زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

تناسب اندام

هر آنچه باید برای بدست آوردن تناسب اندام و تمرینات ورزشی بدانید را اینجا خواهید یافت.

معرفی گینر برای افزایش وزن با درصد پروتئین بالا

گینرها نوعی مواد مغذی برای افزایش وزن و حجم بدن هستند که با استفاده از آن‌ها، کالری دریافتی شما افزایش پیدا می‌کند و در زمان کوتاه‌تری، باعث افزایش وزن می‌شود.

معرفی مکمل کراتین برای افزایش حجم عضله و فرمدهی

کراتین یکی از مکمل‌های محبوب در بین ورزشکاران و بدن‌سازان است که به عنوان یک ترکیب غذایی موثر برای افزایش حجم عضلات و ارتقای عملکرد ورزشی شناخته شده است.

زمان مصرف پروتئین وی برای بدنسازی

پروتئین وی نه تنها به خاطر جذب سریع و کیفیت بالای خود، بلکه به دلیل توانایی‌اش در تقویت عضلات و بهبود عملکرد ورزشی، انتخاب اول بسیاری از افراد در دنیای بدنسازی است.

تمرینات ورزشی مجاز برای انواع رژیم کتوژنیک

آیا در رژیم کتوژنیک می‌توانیم ورزش کنیم؟ کدام تمرینات در رژیم کتو مجاز است؟ آیا می‌خواهید با بهترین تمرینات ورزشی برای رژیم کتوژنیک آشنا شوید؟ در ادامه ورزش‌های مناسب برای انواع رژیم کتوژنیک را معرفی کردیم. 

نمونه برنامه بدنسازی اصولی برای حجیم کردن پاها

افراد زیادی به دنبال برنامه بدنسازی برای حجیم شدن پا هستند. معمولا فرم دادن به پاها نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارد و قطعا با یک برنامه غذایی-ورزشی مناسب و هدفمند به دست می‌آید.

انواع روش های بارگیری کراتین و زمان مصرف آن

آیا به دنبال عضلاتی حجیم‌تر و قدرتمندتر هستید؟ آیا می‌خواهید در حین تمرینات ورزشی، عملکردتان را به سطحی فراتر ارتقا دهید؟ اگر پاسختان مثبت است کراتین می‌تواند در این مسیر سیار موثر باشد!پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید تا در کنار هم از رازهای ناگفته‌ی کراتین و تناسب اندام پرده برداری کنیم!