زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

بیماری‌ها

معرفی علائم بیماری‌ها، علل، پیشگیری، تشخیص و روش‌های درمان دارویی و خانگی بیماری‌ها.

آیا تومور مغزی غیرسرطانی ممکن است علائمی نداشته باشد؟

برخی از افراد از داشتن بیماری های مغزی مانند تومور مغزی رنج می برند که این تومورها ممکن است سرطانی یا غیرسرطانی باشند.

کبد چرب الکلی (ALD) چیست؟ علائم، تشخیص و درمان

کبد چرب الکلی یک بیماری مزمن است که ناشی از مصرف مزمن الکل است. این بیماری با تجمع چربی‌ها در کبد تا حدی که عملکرد این عضو تحت تاثیر قرار می‌گیرد، شناخته می‌شود.

انسداد صفراوی یا Biliary Obstruction چیست؟

در این مطلب قصد داریم تا بیشتر در مورد انسداد صفراوی صحبت کنیم. در وهله اول ببینیم که این بیماری چیست؟ و سپس علائم، علت و راه‌کارهای درمانی آن را بررسی کنیم. پیشنهاد می‌کنیم که همراه ما باشید.

مدفوع سیاه نشانه چیست؟ چگونه این بیماری را درمان کنیم؟

مدفوع سیاه نشانه چیست، سوالی که ممکن است برای هرکسی به وجود بیاید. می‌دانید که ما چرا دچار مدفوع سیاه می‌شویم؟ در این مقاله قصد داریم این موضوع را به‌طور کامل بررسی کنیم.

چطور کبد چرب گرید 2 و 3 را درمان کنیم؟

درمان کبد چرب گرید 2 و گرید 3 چیست؟ کبد چرب گرید دو و سه بسیار خطرناک است و اگر فرد مبتلا به کبد چرب پیگیر درمان نباشد در مرحله بعد ممکن است دیگر راه‌برگشتی وجود نداشته باشد. اگر مبتلا به کبد چرب گرید 2 و یا 3 هستید، در ادامه درباره روش‌های کنترل و درمان این گریدهای کبد چرب توضیح دادیم، با زوم لایف همراه باشید.

با مشکلات شنوایی در پیری و راه‌های درمان آن بیشتر آشنا شوید

مشکلات شنوایی در پیری (پیرگوشی) با افزایش سن در افراد مختلفی بروز می‌کند. بیماری پیرگوشی یکی بیماری شایع است که باعث کم شنوایی یا از دست دادن شنوایی در افراد مسن می‌شود.