زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

معرفی کسب‌وکار

در این بخش از سایت زوم لایف، به معرفی سایت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف داخلی پرداخته‌ایم.

انواع کالسکه در فروشگاه نیو‌نی‌نیمعرفی کسب‌وکار

انواع کالسکه در فروشگاه نیو‌نی‌نی

در گذشته از کالسکه به عنوان یک وسیله نقلیه استفاده می‌کردند که به وسیله اسب کشیده می‌شد اما امروزه این وسیله شکل امروزی‌تری به خود گرفته و به کمک مادران آمده است. کالسکه یک وسیله شیک و مدرنی که به شکل‌های مختلفی تولید شده و برای حمل و نقل کودکان به کار برده می‌شود.

5 مورد از بهترین برندهای نوار بهداشتی مسافرتیمعرفی کسب‌وکار

5 مورد از بهترین برندهای نوار بهداشتی مسافرتی

یکی از اصلی‌ترین نیازهای خانم‌ها در دوران قاعدگی، نوار بهداشتی است. مهم‌ترین معیاری که باید هنگام خرید این محصول به آن توجه شود، کیفیت و مرغوبیت بالای آن است.

شروع عکاسی و انتخاب دوربین عکاسیمعرفی کسب‌وکار

شروع عکاسی و انتخاب دوربین عکاسی

دوربین های عکاسی و فیلم برداری رده بندی های مختلفی دارند و هر رده مختص به یک سری از کاربران است؛ به زبان عامیانه می توانیم بگوییم دوربین عکاسی نیز همانند دیگر محصولات، دارای رده بندی مبتدی و حرفه ای می باشد.

عوارضی که در صورت عدم درمان واریس پا شما را تهدید می‎کنند!معرفی کسب‌وکار

عوارضی که در صورت عدم درمان واریس پا شما را تهدید می‎کنند!

متاسفانه امروزه افراد زیادی به دلیل کم‎تحرکی، ایستادن بسیار و سپری کردن ساعات زیاد کاری و تحصیلی در پشت میز دچار عارضه یا بیماری واریس پا شده‎ و از آن رنج می‎برند.

درباره «شنای پروانه» ساخته محمد کارت | پخش آنلاین از فیلیمومعرفی کسب‌وکار

درباره «شنای پروانه» ساخته محمد کارت | پخش آنلاین از فیلیمو

فیلم شنای پروانه درام اجتماعی واقع‌گرا درباره طبقات پایین جامعه را با مایه‌هایی از فیلم نوآر ترکیب می‌کند و همین به نقطه قوت فیلم تبدیل می‌شود. کارگردانی کارت بیش از هر چیز در خدمت التهاب و جو متشنج صحنه‌ها و موقعیت‌هایی است که قهرمان قصه برای به انجام رساندن ماموریت خود ناچار به گذر از آن‌هاست.

یک راهنمای کلی برای انتخاب شینگل آسفالتمعرفی کسب‌وکار

یک راهنمای کلی برای انتخاب شینگل آسفالت

آیا می دانید برای سقف منزلتان چه مصالحی لازم است؟ آکامیا نمایندگی رسمی شینگل ایرانی اوربیان تصمیم دارد در این مقاله برای شما شرح دهد که چه  نوع مصالحی برروی سقف شما مناسب ترین مصالح است.