معرفی کسب‌وکار

در این بخش از سایت زوم لایف به معرفی کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف مختلف می‌پردازیم.

نکات مهم که بعد از ثبت نام در باشگاه ورزشی هیچکس به شما نخواهد گفت!

زمانی که شما در باشگاه ثبت نام می‌کنید تا مدتی را فارغ از شلوغی‌های دنیای امروز به سر ببرید نیاز به رعایت نکاتی هستید که انجام ندادن آن‌ها سبب می‌شود از کیفیت ورزشتان کم شود. کیف و کوله مناسب، قمقمه یا ظرف آب، لباس مناسب، تغذیه متناسب با ورزش و ... از جمله موارد ضروری هنگام ورزش هستند که باید تلاش کنید آن‌ها را رعایت کنید.

ادامه مطلب

گفتگو متفاوت با یکی از موفقترین استارتاپ های گردشگری

هرچند این روزها حال صنعت گردشگری در کشور ما به دلایل مختلف نگران کننده است اما شاید در همین بحران ها بتوانیم مدیران هوشمند و تصمیمات درست کسب و کارها را بدون حباب های تبلیغاتی و به صورت واقعی رصد کنیم.

ادامه مطلب

چند روش برای لباس پوشیدن به بهترین نحو برای یک جشن تولد

نگاه کردن به یک کمد پر از لباس آن هم زمانی که می‌خواهید برای یک جشن خاص مثل جشن تولد حاضر شوید، ممکن است کمی ترسناک باشد. در این مطلب قصد داریم چند روش انتخاب و ست لباس برای جشن تولد را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

10 چیز که در مورد جزیره کیش نمیدانستید

کیش جاذبه های گردشگری زیادی دارد و برای دیدن آنها بایستی چند روزی در آنجا بمانید. از همه مکانهایی که برای بازدید در ایران وجود دارد، نمی توانید به جایی فکر کنید که کمتر از جزیره کیش جالب توجه باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

5 اصل اساسی برای پیشگیری از بیماری در سفر

یکی از بهترین اتفاق‌هایی که در طول سال برای هر کسی رخ می‌دهد، رفتن به سفر است. هیچ کس دوست ندارد، شرایط سفرش به هم بخورد و یا در حین مسافرت دچار بیماری شود. بیماری اتفاقی است که شرایط سفر را از حالت عادی دور می‌کند و ممکن است تمام برنامه‌‌ریزی‌های شما را به هم بریزد.

ادامه مطلب