معرفی کسب‌وکار

در این بخش از سایت زوم لایف به معرفی کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف مختلف می‌پردازیم.

کاشت مو و جراحی لیپوساکشن با کلینیک نوین ایرانا معرفی کسب‌وکار

کاشت مو و جراحی لیپوساکشن با کلینیک نوین ایرانا

داشتن ظاهری مرتب و زیبا باعث بالا رفتن اعتماد به ‌نفس افراد می‌شود. داشتن موهایی پرپشت و خوش حالت ازمهم ترین فاکتورهای آراستگی و جذابیت در افراد است. افراد بسیاری به دلایل گوناگون موهای کم‌ پشت دارند یا اینکه طاس هستند.

ادامه مطلب
سانتافه 2016 بخریم یا سانتافه 2017؟ معرفی کسب‌وکار

سانتافه 2016 بخریم یا سانتافه 2017؟

سانتافه یکی از شاسی‌بلندهای پرطرفدار ساخت کشور کره‌ جنوبی است که در ایران نیز سال‌هاست حضور پررنگی دارد. خوردوهای کره‌ای در اکثر کشورهای جهان طرفداران زیادی داشته و پا به پای محصولات اروپایی پیش می‌روند که سانتافه نیز یکی از آنها است.

ادامه مطلب
تزریق ژل و چربی به چه صورت است؟ معرفی کسب‌وکار

تزریق ژل و چربی به چه صورت است؟

تزریق چربی و ژل هر دو در بزرگ کردن و فرم دادن به لب ها کاربرد دارند اما تزریق ژل راحت تر و کم دردسرتر است و ورم آن بعد از تزریق چندان زیاد نیست.

ادامه مطلب
در بیمارستان‌های ایران از چه نوع تخت‌های بیمارستانی استفاده می‌شود؟ معرفی کسب‌وکار

در بیمارستان‌های ایران از چه نوع تخت‌های بیمارستانی استفاده می‌شود؟

تخت بیمارستان یکی از اجزای موردنیاز و لازم در محیط بیمارستان است که نمی‌توان محیط بیمارستان را بدون آن‌ها تصور کرد. تخت بیمارستانی برای منزل عبارت است از تختی که برای بیمار در نظر گرفته‌شده تا بتواند بر روی آن تا هر مدت‌زمانی که خواست، استراحت کند.

ادامه مطلب
ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر معرفی کسب‌وکار

ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر

در این مقاله قصد داریم شما را با ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر و همچنین مزایای آن آشنا کرده و در ادامه مرکز تخصصی برای انجام لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب