زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

دهان و دندان

حفظ بهداشت دهان و دندان نقش بسیار مهمی در سلامت جسم دارند. در این بخش به معرفی نکات مهم برای سلامت دهان و بدن می‌پردازیم.

بررسی پیشرفت‌های اخیر در حوزه ایمپلنت دندان و معرفی پزشک متخصص برای ایمپلنت

ایمپلنت دندان یک فناوری پزشکی پیشرفته است که به طور عمده برای جایگزینی دندانهای آسیب دیده یا تخریب شده در دهان انسان استفاده می‌شود.

عمر مفید ایمپلنت دندان چقدر است؟

ایمپلنت‌های دندانی در حال حاضر 20 تا 30 سال دوام می‌آورند؛ اما، بهداشت نامناسب دهان، انتخاب سبک زندگی و شرایط سلامت زمینه ای، می تواند طول عمر مورد انتظار را کاهش دهد.

5 متد مهم برای خلق لبخند استثنایی

لبخند زیبا استرس را کم و اعتماد به نفس برای لبخند زدن را زیاد می کند. در این میان اما مشکلات متعدد و متداول دهان و دندان همچون بد شکل بودن دندان ها، رنگ پریده بودن آن ها، وجود شکاف و شکستگی مانعی برای ایجاد یک لبخند استثنایی به شمار می روند.

علائم و نشانه های عفونت دندان چیست؟

عفونی شدن دندان نشانه‌های متعددی دارد که اغلب با درد زیاد تعریف می‌شوند. به‌طورکلی دردهای دندانی درجات شدیدی از درد محسوب می‌شوند که گاهاً زندگی فرد را نیز مختل می‌کنند.

مراحل و هزینه کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان به عنوان جایگزین دندان‌های از دست رفته، یکی از بهترین راه‌حل‌هاست. با کاشت ایمپلنت دندان، شما می‌توانید بازگشت به لبخند زیبا و فراموش شده خود را تجربه کنید.

بهترین روش اصلاح طرح لبخند چیست؟

لبخند، همواره یک حالت دلنشین بشمار می‌آید که زیبایی چهره فرد را دو چندان می‌کند؛ اما برخی از افراد به دلیل مشکلات دهان و دندانی که دارند، مانند زرد بودن دندان‌ها یا لب پریدگی آن‌ها، اعتماد به نفس لبخند زدن را ندارند و بدنبال راه حلی برای اصلاح مشکل خود هستند.