زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبوم‌های موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

معرفی 12 فیلم عاشقانه جدید سال 2024

فیلم جدید عاشقانه چی ببینیم؟ اگر اهل دیدن فیلم رمانتیک هستید و می‌خواهید با جدیدترین فیلم‌های عاشقانه آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین فیلم‌های خارجی براساس داستان واقعی جدید + قدیمی

در این مقاله، به معرفی و بررسی بهترین فیلم‌های داستان واقعی پرداخته شده است. فیلم‌هایی که هر کدام به شیوه‌ای منحصر به فرد، داستان‌های واقعی را با زبان هنر سینما روایت می‌کنند.

36 فیلم تاثیرگذار و الهام بخش درباره زندگی

فیلم هایی که درس زندگی می‌دهند را می‌توان بارها دید، موافقید؟ دیدن فیلم الهام بخش شما را وادار به تلاش می‌کنند و دیدنشان به شما انگیزه می‌دهند.

معرفی فیلم باربی 2023

این روزها به هر وب سایت خبری یا سینمایی که سر بزنیم، صحبت از فیلم باربی محصول ۲۰۲۳ و جدید کمپانی برادران وارنر است. این فیلم سینمایی به تازگی و در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ منتشر شده و توانسته تا به این لحظه عملکرد موفقیت‌‌آمیزی داشته باشد.

10 فیلم عاشقانه دبیرستانی که نباید از دست دهید

فیلم‌های دبیرستانی و عاشقانه همیشه پر از لحظات کمدی هستنند و گاهی هم می‌توانند اشکتان را درآورند. در این مطلب 10 فیلم عاشقانه دبیرستانی را به شما معرفی می‌کنیم.

چه سریال هایی را با خانواده تماشا کنیم

اگر به تازگی فیلم و سریال‌های شبکه‌های تلویزیونی شما را به خود جذب نمی‌کند، می‌توانید سریال‌های شبکه نمایش خانگی را انتخاب کنید که بهترین انتخاب برای سرگرم شدن خانواده هستند.