زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبوم‌های موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

معرفی فیلم باربی 2023

این روزها به هر وب سایت خبری یا سینمایی که سر بزنیم، صحبت از فیلم باربی محصول ۲۰۲۳ و جدید کمپانی برادران وارنر است. این فیلم سینمایی به تازگی و در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ منتشر شده و توانسته تا به این لحظه عملکرد موفقیت‌‌آمیزی داشته باشد.

10 فیلم عاشقانه دبیرستانی که نباید از دست دهید

فیلم‌های دبیرستانی و عاشقانه همیشه پر از لحظات کمدی هستنند و گاهی هم می‌توانند اشکتان را درآورند. در این مطلب 10 فیلم عاشقانه دبیرستانی را به شما معرفی می‌کنیم.

چه سریال هایی را با خانواده تماشا کنیم

اگر به تازگی فیلم و سریال‌های شبکه‌های تلویزیونی شما را به خود جذب نمی‌کند، می‌توانید سریال‌های شبکه نمایش خانگی را انتخاب کنید که بهترین انتخاب برای سرگرم شدن خانواده هستند.

معرفی فیلم‌های مافیایی-گانگستری 2022 و قدیمی + تریلر

اگر علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های سینمایی جنایی و تبهکاری هستید و می‌خواهید با جدیدترین و بهترین فیلم‌های این ژانر آشنا شوید، در این مطلب لیستی از جدیدترین و بهترین فیلم های مافیایی (گانگستری) را به همراه تریلر معرفی کردیم.

بهترین فیلم های معمایی و رازآلود 2022 + قدیمی

فیلم با ژانر معمایی، رازآلود و پلیسی چی ببینیم؟ اگر اهل دیدن فیلم های جنایی، رازآلود یا پلیسی هستید و دنبال یک فیلم عالی و خوش ساخت می‌گردید، در ادامه بهترین فیلم های معمایی 2022 و قدیمی را معرفی کردیم.

38 فیلم ترسناک و میخکوب کننده خارجی + تریلر

اگر اهل دیدن فیلم ترسناک هستید و با دیدن فیلم‌های ژانر وحشت مانند جن‌گیری، احضار ارواح، خشم و نفرت مشکلی ندارید، در ادامه بهترین و جدیدترین فیلم های ترسناک و وحشتناک را به همراه تریلر معرفی کردیم.