زوم لایف؛ برای زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبومهای موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

45 فیلم عاشقانه که ارزش دیدن دارند (آپدیت 2020)فرهنگ و هنر

45 فیلم عاشقانه که ارزش دیدن دارند (آپدیت 2020)

فیلم عاشقانه جدید و خارجی چی ببینیم؟ اگر اهل دیدن فیلم عاشقانه هستید و می‌خواهید یک فیلم رمانتیک و زیبا ببینید، ما در این مطلب بهترین فیلم های عاشقانه را معرفی کرده‌ایم. این فیلم‌ها در بین سال‌های 2006 تا 2020 پخش شده‌اند.

فیلم های خارجی جدید و مورد انتظار در سال 2021 + تریلرفرهنگ و هنر

فیلم های خارجی جدید و مورد انتظار در سال 2021 + تریلر

فیلم های خارجی زیادی در سال میلادی جدید پخش می‌شوند مانند، ونوم 2، گودزیلا و کینگ کونگ، آخرین فیلم دانیل کریگ در نقش جیمزباند، سریع و خشن 9 و... اما بسیاری از این فیلم‌ها به دلیل شرایط کرونا، پخش آنها بجای سال 2020 در سال 2021 برنامه‌ریزی شده است.

رده سنی فیلم و سریال چیست؟فرهنگ و هنر

رده سنی فیلم و سریال چیست؟

رده‌بندی سنی فیلم‌ها و سریال‌ها توسط انجمن فیلم سینمایی آمریكا مشخص می‌شود و به افراد مخصوصاً والدین کمک می‌کند تا فیلم‌ها یا سریال‌های متناسب با شرایط سنی افراد ببینده را انتخاب کنند. در ادامه این رده‌بندی‌ها را خدمتتان معرفی می‌کنیم تا هنگام انتخاب فیلم یا سریال از آنها بهره بگیرید.

بهترین سریال های خارجی تمام شده از نظر IMDBفرهنگ و هنر
بروزرسانی: 1 روز پیش

بهترین سریال های خارجی تمام شده از نظر IMDB

سریال های خارجی زیادی تولید شده اما برخی از آنها با اینکه به اتمام رسیده‌اند؛ همچنان مخاطبان خود را دارند. ما در این مطلب از سایت زوم لایف، بهترین سریال های خارجی تمام شده را معرفی کرده‌ایم.

معرفی 39 سریال خارجی جدید در سال 2020فرهنگ و هنر
بروزرسانی: 1 ماه پیش

معرفی 39 سریال خارجی جدید در سال 2020

سریال‌های جدید زیادی در سال 2020 اولین فصل خود را منتشر کرده‌اند که در این مطلب به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم. در ادامه همراه باشید تا به بررسی جدیدترین سریال های 2020 که قرار است از شبکه‌های مختلف پخش شوند، بپردازیم.

معرفی 29 تا از بهترین فیلم های 2019فرهنگ و هنر

معرفی 29 تا از بهترین فیلم های 2019

می‌خواهید بهترین فیلم های 2019 را بشناسید؟ در این مقاله لیست جدیدترین و بهترین فیلم‌های 2019 را در ژانرهای اکشن، درام و رومانتیک، تخیلی، ترسناک و... به همراه زمان اکران را معرفی کرده‌ایم.