زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

موفقیت

برای موفقیت در کسب و کار و زندگی باید خودتان تجربه کنید یا از تجربیات دیگران استفاده کنید.

چه شغلی برای من مناسب است؟ راهنمای انتخاب شغل دلخواه

شغل مناسب من چیست وقتی نمی‌دانم چه می‌خواهم؟ اگر باید شغلی انتخاب کنید اما نمی‌دانید چه شغلی برای شما مناسب است و به چه کاری علاقه‌مند هستید، در این مقاله از مجله زوم لایف چند قدم ضروری را با هم مرور می‌کنیم که می‌تواند چراغ‌هایی را در ذهنمان روشن کند تا به مسیر درست نزدیک شویم.

27 شغل پردرآمد دنیا در سال 2023 + حقوق و مزایا

کدام مشاغل در دنیا پردرآمد هستند؟ در حال حاضر شغل های پردرآمد جهان در حوزه‌های سلامت، مهندسی، برنامه‌نویسی و کامپیوتر است. در بین تمام شغل های پردرآمد متخصصان فناوری و پزشکان حقوق بیشتری در بازار کار جهانی دریافت می‌کنند.

20 شغل پردرآمد در آلمان 2023؛ حقوق، مزایا و شرایط کاری

وضعیت کار و زندگی در آلمان چگونه است؟ کدام شغل ها در آلمان پردرآمد هستند؟ شغل های پردرآمد در آلمان چه حقوق و مزایایی دارند؟ کدام مشاغل فنی و خانگی در کشور آلمان پردرآمد هستند؟

مدیریت سرمایه چیست؟ مهمترین نکاتی که در بازارهای مالی باید بدانید!

اگر بدون شناخت مدیریت سرمایه، مایل به شروع تریدینگ هستید، همین حالا دست از کار بکشید! داشتن مهارت مدیریت سرمایه اصلی‌ترین رکن، برای باقی‌ماندن در بازارهای جهانی است.

روش‌های کسب درآمد از فتوشاپ (مبتدی تا حرفه‌ای)

کسب درآمد از فتوشاپ به عنوان پرکاربردترین نرم‌افزار گرافیکیِ، می‌تواند عامل پیشرفت سریع‌تر تصویرسازان و گرافیست‌های آماتور و ورود راحت‌تر به بازار کار باشد.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد؟

یکی از مهم‌ترین چالش‌های زبان‌آموزان برای شروع دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی مدت زمان یادگیری زبان است. معمولا کلیه دانشجویان و زبان‌آموزان در شروع کلاس‌های آموزشی سوال مهم «یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد» در ذهنشان جاری است.