زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

توسعه فردی

توسعه فردی پرورش مهارت‌هایی است که فرد را قادر می‌سازد تا با آگاهی كامل در جهت شکوفایی حداكثری توانمندی‌های بالقوه خود گام برداشته و به موفقيت برسد.

استراتژی هایی برای یادگیری مهارت جدید در دوران بعد از کرونا

یکی از راه‌های شگفت‌انگیزتر برای یادگیری یک مهارت جدید، آموزش آن به شخص دیگری است. تحقیقات زیادی در مورد این پدیده انجام شده است، اما یک مطالعه آن را به خوبی نشان می دهد.

اهمیت زبان بدن در شکل دادن به یک رابطۀ دوستی

کلید موفقیت در روابط شخصی و حرفه‌ای در توانایی شما برای برقراری ارتباط خوب نهفته است. اما همه چیز وابسته به کلماتی که استفاده می‌کنید نیست. بلکه نشانه‌های غیرکلامی یا «زبان بدن» شما است که مهمترین و رساترین پیام‌ها را به مخاطب‌تان منتقل می‌کند.

تفکر خلاق چیست؟ رشد و پرورش خلاقیت به چه طریقی صورت می‌گیرد؟

در جهان امروز، قابلیت یافتن دیدگاه‌های جدید و داشتن نوآوری یک مهارت باارزش محسوب می‌شود. افراد با ذهن باز و قدرت تفکر خلاق، اغلب اوقات در خط مقدم ایجاد تغییرات، حل مشکلات و خلق ایده‌های به‌روز و جدید هستند.

چگونه به خود انگیزه دهیم؟ 14 راهکار برای افزایش انگیزه

برای افزایش انگیزه چه کنیم؟ چطور می‌توانم از بی‌ انگیزگی خلاص شوم؟ بی‌انگیزگی مشکلی است که همۀ ما در برهه‌هایی آن درگیر می‌شویم. نداشتن هدف و بی‌انگیزه بودن باید می‌شود که احساس ناخوشایندی داشته باشیم و دچار روزمرگی شویم!

چگونه فن بیان را قوی کنیم؟ (10 مهارت اصلی برای تقویت فن بیان)

چگونه فن بیان خوبی داشته باشیم؟ برای تقویت فن بیان روی کدام مهارت‌ها وقت بگذاریم؟ فن بیان یک مهارت عالی برای تأثیرگذاری بر مخاطب است و افرادی که فن بیان قوی دارند با اعتماد به نفس بالا، رسا و قاطع صحبت می‌کنند.

چگونه سخنران خوبی باشیم؟ (14 مهارت برای اینکه یک سخنران عالی باشید)

چگونه سخنران خوبی باشیم؟ چطور یک سخنرانی خوب و تاثیرگذار داشته باشیم؟ چه مهارت‌هایی را برای سخنرانی خوب باید مد نظر داشته باشیم؟ چگونه یک سخنران حرفه ای شویم؟ ویژگی‌های سخنران خوب چیست؟ اگر می‌خواهید یک سخنران حرفه‌ای باشید، در ادامه با زوم لایف همراه شوید.