زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فرهنگ و هنر

مطالب این دسته بندی شامل معرفی فیلم های سینمایی، سریال های داخلی و خارجی، برنامه تلویزیون، آلبوم‌های موسیقی و معرفی کتاب در زوم لایف است.

3 سریال پر حاشیه و جذاب شبکه نمایش خانگی 1403

وقتی قصد دارید سریالی را برای دیدن انتخاب کنید بیشتر به چه چیزی توجه می‌کنید؟ بازیگران خوب، کارگردان مطرح، ژانر فیلم و... هر کدام معیارهایی هستند که برای انتخاب یک مجموعه الویت‌های خود را دارند.

22 فیلم خارجی خسته کننده تاریخ سینما

آیا برای شما هم پیش آمده که بعد از دیدن فیلمی احساس کنید فیلم خسته کننده بود و وقتتان تلف شده است؟ به همین بهانه این مطلب از مجله زوم لایف را به معرفی فیلم‌های خسته کننده دنیا اختصاص دادیم.

بهترین فیلم‌های خارجی براساس داستان واقعی جدید + قدیمی

در این مقاله، به معرفی و بررسی بهترین فیلم‌های داستان واقعی پرداخته شده است. فیلم‌هایی که هر کدام به شیوه‌ای منحصر به فرد، داستان‌های واقعی را با زبان هنر سینما روایت می‌کنند.

36 فیلم تاثیرگذار و الهام بخش درباره زندگی

فیلم هایی که درس زندگی می‌دهند را می‌توان بارها دید، موافقید؟ دیدن فیلم الهام بخش شما را وادار به تلاش می‌کنند و دیدنشان به شما انگیزه می‌دهند.

معرفی فیلم باربی 2023

این روزها به هر وب سایت خبری یا سینمایی که سر بزنیم، صحبت از فیلم باربی محصول ۲۰۲۳ و جدید کمپانی برادران وارنر است. این فیلم سینمایی به تازگی و در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ منتشر شده و توانسته تا به این لحظه عملکرد موفقیت‌‌آمیزی داشته باشد.

10 فیلم عاشقانه دبیرستانی که نباید از دست دهید

فیلم‌های دبیرستانی و عاشقانه همیشه پر از لحظات کمدی هستنند و گاهی هم می‌توانند اشکتان را درآورند. در این مطلب 10 فیلم عاشقانه دبیرستانی را به شما معرفی می‌کنیم.