زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

دهان و دندان

حفظ بهداشت دهان و دندان نقش بسیار مهمی در سلامت جسم دارند. در این بخش به معرفی نکات مهم برای سلامت دهان و بدن می‌پردازیم.

مراحل و هزینه کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان به عنوان جایگزین دندان‌های از دست رفته، یکی از بهترین راه‌حل‌هاست. با کاشت ایمپلنت دندان، شما می‌توانید بازگشت به لبخند زیبا و فراموش شده خود را تجربه کنید.

بهترین روش اصلاح طرح لبخند چیست؟

لبخند، همواره یک حالت دلنشین بشمار می‌آید که زیبایی چهره فرد را دو چندان می‌کند؛ اما برخی از افراد به دلیل مشکلات دهان و دندانی که دارند، مانند زرد بودن دندان‌ها یا لب پریدگی آن‌ها، اعتماد به نفس لبخند زدن را ندارند و بدنبال راه حلی برای اصلاح مشکل خود هستند.

بهترین زمان برای کامپوزیت و لمینت دندان قبل از عید (سال نو)

آیا به تغییر رنگ، شکستگی یا کج شدن دندان ‌ها و تاثیر آنها روی خط لبخند خود آگاه هستید؟ شما می توانید زیبایی لبخند خود را با کامپوزیت و لمینت دندان بهبود بخشید!

جدیدترین روش‌های ارتودنسی کدام‌اند؟ روش‌های 2023 ارتودنسی دندان

آنچه که از ارتودنسی در ذهن افراد نقش بسته است سیم‌های فلزی و براکت‌های مشخص ارتودنسی است. اما بهتر است بدانیم این موارد مربوط به ارتودنسی ثابت است که از قدیمی‌ترین و موثرترین روش‌های درمانی برای حل ناهنجاری‌های فک و دندان است.

برسی روش های ایمپلنت دندان + ویژگی ها و مزایای ایمپلنت

ترمیم دندان آسیب دیده یا جایگزینی دندان از دست رفته می تواند زیبایی و هارمونی را به صورت فرد برگرداند و لبخندی به زیبایی سابق به ارمغان آورد. در این مقاله با روش کاشت ایمپلنت آشنا خواهیم شد.

معرفی انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی

در حال حاضر روش‌های زیادی برای بهبود وضعیت دندان‌ها وجود دارند که میتوان به ایمپلنت دندان، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ارتودنسی دندان و... اشاره کرد.