زوم لایف؛ برای زندگی بهتر

معرفی کسب‌وکار

در ای بخش از سایت زوم لایف، به معرفی سایت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف داخلی پرداخته‌ایم.

معرفی روش‌هایی برای درمان بیماری چاقیمعرفی کسب‌وکار

معرفی روش‌هایی برای درمان بیماری چاقی

امروزه دیگر چاقی، یک مسئله زیبایی محسوب نشده و در گروه بیماری‌های پیچیده قرار می‌گیرد. بیماری چاقی، به دلیل تراکم و انباشت غیر عادی چربی در بدن رخ داده و می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیابت، چربی و فشار خون، کلسترول و... را افزایش دهد.

پیشگیری بهتر از درمان با دمنوش‌های گیاهیمعرفی کسب‌وکار

پیشگیری بهتر از درمان با دمنوش‌های گیاهی

بدن ما در طول روز ممکن است در معرض آسیب‌های زیادی قرار بگیرد و شادابی و طراوت خود را از دست بدهد. بی‌خوابی، آلودگی هوا، اضافه وزن، کار زیاد و تغذیه ناسالم، از جمله عواملی هستند که دست به دست هم می‌دهند تا بدن ما با نشانه‌های مختلف، زنگ خطر سلامتی روح و جسم‌مان را به صدا در آورد.

اهمیت و نقش کوچینگ در برقراری ارتباط موثرمعرفی کسب‌وکار

اهمیت و نقش کوچینگ در برقراری ارتباط موثر

کوچینگ شغلی است که جزو مهارت‌های نرم محسوب می‌شود. یادگیری کوچینگ کمک می‌کند به‌خوبی مهارت ارتباط موثر، گوش دادن فعال، قضاوت نکردن، همدلی کردن و...

مشکلات رایج جاروبرقی چیست؟معرفی کسب‌وکار

مشکلات رایج جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی به عنوان یک وسیله پر کاربرد، گاهی با مشکلاتی مواجه می شود که در فعالیت آن اختلال ایجاد می کند. اینکه مشکلات رایج جاروبرقی چیست موضوعی است که در این مقاله با آن آشنا خواهید شد.

بررسی انواع کرم پودر و نحوه مصرف آنمعرفی کسب‌وکار

بررسی انواع کرم پودر و نحوه مصرف آن

انواع کرم پودرها پایه‌ای امولسیونی دارند و یکی از مهم‌ترین لوازم آرایش محسوب می‌گردند. همان‌طور که می‌دانید بیشتر افراد جامعه بخصوص خانم‌ها از وجود لک‌ها و چین و چروک‌ها و نواقص دیگر بر روی صورت خود بسیار بی‌زار بوده و همیشه دنبال راه‌هایی برای پوشاندن این عیوب هستند. یکی از این راه حل‌ها استفاده از انواع کرم پودر است.

تاثیر کلاس های آنلاین چگونه است؟معرفی کسب‌وکار

تاثیر کلاس های آنلاین چگونه است؟

کنکور به عنوان یک ابر چالش برای جوانان ایرانی تبدیل شده است. هرساله در تاریخ های مشخصی آزمون های کنکور به عنوان تنها مسیر ساخت آینده در ایران برگزار میشود و افراد زیادی در آن شرکت میکنند که بیشترین قشر شرکت کننده جوانان و دانش آموزان فارغ التحصیل از مدارس است.