زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

35 فیلم کره ای دیدنی و پرطرفدار

مسترچوبی

35 فیلم کره ای دیدنی و پرطرفدار

35 فیلم کره ای دیدنی و پرطرفدار

فیلم کره ای چی ببینیم؟ اگر علاقه‌مند به دیدن فیلم های کره ای هستید ما در این مطلب از سایت زوم لایف، لیستی از بهترین و محبوب‌ترین فیلم‌های ساخت کره را معرفی کردیم. این فیلم‌ها در ژانرهای مختلف عاشقانه، جنایی، فانتزی و... هستند.

لیست فیلم های کره ای

در ادامه بهترین و محبوب‌ترین فیلم کره ای را معرفی کرده‌ایم اما قطعاً فیلم‌‍‌های بیشتری نیز وجود دارد که برای تکمیل کردن این لیست می‌توانید اسم فیلم مورد نظر خودتان را در نظرات ارسال کنید.

فیلم Okja (اوکجا)

35. فیلم Okja (اوکجا)

اوکجا داستان شخصی به نام میجا را روایت می‌کند که یک دوست خوب دارد. دوست او اوکجا که یک حیوان عظیم‌الجثه است با او بسیار مهربان است و این دو با هم بسیار صمیمی هستند و همیشه از هم مراقبت می‌کنند تا جان همدیگر را نجات دهند و همیشه در کنار هم باشند و اوقات خوبی را بگذرانند.

یک دختر جوان به نام میجا هر نوع خطری را به جان می‌پذیرد، تا از خطر ربایش بهترین دوستش توسط یک شرکت چند ملیتی جلوگیری کند. دوست میجا حیوان عظیمی است به نام اوکجا که بسیار خجالتی و درونگرا است. حیوان درون فیلم یک حیوان منحصر به فرد است که به گفته کارگردان فیلم تا اکنون همچین حیوانی دیده نشده است.

فیلم The Housemaid (خدمتکار)

34. فیلم The Housemaid (خدمتکار)

داستان این فیلم درباره ارتباط مخفیانه مرد با خدمتکار خانوده‌اش است که منجبر به اتفاقات ترسناکی می‌شود.

فیلم Oldboy (پسر پیر)

33. فیلم Oldboy (پسر پیر)

فیلم کره‌ای پسر پیر، داستان مردی است که دزدیده می‌شود و 15 سال تمام در یک اتاق زندانی شده و زندگی می‌کند اما نمی‌داند که چرا و به چه دلیلی. بعد از پانزده سال آزاد می‌شود و می‌خواهد بداند چه کسی این بلا را بر سرش آورده است.

فیلم کره ای The Handmaiden

 

32. فیلم The Handmaiden (کنیز)

داستان فیلم کره ای کنیز، مربوط به سال‌هایی است که کره‌جنوبی توسط ژاپن اشغال شده بود. در این سال‌ها مرد شیادی می‌خواهد با زن ثروتمندی ازدواج کند و کنیزی که دست نشانده خودش است را پیشنهاد می‌کند. این کنیز وظیفه دارد زن ثروتمند را راضی به ازدواج با مرد شیاد کند اما همه چیز آنطور که پیش‌بینی می‌شد جلو نمی‌رود.

فیلم Train to Busan (قطار بوسان)

31. فیلم Train to Busan (قطار بوسان)

زمانی که یک ویروس مرگبار زامبی در کره‌ جنوبی شیوع پیدا می‌کند، تعدادی از مسافران قطار سئول به بوسان برای زنده ماندن با موانع سر راهشان دست و پنجه نرم می‌کنند و باید تلاش کنند که زنده بمانند تا به بوسان که پاک‌سازی شده، برسند.

فیلم Memories of Murder (خاطرات قاتل)

30. فیلم Memories of Murder (خاطرات قاتل)

فیلم کره ای خاطرات قاتل، بر اساس داستان واقعی قتل‌های زنجیره‌ای هواسئونگ است  که حداقل 10 به زن در کره‌جنوبی تجاوز شد و به قتل رسیدند. این قتل‌ها بین سال‌های 1986 تا 1991 اتفاق افتاد و در همان دوره ترس عجیبی در کره‌جنوبی ایجاد کرد.

فیلم Burning (سوزاندن)

29. فیلم Burning (سوزاندن)

فیلم کره ای سوختن ماجرای دو دوست دوران کودکی است که در یک مزرعه روستایی در خارج سئول بزرگ شده‌اند، به طور اتفاقی یکدیگر را ملاقات می‌کنند. آن‌ها سال هاست که همدیگر را ندیده‌اند و باهم بیرون می‌روند و یاد خاطرات گذشته را زنده می‌کنند و ...

