زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

کار در منزل بسته بندی ماسک درآمد عالی برای خانم های خانه دار

کار در منزل بسته بندی ماسک درآمد عالی برای خانم های خانه دار

کار در منزل بسته بندی ماسک درآمد عالی برای خانم های خانه دار

کار در منزل بسته بندی ماسک یکی از شغل های پرطرفدار و پر رونق شهرهای مختلف است که دلیل اصلی آن شیوع بیماری همه گیر کرونا در سراسر کشور می باشد. این کار خیلی ساده و بدون دردسر است و برخی افراد خودشان اقدام به خرید دستگاه های مخصوص بسته بندی می کنند و برخی هم با جستجو در سایت های کاریابی یا پیدا کردن شرکت هایی که در این زمینه نیرو استخدام می کنند به فعالیت می پردازند. در حالتی که برای یک سازمان یا شرکتی خاص کار کنید، غالبا نیازی به خرید تجهیزات و وسایل ندارید و در اختیار شما گذاشته می شوند.

امروزه با پیشرفته شدن صنایع و نیاز به نیروی کار در تمامی بخش ها و تثبیت فرهنگ مشاغل دورکاری یا کار در منزل، مشاغلی مثل بسته بندی محصولات مختلف از جمله کار بسته بندی ماسک در منزل بسیار رونق پیدا کرده است. رونق پیدا کردن این نوع مشاغل به حدی زیاد شده که خانم های خانه داری که توان انجام کارهای سخت بیرون منزل را ندارند یا به هر دلیلی توانایی کافی در خود نمی بینند، می توانند از این راه درآمد قابل توجهی کسب کنند.

با بررسی اقتصاد بازار و مردم به راحتی متوجه می شویم که لزوم اشتغال به کارهایی که هزینه های جانبی در آنها حذف شده، مثل هزینه رفت و آمد و غیره، برای زنان و مردان شهرهای مختلف به یک اولویت ذهنی تبدیل شده است. اقتصاد جامعه حکم می کند که افراد با اشتغال به چنین کارهایی سود خالص دریافتی خود را بالاتر ببرند و درآمد خوبی کسب کنند مخصوصا که در برخی شرایط نیاز به سرمایه اولیه هم نیست.

کار در منزل بسته بندی ماسک

کار در منزل بسته بندی ماسک با درآمد عالی برای افراد مختلف

اهمیت بسته بندی محصول

همیشه می دانید که تأثیر اول هر چیزی خیلی خوب در خاطر ما می ماند و در مورد محصولات و خدمات نیز، بسته بندی اولین عاملی است که مشتری با آن مواجه شده و روی آنها اثر می گذارد که حتی روی میزان فروش و وفاداری مشتری هم اثرگذار است.

اگر بخواهیم به بیان دقیقتر به توضیح این مسأله بپردازیم که چرا باید از اصول بسته بندی آگاه بود و آنها را در کسب و کار رعایت کرد باید به موارد زیر اشاره کنیم. توجه داشته باشید که شرکت های بزرگ و معروف دنیا جهت طراحی چاپ بسته بندی محصولات با شرکت های فعال در این زمینه قرارداد همکاری امضاء می کنند. شرکت چاپ و بسته بندی آریا هنر با داشتن گواهی ISO 9001:2008 کیفیت کار و رضایتمندی بالای مشتریان خود را در زمینه خدمات گفته شده ثابت کرده است. برای همکاری و ثبت سفارش تنها کافیست از طریق فرم مربوطه با ما ارتباط بگیرید تا همکاران این مجموعه در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند.

پیشنهاد میشود برای برای تسریع در روند بسته بندی ماسک، کارتن ماسک ها را به یک شرکت کارتن سازی بسپارید. پیشنهاد میشود برای ثبت سفارش کارتن سازی در تهران کلیک کنید و به همین سادگی درخواست خود را برای بهترین شرکت کارتن سازی در تهران و بلکه از بهترین های ایران، مجموعه آریا هنر ارسال نمایید. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت تا جزئیات روند کار را برای شما بیان کنند.

