زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

تناسب اندام

هر آنچه باید برای بدست آوردن تناسب اندام و تمرینات ورزشی بدانید را اینجا خواهید یافت.

نکات طلایی برای لاغری بازو در زمان کوتاه

برای لاغر کردن بازو علاوه بر چربی زدایی از این ناحیه باید نسبت به تقویت عضله دوسر بازویی یا همان جلو بازو و عضله سه‌سر بازویی یا همان پشت بازو نیز تلاش کرد.

جراحی کاهش وزن: آیا واقعاً مزایای آن بیشتر از خطرات آن است؟

چاقی خطر بیماری قلبی، دیابت و سایر بیماری ها را افزایش می دهد. برای برخی از افراد مبتلا به چاقی، رژیم غذایی و ورزش آنها را قادر به رسیدن به وزن مناسب نمی کند. برای این افراد، مزایای جراحی کاهش وزن می تواند از خطرات آن بیشتر باشد.

عوارض کمبود وزن چیست؟ 6 خطر کمبود وزن برای سلامتی

عوارض و خطرات کمبود وزن چیست؟ برخی از افراد ممکن است به طور طبیعی به دلیل ژنتیک یا متابولیسم سریع دچار کمبود وزن باشند. کمبود وزن همچنین ممکن است نشان دهنده تغذیه نامناسب یا بیماری‌های زمینه‌ای باشد.

آیا از داروخانه آنلاین مکمل بدنسازی بخریم؟

با توجه به اینکه مکمل های بدنسازی قیمت های بالایی دارد، ورزشکاران و بدنسازانی که قصد خرید آنها را دارند، دچار شک و تردید هستند که آیا از داروخانه آنلاین مکمل بدنسازی بخرند یا نه؟ در این گزارش از جوانب مختلف به این موضوع پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

خرید ال کارنیتین اصل

از این مکمل معمولا برای چربی‌سوزی استفاده می‌شود. کارنیتین یکی از مشتقات آمینواسیدهاست که به‌طور طبیعی در تعدادی از اندام‌ها تولید شده و به مصرف بدن می‌رسد.

طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن + بهترین زمان مصرف

نحوه و طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن چیست؟ در این مقاله طریقه مصرف پروتئین وی برای لاغری را به طور کامل شرح می دهیم. همین حالا برای مطالعه کلیک کنید.