زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

سلامت | زوم لایف

سلامت

برای داشتن یک زندگی سالم و پرنشاط، اولین مرحله حفظ سلامت بدن است. با زوم لایف همراه بمانید.

 • 12 خواص شگفت انگیز هویج برای سلامت، پوست و مو

  هویج یک میوه با ارزش غذایی بالاست و خواص بسیار زیادی برای سلامت بدن دارد. هوایج برای اندام هایی از بدن مثل چشم، دستگاه گوارش، دندان و پوست بسیار مفید است. تاثیر هویج بر سلامت و تقویت مو قابل چشم پوشی نیست. اگر می خواهد موهای خود را تقویت کنید هویج می تواند بسیار مفید باشد. در ادامه 14 خواص شگفت انگیز هویج برای سلامت، پوست و مو را بررسی کرده ایم.

  ادامه مطلب
 • آیا دئودورانت (مام) ضرر دارد؟

  می دانید آیا دئودورانت برای پوست ضرر دارد؟ آیا دئودورانت سرطان زا است؟ در ایران به دئودرانت های سر غلتکی که برای زیر بغل استفاده می شود معمولاً مام می گویند. با شروع فصل تابستان برای جلوگیری از بوی بد عرق از دئودرانت استفاده می کنند اما در مدل های مختلف مام از موادی استفاده می شود که استفاده از آنها می تواند سلامت پوست را به خطر بیاندازد.

  ادامه مطلب
 • علت و درمان حساسیت دندان به سرما

  چرا دندان هایم به سرما و ترشی حساسیت دارند و اذیتم می کنند؟ حساسیت دندان به سرما مشکل شایع خیلی از مردم است. اگر دندان شما به سرما حساس است حتماً دلیلی دارد. اگر شما هم حین خوردن مواد خوراکی و غذا‌های سرد یا گرم درد تیز و سریعی را احساس می کنید که بلافاصله برطرف می شود، ادامه مطلب را بخوانید.

  ادامه مطلب
 • آیا خوردن خمیردندان ضرر دارد؟

  آیا قورت دادن خمیردندان سلامت افراد را به خطر می اندازد؟ احتمالاً برای شما هم پیش آمده که هنگام مسواک زدن، خمیردندان را قورت دهید. باید بدانید که خوردن خمیردندان ضرر دارد و باید در هنگام مسواک زدن مراقبت باشید که خمیردندان را قورت ندهید. این مورد برای کودکان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

  ادامه مطلب
 • با فواید و خواص 18 روغن گیاهی آشنا شوید، بخش اول

  امروزه به دلیل خواص درمانی بسیار قابل قبول روغن های گیاهی، استفاده از روغن گیاهی به شدت افزایش یافته است. بیش از 90 روغن گیاهی وجود دارد که هر کدام فوایدی برای سلامت دارند. در اولین سری معرفی 18 روغن گیاهی، با فواید و خواص روغن گیاهی آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

  ادامه مطلب
 • 5 خواص روغن نارگیل برای درمان سوختگی

  روغن نارگیل، یکی از بهترین درمان های طبیعی برای سوختگی پوست است. روغن نارگیل دارای خواص بسیار مهمی است که نه تنها برای درمان سوختگی، بلکه برای جلوگیری از عفونت ثانویه، مرطوب کردن پوست، سرعت بخشیدن به فرایند بهبودی و به حداقل رساندن زخم های دائمی یا علائم سوختگی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه 5 خواص روغن نارگیل برای درمان سوختگی پوست را بخوانید.

  ادامه مطلب