درآمد کار در منزل بسته بندی ماسک

کسانی که به طور کامل با کار در منزل بسته بندی ماسک آشنایی کافی ندارند برایشان این سؤال شکل می گیرد که درآمد چنین شغلی چقدر است؟ اگر افراد خودشان اقدام به خرید دستگاه و بسته بندی ماسک و سپس همکاری با یک مرکز برای فروش اقدام کنند، پس از چه مدت اصل پول برخواهد گشت و به سود خواهند رسید. همه این سؤالات برای این است که با یک حساب ساده ولی بسیار مهم به این نتیجه برسند که آیا کار در منزل بسته بندی ماسک درآمد قابل توجهی دارد یا خیر؟

اگر افراد زیر نظر یک شرکت یا مؤسسه ای خاص کار بسته بندی ماسک در منزل را شروع کنند، تعرفه آن بسته به هر شرکت متغیر بوده ولی درآمد هفتگی و ماهانه و حتی در برخی موارد درآمد روزانه آن (بسته به شیوه تسویه حساب) مشخص می باشد. اما چنانچه خودتان قصد بسته بندی ماسک های مختلف دو لایه، پارچه ای، سه لایه جراحی، فیلتردار مثل N95 و غیره را داشته باشید ابتدا باید دستگاه مورد نیاز را خریداری نمایید. سرمایه اولیه برای خرید این دستگاه و راه اندازی کسب و کار نسبت به اکثر مشاغل خانگی دیگر مناسب است.

در هر دو حالت برای شروع کار در منزل بسته بندی ماسک نیاز به رفت و آمد و صرف هزینه و وقت زیاد ندارید که به نوعی صرفه جویی خوبی در درآمد شماست. اگر خودتان دستگاه خانگی مخصوص بسته بندی را تهیه کرده باشید، چون در منزل مشغول به کار هستید نیازی به اجاره یک مکان ندارید، ضمن اینکه بدون واسطه هم کار می کنید و خودتان کارفرما محسوب می شود که این موارد درآمد کار در منزل بسته بندی ماسک را افزایش می دهد.

به طور کلی کار بسته بندی محصولات مختلف مخصوصا ماسک که در دوران کرونا بسیار رایج شده و انتظار می رود با تثبیت فرهنگ ماسک زدن پس از دوران کرونا هم رونق خود را حفظ کند درآمد بسیار خوبی برای آقایان و خانم هایی خواهد داشت که به هر دلیل تمایل به انجام کار در منزل دارند.

بسته بندی ماسک در منزل

درآمد کار در منزل بسته بندی ماسک قابل توجه بوده و رو به رشد است

اصول بسته بندی ماسک در منزل

کار در منزل بسته بندی ماسک حساسیت کاری مخصوص به خود را دارد. معمولا بسته بندی ماسک ها در پلاستیک و یا در کارتن انجام می شود که تعداد ماسک در کارتن ها بیشتر بوده و موقع فروش و جذب مشتری نیز مناسبتر به نظر می رسند. برخی شرکت ها از جعبه لمینتی برای بسته بندی استفاده می کنند که از طرح های زیبا و جذاب برخوردار هستند.

اصولی که باید موقع بسته بندی ماسک در منزل رعایت کرد شامل بسته بندی صحیح و محکم برای جلوگیری از آسیب دیدن و ورود گرد و غبار و مشابه آن و همچنین استفاده از کارتن های محکم و با کیفیت می باشد. در بسته بندی از رنگ ها و طرح های مختلف ماسک ها استفاده می شود چون هر کدام مشتریان و طرفداران خاص خود را دارند.

مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر پیشگام در طراحی چاپ بسته بندی

مجتمع چاپ و بسته بندی آریا هنر  فعالیت حرفه ای خود را در سال 1388 آغاز کرد و از همان ابتدا تلاش کرد با کمک گرفتن از بهترین و خلاق ترین طراحان و ناظران چاپ کشور، خدمات با کیفیت و متنوعی ارائه نماید. پس از آن حوزه کاری خود را گسترش داد و اکنون با بیش از 12 سال سابقه کار حرفه ای، طراحی و تولید بسته بندی دستمال کاغذی تبلیغاتی، کارتن سازی، جعبه مقوایی، جعبه لمینتی، طراحی، چاپ و خدمات پس از چاپ، تقویم و سررسید، جعبه کود شیمیایی، جعبه شیرآلات، جعبه قطعات خودرو، جعبه و بسته بندی ماسک و غیره را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

شرکت چاپ و بسته بندی آریا هنر با داشتن گواهی ISO 9001:2008 کیفیت کار و با توجه به وضع موجود اقتصاد بازار و مردم در راستای رضایتمندی بالای مشتریان خود را در زمینه خدمات گفته شده ثابت کرده است. برای همکاری و ثبت سفارش تنها کافیست از طریق فرم مربوطه با ما ارتباط بگیرید تا همکاران این مجموعه در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند.

