زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سلامت

سلامتی تاجی است بر سر انسان سالم که فقط یک بیمار آن را می‌بیند. (لوئیز هی)

8 عوارض جانبی مصرف زیاد کیوی

آیا مصرف کیوی می‌تواند عوارض جانبی داشته باشد؟ کیوی یک میوه پرمغذ و سالم است، اما در برخی موارد مصرف زیاد کیوی می‌تواند به برخی افراد عوارضی را ایجاد کند.

جوراب واریس چیست و چه تاثیری روی واریس پا دارد؟

پوشیدن جوراب واریس (جوراب‌های فشار) یکی از متداول‌ترین روش‌های درمان واریس پا است. این جوراب‌ها به‌شدت پاهای شما را فشرده می‌کنند و به رگ‌ها و عضلات پای شما کمک می‌کنند تا خون را بهتر حرکت دهند.

واریس بارداری چیست و چطور درمان می‌شود؟

چرا برخی از زنان باردار دچار واریس می‌شوند؟ علت واریس در دوران بارداری چیست؟ آیا واریس بارداری قابل درمان است؟ در ادامه درباره واریس پا در دوران بارداری و روش‌های کاهش درد آن توضیح دادیم.

فواید کشمش برای زنان

فواید کشمش برای زنان بسیار زیاد است. بیشتر خانم‌ ها در دوران شیردهی و بارداری از کشمش به صورت اصولی استفاده می ‌نمایند. کشمش دارای ویتامین دی می ‌باشد و به همین دلیل در رژیم غذایی جایگاه ویژه ‌ای را به خود اختصاص می ‌دهد.

آشنایی، تشخیص و درمان مشکلات رایج ارتوپدی درکودکان

شناخت بیماری های ارتوپدی کودکان در تشخیص و درمان به‌موقع آن‌ها نقش مهمی دارد. برای آشنایی با مشکلات ارتوپدی کودکان در این مقاله با ما همراه باشید.

آیا استفاده از توالت فرنگی باعث بیماری می شود؟

ساختار توالت فرنگی شبیه نشستن روی صندلی است، فشار کمی به مفاصل زانو، کمر و لگن وارد می‌کند و موجب محافظت از سلامتی بدن می‌شود؛ با این‌حال بسیاری از افراد به دلیل تماس پوست با توالت فرنگی نگران ابتلا به بیماری‌های پوستی و عفونت هستند.