های سه بعدی

  نقاشی های زیادی به عنوان تبلیغات محیطی خلاقانه و یا زیباسازی انجام می شود. در این میان خلاقیت در نقاشی سه بعدی و استفاده از المان ها و  جلوه های طبیعی بسیار مهم است. در این مطلب 18 نقاشی خلاقانه با موضوعات مختلف را با هم می بینیم.

  ادامه مطلب