زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

تناسب اندام

هر آنچه باید برای بدست آوردن تناسب اندام و تمرینات ورزشی بدانید را اینجا خواهید یافت.

مکمل کراتین چیست؟ آیا کراتین باعث ریزش مو می‌شود؟

مکمل کراتین (Creatine) برای تامین انرژی عضلات برای فعالیت‌های سریع و پرفشار و همچنین بهبود عملکرد عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تأثیر قهوه بر لاغری و تناسب اندام - راه‌های کاهش وزن با قهوه

قهوه با دارا بودن خواصی نظیر افزایش سوخت‌وساز بدن و کنترل اشتها، همراهی خوب در رژیم و ورزش‌های تناسب اندام یا کاهش وزن شماست.

چربی احشایی چیست و چگونه از شر آن خلاص شویم؟

چربی احشایی به عنوان چربی "پنهان" شناخته می‌شود. این چربی ذخیره شده در اعماق شکم، پیچیده شده در اطراف اندام‌ها، از جمله کبد و روده است و حدود یک دهم کل چربی ذخیره شده در بدن را تشکیل می‌دهد.

لاغر کردن ران و پایین تنه با روش‌های خانگی

آیا لاغری موضعی ران و پایین تنه شدنی است؟ برای لاغری پایین تنه چی بخوریم؟ بهترین ورزش برای لاغری پایین تنه در خانه چیست؟ در ادامه این مقاله از سایت زوم لایف به این سوالات پاسخ دادیم.

نکات طلایی برای لاغری بازو در زمان کوتاه

برای لاغر کردن بازو علاوه بر چربی زدایی از این ناحیه باید نسبت به تقویت عضله دوسر بازویی یا همان جلو بازو و عضله سه‌سر بازویی یا همان پشت بازو نیز تلاش کرد.

جراحی کاهش وزن: آیا واقعاً مزایای آن بیشتر از خطرات آن است؟

چاقی خطر بیماری قلبی، دیابت و سایر بیماری ها را افزایش می دهد. برای برخی از افراد مبتلا به چاقی، رژیم غذایی و ورزش آنها را قادر به رسیدن به وزن مناسب نمی کند. برای این افراد، مزایای جراحی کاهش وزن می تواند از خطرات آن بیشتر باشد.