ضمنا برای ثبت سفارش کارتن سازی در تهران کلیک کنید و به همین سادگی درخواست خود را برای مجموعه آریا هنر ارسال نمایید. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت تا جزئیات روند کار را برای شما بیان کنند

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (84)
  1. ثامن در 14 شهریور 1402
   فردی به اسم سمانه فرجام کلشتری با پیج کار در منزل در حال اخاذی هست نفری 250 هزار میگیره بعد بلاک میکنه
   پاسخ
  2. حسین‌بیگلری در 31 مرداد 1402
   سلام‌من‌نیاز‌به‌این‌کار‌دارم‌وقبلا‌کار‌ماسک‌انجام‌دادم
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 2 شهریور 1402

    سلام، در این مقاله شغل بسته بندی معرفی شده است. برای شروع کار به سایت‌های کاریابی مراجعه کنید.

    پاسخ
  3. محمدی در 25 مرداد 1402
   سلام منم با این کار نیاز دارم تو گوگل سرچ کردم چند تا کار در منزل بالا اومد به چند تا پیام دادم گفتم پول واریز کن لینک دادن و تعریف کردن منم گولشون رو خوردم پول واریز کردم دیگه پاسخ گو نشدن یکی برای اسمارتیز رجبی تهرانی بود که هنوز داره تو گوگل فعالیت میکنه اگه خدا رو قبول دارید ما رو سر کار نگذارید ما به این کار نیاز داریم و گرفتاریم
   پاسخ
  4. جان آبادی در 6 شهریور 1401
   من دوبار گول آدمهای حقه باز رو خوردم گفتن که بسته بندی در منزل رو دارن بعداز واریزی دیگه خبری ازشدن نشد.خدا لعنتشون کنه که اینجور مارو اذیت میکنن .توی این وضع اقتصادی مارو اذیت میکنن از شما خواهش میکنم من دنبال کار هستم سه فرزند دارم نمیتونم برم بیرون کار کنم. میخوام درمنزل کار بسته بندی انجام بدم توروخدا بامن تماس بگیرید ممنونم
   پاسخ
  5. مینا در 26 مرداد 1401
   سلام من خیلی به این کار احتیاج دارم لطفا تماس بگیرید
   پاسخ
  6. کرمی در 15 مرداد 1401
   سلام منم دنبال کار در خانه بودم که اینستا خانمی بود که گفتن این کارو دارن آدرس رضایت مشتری باعث شد که اعتماد کنم ولی بعد واریزی پیج کلا پاک شد من که حلال نمیکنم آدم گرفتار دنبال کاره و من واقعا احتیاج به کار داشتم این خانم به اسم سمانه فرجام کلشتری ازمن کلاه برداری کرد اگر واقعا اینکار اینجا هست به من هم اطلاع بدبن
   پاسخ
  7. معصومه رجبی در 14 مرداد 1401
   سلام دنبال کاربسته بندی هستم خیلی نیازدارم لطغابامن تماس بگیرین
   پاسخ
  8. مهری آیتی در 13 مرداد 1401
   لطفا راهنمایی بفرمایین شماره تماس بذارید یا تماس حاصل بفرمایید نیاز به این شغل دارم متشکرم
   پاسخ
  9. زهرا ابراهیم زادا در 4 مرداد 1401
   سلام منم این کار لازم دارم اگه باشه ممنون میشم و آدم زنگی هستم و باسلیقه
   پاسخ
   1. معصومه در 1 شهریور 1401
    من خیلی به این کار احتیاج دارم لطفا تماس بگیرید
    پاسخ
  10. پریا در 30 تیر 1401
   سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم خیلی احتیاج دارم لطفا اگه کسی داشت اطلاع بده
   فردیس کرج
   پاسخ
  11. مهمان فاطمه در 21 تیر 1401
