زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

تناسب اندام

هر آنچه باید برای بدست آوردن تناسب اندام و تمرینات ورزشی بدانید را اینجا خواهید یافت.

به عواقب جدی چاقی توجه داشته باشید

افراد چاق، بیش از هر فرد دیگری در معرض خطر عوارض چاقی و مشکلات مهم پزشکی قرار دارند. به همین جهت توصیه می‌شود که در اسرع وقت برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود تلاش کنید.

راهنمای انتخاب مکمل بدنسازی قبل از خرید

چه تازه وارد باشگاه شده و چه از اعضای قدیمی آن باشید، احتمالاَ با لیست طولانی محصولاتی که برای لاغری و عضله‌سازی توصیه می‌شود، آشنا هستید.

برنامه بدنسازی مبتدی برای حجم و کات

بسیاری از افرادی که تازه وارد باشگاه‌ها می‌شوند نگران استفاده از وسایل ورزشی هستند و یا به دنبال یک برنامه بدنسازی مبتدی برای اجرا می‌گردند. برخی‌های دیگر برای یک برنامه بدنسازی حجمی در اینترنت به جستجو می‌پردازند.

زومبا؛ ورزش است یا رقص؟

زومبا یک ورزش هوازی و پرنشاط است اما به دلیل اینکه زومبا ترکیبی از حرکات ایروبیک و رقص است به آن رقص زومبا هم گفته می‌شود. بین ایروبیک و ورزش زومبا تفاوت‌هایی وجود دارد اما در بعضی حرکات بسیار شبیه ایروبیک است.

چطور با حلقه هولاهوپ لاغر شویم؟ راهنمای حلقه زدن

کاهش وزن و چربی سوزی سریع با حلقه هولاهوپ یکی از سالم‌ترین روش‌های رسیدن به تناسب اندام است. اگر می‌خواهید با فواید حلقه هولاهوپ و با روش استفاده از آن آشنا شوید، در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

7 تا از بهترین ورزش های هوازی برای چربی سوزی

کدام ورزش های هوازی برای چربی سوزی عالی هستند؟ برای اینکه افزایش سرعت چربی سوزی تمرینات بدنسازی بهتر است یا هوازی؟ تمرینات ورزشی چربی سوز کلید یک برنامه‌ی سالم تناسب اندام هستند.