زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آشپزی

آموزش و دستور پخت انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دسر، کیک، سالاد و غذای رژیمی!

مراحل تمیز کردن و سالم‌سازی سبزی‌ها از آلودگی

چطور آلودگی سبزی‌ها را پاک کنیم؟ چرا پاک کردن آلودگی سبزی مهم است؟ با توجه به اهمیت ایمنی غذایی، روش‌های تمرین کردن و پاکسازی سبزی‌ها از آلودگی‌ها اهمیت بالایی دارد.

استفاده دوباره از روغن سرخ کردنی شدنی است؟

آیا می‌توان روغن را بعد از یک بار مصرف دوباره استفاده کرد؟ استفاده مجدد از روغن سرخ کردنی ممکن است منجر به افزایش رسوبات و آلودگی‌ها در روغن شود که می‌تواند به سلامتی آسیب برساند. 

با کرم لوتوس چی درست کنم؟ (3 دسر با کرم و بیسکوئیت لوتوس)

کرم لوتوس یک برند تولیدکننده انواع بیسکوئیت و کرم صبحانه است که به خاطر طعم فوق‌العاده ای که دارد شهرت زیادی برای خود دست پا کرده است.

غذا شور شده؟ از بین بردن شوری غذا با 6 روش ساده و سریع

برای از بین بردن شوری غذا چه کنیم؟ اگر بعد از چشیدن غذا متوجه شوری آن شدید چند راهکار سریع برای از بین بردن شوری غذا وجود دارد که در ادامه توضیح دادیم.

نون لواش خانگی با طعم بی نظیر بیرون

نان لواش از نان‌های خوشمزه ایرانی است که با انواع غذاهای نانی و همین طور در وعده صبحانه، کاربرد دارد. معمولا برای خرید نون لواش، عادت به ایستادن در صف‌های نسبتا طولانی نانوایی‌های محله‌های مختلف را داریم.

9 سالاد رژیمی مخصوص کاهش وزن

کاهش وزن بدون داشتن رژیم لاغری بسیار سخت و گاهاً نشدنی است. اگر می خواهید لاغر شوید باید رژیم غذایی تان را تغییر دهید. یکی از مواردی که در رژیم لاغری می تواند به ما کمک کند، استفاده از سالادهای رژیمی است. در این مطلب چند سالاد رژیمی سالم و ساده را به شما معرفی خواهیم کرد.