زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

دهان و دندان

حفظ بهداشت دهان و دندان نقش بسیار مهمی در سلامت جسم دارند. در این بخش به معرفی نکات مهم برای سلامت دهان و بدن می‌پردازیم.

جدیدترین روش‌های ارتودنسی کدام‌اند؟ روش‌های 2023 ارتودنسی دندان

آنچه که از ارتودنسی در ذهن افراد نقش بسته است سیم‌های فلزی و براکت‌های مشخص ارتودنسی است. اما بهتر است بدانیم این موارد مربوط به ارتودنسی ثابت است که از قدیمی‌ترین و موثرترین روش‌های درمانی برای حل ناهنجاری‌های فک و دندان است.

برسی روش های ایمپلنت دندان + ویژگی ها و مزایای ایمپلنت

ترمیم دندان آسیب دیده یا جایگزینی دندان از دست رفته می تواند زیبایی و هارمونی را به صورت فرد برگرداند و لبخندی به زیبایی سابق به ارمغان آورد. در این مقاله با روش کاشت ایمپلنت آشنا خواهیم شد.

معرفی انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی

در حال حاضر روش‌های زیادی برای بهبود وضعیت دندان‌ها وجود دارند که میتوان به ایمپلنت دندان، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ارتودنسی دندان و... اشاره کرد.

آیا ایمپلنت دندان دردناک است؟

ایمپلنت‌های دندانی جایگزین ایده‌آل برای پروتزهای مصنوعی بریج ها و کانال‌های ریشه‌های است. با این حال برخلاف این روش‌های درمانی ایمپلنت دندان با جراحی همراه است.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان قیمت های مختلفی دارد و قیمت هر واحد ایمپلنت دندان بر اساس عوامل مختلفی تعیین می گردد که قصد داریم در این مطلب به عوامل تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت دندان بپردازیم.

انواع برندهای ایمپلنت دندان در ایران و جهان

یکی از بهترین راهکارها برای داشتن لبخندی دلنشین در دنیای امروز، کاشت دندان یا ایمپلنت دندان است. این روش جراحی نتایج خارق‌العاده‌ و ماندگاری را به افراد ارائه می‌دهد. برای کاشت ایمپلنت دندانی به سه قسمت اصلی پست ایمپلنت، اباتمنت و پروتز نیاز است.