زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبومهای موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

معرفی 38 فیلم سینمایی خارجی جدید و دیدنیفرهنگ و هنر

معرفی 38 فیلم سینمایی خارجی جدید و دیدنی

اگر می‌خواهید فیلم خارجی جدید ببینید، در ادامه 38 فیلم سینمایی که در سال 2021 اکران شدند را معرفی کردیم. این فیلم‌های خارجی در ژانرهای مختلفی مانند اکشن، جنگی، تاریخی و فانتزی هستند. برای آشنایی با فیلم های جدید با زوم لایف همراه باشید.

35 مینی سریال جذاب و پرطرفدار خارجی که ارزش دیدن دارندفرهنگ و هنر

35 مینی سریال جذاب و پرطرفدار خارجی که ارزش دیدن دارند

همه‌ی ما ممکن است زمان کافی برای دیدن سریال‌های طولانی را نداشته باشیم و بخواهیم برای لذت بردن از اوقات فراغت بهترین مینی سریال را دانلود کنیم و در طی یک یا چند روز تمامش کنیم. اگر دنبال بهترین سریال کوتاه هستید، ما در ادامه لیستی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مینی سریال‌های خارجی را معرفی کرده‌ایم.

فیلم ترکی چی ببینیم؟ معرفی بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ایفرهنگ و هنر

فیلم ترکی چی ببینیم؟ معرفی بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای

اگر به دیدن فیلم های ترکی علاقه دارید و می‌خواهید یک فیلم ترکی زیبا و خوش ساختی ببینید، برای شما در این مطلب لیستی از بهترین فیلم‌های سینمایی ترکیه را آماده کرده‌ایم که در ژانرهای عاشقانه، کمدی، جنگی و تاریخی هستند.

22 فیلم انگیزشی برای موفقیت و عاشقان کارآفرینیفرهنگ و هنر

22 فیلم انگیزشی برای موفقیت و عاشقان کارآفرینی

فیلم انگیزشی چی ببینیم؟ تعداد زیادی فیلم انگیزشی برای موفقیت و کارآفرینی وجود دارد که در این مطلب بهترین آنها را معرفی کرده‌ایم. برای آشنایی با بهترین فیلم های انگیزشی برای موفقیت کسب و کار در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

35 فیلم کره ای دیدنی و پرطرفدارفرهنگ و هنر

35 فیلم کره ای دیدنی و پرطرفدار

فیلم کره ای چی ببینیم؟ اگر علاقه‌مند به دیدن فیلم های کره ای هستید ما در این مطلب از سایت زوم لایف، لیستی از بهترین و محبوب‌ترین فیلم‌های ساخت کره را معرفی کردیم. این فیلم‌ها در ژانرهای مختلف عاشقانه، جنایی، فانتزی و... هستند.

بهترین فیلم‌های عاشقانه؛ معرفی 55 فیلم عاشقانه خارجی پرطرفدارفرهنگ و هنر

بهترین فیلم‌های عاشقانه؛ معرفی 55 فیلم عاشقانه خارجی پرطرفدار

فیلم عاشقانه خوب چی ببینیم؟ اگر اهل دیدن فیلم های عاشقانه خارجی هستید و می‌خواهید یک فیلم رمانتیک و زیبا ببینید، ما در این مطلب از سایت زوم لایف، بهترین فیلم های عاشقانه را معرفی کردیم.