زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

موفقیت

برای موفقیت در کسب و کار و زندگی باید خودتان تجربه کنید یا از تجربیات دیگران استفاده کنید.

سیستم عامل لینوکس چیست و چطور وارد دنیا‌ی لینوکس شویم؟

سیستم عامل لینوکس با تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌ها‌ی خاصی که دارد، در بین افراد‌ی که در حوزه‌ها‌ی کامپیوتر، مهندسی شبکه و نرم‌افزار و فناوری اطلاعات کار می‌کنند از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

نکات مهم برای شروعِ آسان سرمایه‌گذاری آنلاین در بزرگترین بازار مالی دنیا

سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی خارجی شاید در نگاه اول مسئله‌ای پیچیده برسد اما واقعیت این است که فرآیند آن بسیار ساده است و تمام افراد می‌توانند به صورت آنلاین در آن کار کنند. فقط کافی است که آموزشهای لازم را ببینید و در خانه یک لپ تاپ و اینترنت داشته باشید.

بهترین ایده‌‌ها برای تولید محتوای ویدیویی و کسب درآمد

چه ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی وجود دارد؟ بهترین ایده برای تولید محتوایی ویدیویی چیست؟ چه موضوعاتی را می‌توان به عنوان موضوع ویدیو در نظر گرفت؟ در ادامه این مقاله از سایت زوم لایف درباره اهمیت تولید محتوای ویدیویی و ایده‌های خلاقانه برای ساخت ویدیو بیشتر بخوانید.

راهنمای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال تتر

آیا به دنبال سرمایه گذاری در یک استیبل کوین هستید که بتواند بازدهی مطمئن و مطمئنی را ارائه دهد؟ تتر به عنوان یکی از محبوب ترین استیبل کوین ها در بازار، ثبات و شفافیت سرمایه گذاران را در سرمایه گذاری هایشان ارائه می دهد.

چگونه یک طراح مد شویم؟ (از راه های ورود تا بازار کار)

کسانی که به صنعت مد و فشن علاقه دارند، حتما ساعت ها وقت خود را صرف پیگیری و تماشای کت واک و ران وی، مصاحبه های دیزاینرهای معروف مثل سونیا ریکیل و بررسی محصولات جدید برندهای مختلف می کنند.

استراتژی هایی برای یادگیری مهارت جدید در دوران بعد از کرونا

یکی از راه‌های شگفت‌انگیزتر برای یادگیری یک مهارت جدید، آموزش آن به شخص دیگری است. تحقیقات زیادی در مورد این پدیده انجام شده است، اما یک مطالعه آن را به خوبی نشان می دهد.