کسب و کار

امروزه کسب و کار اینترنتی به شدت در حال افزایش است و یا افرادی هستند که می‌خواهند کار و درآمد اینترنتی داشته باشند. برای موفقیت کسب و کارتان باید برخی نکات را رعایت کنید.

10 روش کسب درآمد اینترنتی از مبتدی یا پیشرفتهکسب و کار

10 روش کسب درآمد اینترنتی از مبتدی یا پیشرفته

کار اینترنتی و شرایط راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کشورمان نسبت به چندسال گذشته بسیار پیشرفت داشته است. برای کسب درآمد اینترنتی، باید یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید و تمام انرژی خودتان را برایش خرج کنید. اگر به دنبال ایده برای کسب درآمد اینترنتی هستید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

ادامه مطلب
شغل‌های پردرآمد؛ 19 شغل پردرآمد و پر سود در ایرانکسب و کار
بروزرسانی: 1 هفته پیش

شغل‌های پردرآمد؛ 19 شغل پردرآمد و پر سود در ایران

شغل‌های پردرآمد و پرسود تعدادشان کم نیست! باتوجه به شرایط نامساعد اقتصادی در ایران، همچنان شغل پردرآمد و پر سود وجود دارد. برای کسب درآمد خوب، پس باید شغل پردرآمد و پر سودی داشته باشید. اگر بدنبال شغل پردرآمد هستید، در ادامه تعدادی شغل پردرآمد و پر سود در ایران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

ادامه مطلب
7 شغل پردرآمد خانگی، با مشاغل خانگی پردرآمد آشنا شویدکسب و کار
بروزرسانی: 11 ماه پیش

7 شغل پردرآمد خانگی، با مشاغل خانگی پردرآمد آشنا شوید

امروزه به دلیل مشکلات فراوان در چرخه اقتصاد، بسیاری از آقایان و خانم ها، مخصوصاً خانم های خاندار می خواهند در خانه کسب و کاری راه اندازی کنند تا بتوانند درآمدزایی کنند. در این مطلب سعی کرده ایم که 7 شغل پردرآمد را معرفی کنیم. در ادامه با مشاغل خانگی پردرآمد آشنا شوید.

ادامه مطلب
5 کاری که خانم های خانه دار می توانند با آن درآمدزایی کنندکسب و کار
بروزرسانی: 11 ماه پیش

5 کاری که خانم های خانه دار می توانند با آن درآمدزایی کنند

بله همینطوره! خانم های خانه دار هم می توانند با انجام مشاغل خانگی درآمدزایی کنند. کسب درآمد ارتباطی به اقتصاد خانواده ندارد اما در ایران به دلیل شرایط موجود، خانم های خانه دار برای کمک به اقتصاد خانواده می خواهد کسب و کاری داشته باشند. در این مطلب از سایت زوم لایف می خواهیم 5 کاری که خانم های خانه دار می توانند با آن درآمدزایی کنند را معرفی کنیم.

ادامه مطلب
5 نکته برای ساخت یک کسب و کار آنلاین موفقکسب و کار
بروزرسانی: 11 ماه پیش

5 نکته برای ساخت یک کسب و کار آنلاین موفق

کسب و کار آنلاین راه اندازی کرده اید اما  نمی دانید برای موفقیت آن باید چه کاری باید انجام بدهید؟ مطمئنا، درآمد یک میلیون دلار ظرف پنج سال از زمان شروع، یک هدف قابل تحسین است. با این حال، آیا می دانید چه چیزی برای موفقیت در کسب و کار آنلاین وجود دارد؟ در این مطلب 5 نکته برای ساخت یک کسب و کار آنلاین موفق را با هم بخوانیم.

ادامه مطلب
10 شغل پردرآمد در سال 2018کسب و کار
بروزرسانی: 10 ماه پیش

10 شغل پردرآمد در سال 2018

امروزه آزادکاری (Freelancer) به دلیل ساعت کاری منعطف و همچنین درآمد بالا از آن به عنوان شغل پردرآمدی یاد می شود و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. از ساعات کاری منعطف گرفته تا انجام کار از سراسر جهان، عجیب نیست که مردم به انجام این نوع کار روی می آورند. در این مطلب از زوم لایف می خواهیم 10 شغل پردرآمد در سال 2018 را بشناسیم. در ادامه همراه ما باشید.

ادامه مطلب