زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

کسب و کار

در این بخش از سایت زوم لایف درباره روش‌های جدید کسب درآمد، آشنایی کسب و کارهای مختلف، نکاتی برای بهبود کسب و کار خواهید خواند.

در فروش تلفنی چگونه با مشتری صحبت کنیم؟

نحوه‌ی صحبت کردن شما با مشتریان به صورت تلفنی، با زمانی‌ که آن‌ها را حضوری می‌بینید، متفاوت است، بنابراین تحقیق و درک مشکلات و خواسته‌های ایشان،  بهترین راه برای ارائه خدمات تلفنی به مشتریان است. 

تأثیر هاست وردپرس در سئوی سایت

هاست وردپرس چیست و چه تاثیری روی سئوی سایت شما دارد؟ راه‌اندازی سایت بدون استفاده از هاست امکان‌پذیر نیست. انواع مختلفی از فضای میزبانی وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیاز خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

بهترین crm ها در جهان کدام است؟

یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود روابط با مشتری، پیاده سازی نرم افزار CRM است. اما آیا می‌دانید که بهترین crm ها در جهان کدام‌اند؟ دراین مقاله می‌خواهیم به شما لیست بهترین نرم افزارهای سی آر ام در دنیا رو معرفی کنیم.

بررسی دقیق و کاربردی مفهوم NFT

در دنیای بلاک‌چین، برای تبدیل برخی آثار هنری، موسیقی‌های برتر و کاراکترهای جذاب بازی‌ها، به یک دارایی ارزشمند بلاک‌چینی، آنها را به‌عنوان یک توکن مبتنی بر بلاک‌چین ثبت می‌کنند.

راه‌اندازی کسب و کار خانگی از طریق بهبود مهارت آشپزی

با توجه به چالش‌های بسیاری که کسب درآمد برای خیلی از افراد ایجاد می‌کند، یادگیری یک مهارت در حد حرفه‌ای و آموختن این که از این مهارت به چه شکل و با چه روش‌هایی می‌شود درآمد داشت، دغدغه مهمی است.

فریلنسرها در ایران فراموش شدند

فریلنسر بودن در گذشته ها کمی رؤیایی به نظر می رسید. این که در خانه بنشینید و بتوانید با یک لپ تاپ یا گوشی هوشمند کار حرفه ای بکنید و درآمد داشته باشید برای برخی ها آرزو بود.