زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

سلامت | زوم لایف

سلامت

سلامتی تاجی است بر سر انسان سالم که فقط یک بیمار آن را می بیند. لوئیز هی

 • افزایش وزن؛ 3 روش برای افزایش وزن سریع خانم ها

  برای برخی از خانم ها، افزایش وزن به اندازه ی کاهش وزن، مشکل است. راه های زیادی وجود دارد که می توانید وزن خود را در طی هفته 0.5 تا 1 کیلوگرم افزایش دهید. ما در این مطلب به نکاتی اشاره کرده ایم که می تواند به خانم ها کمک کند که وزن خود را افزایش دهند. پیشنهاد می کنیم در ادامه 3 روش برای افزایش وزن سریع خانم ها را مطالعه کنید.

  ادامه مطلب
 • مواد غذایی کم یا بدون کربوهیدرات را بشناسید!

  غذای کم کربوهیدرات به طور کلی گاهی اوقات 2 - 3 برابر بیشتر از رژیم های کم چربی باعث از لاغر شدن می شود. به همین دلیل افراد زیادی برای کاهش وزن، سراغ رژیم های غذایی می روند که از کربوهیدرات کمتری استفاده شود. اگر می خواهید غذاهای کم کربوهیدرات یا بدون کربوهیدرات را بشناسید در ادامه با ما همراه باشید.

  ادامه مطلب
 • رژیم غذایی برای جلوگیری از سرطان سینه

  سرطان سینه یک بیماری پیچیده با عوامل بسیاری است. برخی از این عوامل، مانند سن، سابقه خانوادگی، ژنتیک و جنسیت، نمی توانند کنترل شوند. در حالی که هیچ غذایی و رژیم غذایی وجود ندارد که بتواند از بروز سرطان سینه جلوگیری کند، اما یک رژیم غذایی مناسب می تواند به پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه کمک بسیاری کند. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

  ادامه مطلب
 • پرکاری تیروئید؛ علت و علائم پرکاری تیروئید چیست؟

  پرکاری تیروئید یکی از بیماری های مربوط به غده تیروئید است. پرکاری تیروئید مربوط به غده تیروئید است که در قسمت مرکز و طرفین گردن وجود دارد. این غده کنترل سرعت قلب شما را بر عهده دارد. همچنین کمک میکند تا به سرعت کالری ها را بسوزانید. در واقع تنظیم متابولیسم بدن از کار های اصلی غده تیروئید است. در ادامه با علت و علائم پرکاری تیروئید آشنا شوید.

  ادامه مطلب
 • همه چیز درباره بالون معده، روشی برای کاهش وزن سریع

  با تغییر سبک زندگی، افراد زیاد دچار اضافه وزن هستند و برای کاهش وزن به دنبال روش های لاغر شدن هستند. بالون معده (کم کردن حجم معده بدون جراحی) روشی برای کاهش اشتها و درمان چاقی شناخته میشود و اخیرا به روشی محبوب برای کاهش وزن تبدیل شده است. بالون معده گزینه ای برای کاهش وزن سریع است، که به جراحی نیازی ندارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید، این مطلب را کامل بخوانید.

  ادامه مطلب
 • عفونت دندان؛ 10 درمان خانگی عفونت دندان

  اگر عفونت دندان درمان نشود عفونت می تواند به فک، گردن، سر و یا سایر قسمت های بدن گسترش یابد. برای درمان عفونت دندان میبایست به دندانپزشک مراجعه کنید، تشخیص عفونت دندان برای دندانپزشک بسیار ساده است. اما اگر شرایط مراجعه به دندانپزشک را ندارید، می توانید از درمان خانگی عفونت دندان استفاده کنید.

  ادامه مطلب