زوم لایف تلنگری خواهد بود برای داشتن یک زندگی شاد، سالم و موفق

عکاسی | زوم لایف

عکاسی

عکاسی هنر است و هنر، زندگی ما انسان را پس از هبوط در این کویر معنادار می کند. با زوم لایف همراه باشید

 • 18 عکس از پل طلایی ویتنام، Golden Bridge

  پل طلایی Golden Bridge، پل زیبایی در ویتنام که شبیه افسانه های اربات حلقه ها است، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. دو دست بزرگ متعلق به یک غول سنگی، پلی را معلق در هوا نگه داشته اند تا عابران پیاده از روی آن رد شوند. این پل در خارج از شهر دانانگ ویتنام واقع شده و به تازگی‌ گردشگران می توانند روی آن قدم بگذارند. در ادامه میتوانید تصاویر بیشتری از این پل زیبا را تماشا کنید.

  ادامه مطلب
 • 37 عکس از جشن عید قربان در کشورهای مختلف

  عید قربان از مهم ترین عیدهای مسلمانان است. در کشورهای مختلف، مسلمانان رسم های مختلفی دارند که پس از انجام عبادات، به دید و بازدید و جشن و سرور می پردازند. به بهانه فرا رسیدن عید قربان عکس هایی از جشن و مراسم عید قربان در کشورهای مختلف را تهیه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم در ادامه تماشا کنید.

  ادامه مطلب
 • 40 عکس هوایی زیبا از مونت کارلو - Monte Carlo

  مونت کارلو (Monte Carlo) بندری زیبا در دومین کشور کوچک جهان، میزبانی برای افراد مشهور و خوشگذرانی های پر زرق و برق است. البته بسیاری به اشتباه آن را شهر یا پایتخت موناکو می دانند. در مونت کارلو تا چشم کار می کند، چشم انداز بی نظیری از دریای مدیترانه است. در ادامه 40 عکس هوایی زیبا از مونت کارلو را با هم ببینیم.

  ادامه مطلب
 • 36 عکس هوایی شگفت انگیز از دیوار چین

  احتمالاً اگر به چین فکر کنید بعد از جمعیت و اجناس چینی، به دیوار چین می رسید. این دیوار در نقشه جغرافیایی چین 7000 کیلومتر امتداد یافته‌ است و حدود 2000 سال پیش یعنی سال 221 قبل از میلاد ساخته شده است. در ادامه 24 عکس هوایی از دیوار چین آماده کرده ایم که از شما دعوت می کنیم از آنها دیدن کنید.

  ادامه مطلب
 • 20 عکس هوایی سیدنی، استرالیا

  سیدنی (Sydney) نماد کشور استرالیا است. شهری است با جذابیت های بیشمار که دویست و هجده سال از زمان تأسیس آن می گذرد. سیدنی در جنوب شرقی استرالیا واقع شده، اولین مکانی است که بیشترین میزان جهانگرد در بدو ورود به استرالیا در آن پا می گذارند. در این مطلب 12 عکس هوایی سیدنی را با هم ببینیم.

  ادامه مطلب
 • 35 عکس هوایی زیبا از بوینس آیرس

  بوینس آیرس را می شود در چندین کلمه تعریف کرد، تاریخ، تانگو، آواز، شب زنده داری و معماری جذاب. بوینس آیرس پایتخت، بزرگ ترین شهر و بندر کشور آرژانتین است. شهر بوینس آیرس مملو از بناهای تاریخی و کلیساهای متعدد است، همچنین یکی از بزرگترین خانه های اپرای جهان نیز در این شهر قرار گرفته است. در ادامه 35 عکس هوایی زیبا از بوینس آیرس را با هم ببینیم.

  ادامه مطلب