زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

عکاسی

عکاسی هنر است و هنر، زندگی ما انسان را پس از هبوط در این کویر معنادار می‌کند.

22 عکس هوایی از شهر نیس در فرانسه

نیس (Nice)، یکی از شهرهای ساحلی فرانسه است که در جنوب شرقی این کشور واقع شده و به‌عنوان یکی از شهرهای مهم مدیترانه شناخته می‌شود. نیس یکی از شهرهای توریستی فرانسه است. در این مطلب از سایت زوم لایف، تور مجازی به همراه 22 عکس هوایی و دیدنی از شهر نیس را ببینید.

27 عکس هوایی از کوهستان هونگ شان در چین

کوهستان هونگ شان (Huangshan) یکی از مکان های مهم توریستی در چین است. این کوهستان به دلیل مناظر زیبای آن از جمله غروب، درختان کاج و قله های گرانیت میان ابرها موضوع مکرر نقاشی های سنتی چینی و ادبیات، و همچنین عکاسی های مدرن است. اگر شما هم به کوه و طبیعیت علاقمندید در ادامه 27 عکس هوایی از کوهستان هونگ شان را ببینید و لذت ببرید.

18 عکس از پل طلایی ویتنام، Golden Bridge

پل طلایی Golden Bridge، پل زیبایی در ویتنام که شبیه افسانه های اربات حلقه ها است، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. دو دست بزرگ متعلق به یک غول سنگی، پلی را معلق در هوا نگه داشته اند تا عابران پیاده از روی آن رد شوند. این پل در خارج از شهر دانانگ ویتنام واقع شده و به تازگی‌ گردشگران می توانند روی آن قدم بگذارند. در ادامه میتوانید تصاویر بیشتری از این پل زیبا را تماشا کنید.

37 عکس از جشن عید قربان در کشورهای مختلف

عید قربان از مهم ترین عیدهای مسلمانان است. در کشورهای مختلف، مسلمانان رسم های مختلفی دارند که پس از انجام عبادات، به دید و بازدید و جشن و سرور می پردازند. به بهانه فرا رسیدن عید قربان عکس هایی از جشن و مراسم عید قربان در کشورهای مختلف را تهیه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم در ادامه تماشا کنید.

40 عکس هوایی زیبا از مونت کارلو - Monte Carlo

مونت کارلو (Monte Carlo) بندری زیبا در دومین کشور کوچک جهان، میزبانی برای افراد مشهور و خوشگذرانی های پر زرق و برق است. البته بسیاری به اشتباه آن را شهر یا پایتخت موناکو می دانند. در مونت کارلو تا چشم کار می کند، چشم انداز بی نظیری از دریای مدیترانه است. در ادامه 40 عکس هوایی زیبا از مونت کارلو را با هم ببینیم.

36 عکس هوایی شگفت انگیز از دیوار چین

احتمالاً اگر به چین فکر کنید بعد از جمعیت و اجناس چینی، به دیوار چین می رسید. این دیوار در نقشه جغرافیایی چین 7000 کیلومتر امتداد یافته‌ است و حدود 2000 سال پیش یعنی سال 221 قبل از میلاد ساخته شده است. در ادامه 24 عکس هوایی از دیوار چین آماده کرده ایم که از شما دعوت می کنیم از آنها دیدن کنید.