   من دنبال کار در منزلم بسته بندی باشه حتما من صالحیه هستم خیلی لازم دارم ممنون میشم کسی خبر داشت بهم بگه
   پاسخ
  12. منیره فروجانی زاده در 20 تیر 1401
   سلام من کار در منزل میخوام حتما بسته بندی باشه ممنون خیلی احتیاج دارم
   پاسخ
  13. خانم احمدی در 7 تیر 1401
   سلام من از خرمدشت هستم خانه دار هستم کار بسته بندی در منزل میخواستم
   پاسخ
  14. رویا در 31 خرداد 1401
   سلام من از اصفهان هستم و جویای کار بسته بندی در منزل
   پاسخ
  15. رویا در 31 خرداد 1401
   دنبال کار بسته بندی در منزل هستم خیلی خیلی محتاج کارم تورو خدا کمک کنید
   پاسخ
  16. مهمان زهرا در 31 اردیبهشت 1401
   سلام. من در اصفهان زندگی می کنم. اگر امکانش را دارد من را استخدام کنید. من به این کار خیلی نیاز دارم و تمام وقت به بسته بندی کردن هم اهمیت می دهم.
   پاسخ
  17. محمد عمران عابد در 30 اردیبهشت 1401
   سلام خانم هستم ساکن مشهد نیاز کار بسته بندی در منزل خودم میباشم اگه معرفی کنید ممنون میشم
   پاسخ
  18. مهمان زهرا در 14 اردیبهشت 1401
   سلام. خانم هستم ساکن شهریار و نیاز به کار بسته بندی یا مونتاژ در منزل خودم می‌باشم. اگه معرفی کنید ممنون میشم
   پاسخ
  19. محمدی در 9 اردیبهشت 1401
   سلام من ساکن(تهران . شهر بومهن )هستم نیاز به این کار دارم .
   پاسخ
  20. شماخی هستم در 28 فروردین 1401
   سلام خانم هستم خیلی احتیاج به کار در منزل دارم لطفا کمکم کنید
   پاسخ
  21. مهمان رضا در 27 فروردین 1401
   سلام کاردرخانه بسته بندی ماسک جوراب لباس زیردمبال کار در خانه هستیم راهنمایی کنید ممنون میشم رضا 62
   پاسخ
  22. محمد ایلات در 20 اسفند 1400
   لطفاً ب منم کار بدید خیلی احتیاج دارم
   پاسخ
   1. پارسا در 12 خرداد 1401
    با سلام و خسته نباشید کار در منزل جهت بسته بندی می خواستم محدوده منزل خیابان سرباز (بابا خانلو) میباشد
    پاسخ
  23. علی کیهانی در 7 اسفند 1400
   من دنبال کار در منزل هستم
   پاسخ
  24. مریم اوجاقلو در 30 بهمن 1400
   سلام من ساکن زنجان هستم و
   احتیاج به یک کار در خانه نیاز دارم
   پاسخ
  25. الهه رحیمی در 16 بهمن 1400
   من ساکن تهران هستم احتیاج به کار درمنزل دارم
   پاسخ
  26. مهساجعفری در 16 بهمن 1400
   سلام من ساکن ساری هستم نیازمند کاردرمنزل هستم بسته بندی وسایل .متشکرم
   پاسخ
  27. سولماز فرضعلی در 12 بهمن 1400
   سلام من ساکن مشگین شهر هستم به کار بسته بندی نیازمندم .
   پاسخ
  28. زرمینه جعفری در 11 بهمن 1400
   سلام من به این کار احتیاج دارم و برام اصلا انجامش سخت نیست
   پاسخ
  29. دیار احمدی در 6 بهمن 1400
   سلام بخشید امن می خواهم بسته بندی کنی
   پاسخ
  30. شهلا شیرازی در 5 بهمن 1400
   سلام مدت زیادی دنبال گرفتن کار بسته بندی برای شرکت با سازمان یا شخص هستم در منزل خودم اما چون سواد اینتروتیم خوز نیست متاسفانه تا الان موفق نشدم ممنون میشم کمکم کنید۸۸
   پاسخ