فیلم I Saw the Devil (من شیطان را دیدم)

28. فیلم I Saw the Devil (من شیطان را دیدم)

کیم سو هیون افسر امنیتی جوانی است که همسر باردارش توسط یک قاتل روانی به نام کیونگ چول به‌طرز فجیعی به قتل می‌رسد و تکه‌تکه می‌شود. او تصمیم می‌گیرد خودش وارد عمل شود و به بدترین شکل ممکن از قاتل انتقام بگیرد.

فیلم Forgotten (فراموش‌شده)

27. فیلم Forgotten (فراموش‌شده)

جین سیوک، ۲۱ ساله، با خانواده‌اش به یک خانه جدید نقل مکان می‌کند. او مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی هست اما تحت مراقبت مهربانانه خانواده‌اش هست و مشکلی ندارد تا روزی که…

فیلم The Host (میزبان)

26. فیلم The Host (میزبان)

فیلم کره ای میزبان درباره وجود یک حیوان شبیه گودزیلا در رودخانه سئول است. بسیاری گفته‌اند که این فیلم در پاسخ به سینمای ژاپن و فیلم گودزیلا ساخته شده اما به هر حال در این فیلم نکات بسیاری درباره سوء مدیریت دولت کره‌جنوبی و دخالت‌های آمریکا در این کشور به وضوح قابل دیدن است.

فیلم Mother (مادر)

25. فیلم Mother (مادر)

محوریت اصلی داستان این فیلم کره ای در مورد مادری از قشر ضعیف جامعه‌ست که پسر بزرگسال عقب مونده‌ای دارد، در خط داستانی فیلم اتفاقاتی رخ می‌دهد که نشان می‌دهد «مادر» بودن یعنی چه و گاهی مادران برای دفاع از پاره‌تنشان دست به چه کارهایی میزنند.

فیلم Lady Vengeance (بانوی انتقام)

24. فیلم Lady Vengeance (بانوی انتقام)

زنی بنام «گیوم جا» بعد از ۱۳ سال حبس کشیدن در زندان به جرم آدم ربایی و قتل یک پسربچه، اکنون آزاد شده و تصمیم دارد سر و سامانی به زندگی‌اش بدهد.

فیلم The Man from Nowhere (مردی از هیچ‌کجا)

23. فیلم The Man from Nowhere (مردی از هیچ‌کجا)

تائه شیک یک مغازه امانت فروشی را اداره می‌کند و آدم مرموز و گوشه‌گیر با گذشته مبهم است و تنها دوست و رابطه‌ی او با دنیای بیرون دختر همسایه او سوءمی است که مادرش مشکل اعتیاد دارد و برای یک گروه قاچاقچی مواد مخدر کار می‌کند اما وقتی مادر سوء‌می مقداری جنس از این گروه می‌دزد و به صورت جاسازی شده بدون اطلاع تائه شیک در مغازه امانت فروشی می‌گذارد اوضاع بهم می‌ریزد و بعد از لو رفتن قضیه این گروه سوء‌می و مادرش را گروگان می‌گیرند و تائه شیک مجبور می‌شود برای نجات سوء‌می وارد بازی بسیار خطرناکی شود که دست بر قضا خود در آن استاد است.

فیلم The Chaser (تعقیب‌کننده)

22. فیلم The Chaser (تعقیب‌کننده)

این فیلم کره ای درباره کاراگاه ناپاکی است که در امور اقتصادی فعالیت غیرقانونی می‌کند و چند دختر بدون اینکه حسابشان را تسویه کنند ناپدید می‌شوند. زمانی که او به دنبال آنها می‌رود اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد.

فیلم A Tale of Two Sisters (داستان دو خواهر)

21. فیلم A Tale of Two Sisters (داستان دو خواهر)

فیلم داستان دختری نوجوان را روایت می‌کند که پس از گذراندن مدتی در یک آسایشگاه روانی، نزد پدر، مادر ناتنی و خواهرش بازمی‌گردد.

فیلم Thirst (عطش)

20. فیلم Thirst (عطش)

فیلم کره ای عطش داستان یک کشیش است که به خون‌آشام تبدیل شده و تغییرات زیادی در زندگی او به وجود می‌آید.

فیلم Silenced (ساکت‌شده)

19. فیلم Silenced (ساکت‌شده)

فیلم کره ای ساکت‌شده براساس رمان «بوتۀ آزمایش» نوشتهٔ گونگ جی‌یانگ ساخته شده است. رمان اصلی و فیلم مبتنی بر وقایعی است که در مدرسهٔ ناشنوایان گوانگجو این‌هوا اتفاق افتاد؛ جایی که دانش‌آموزان جوان ناشنوا توسط اعضای هیئت علمی به صورت مکرر تحت آزار جنسی قرار می‌گرفتند. این آزارها در یک دورهٔ پنج ساله و و در دههٔ ۲۰۰۰ افتاد.

فیلم Miracle in Cell No. 7 (معجزه در سلول شماره ۷)

18. فیلم Miracle in Cell No. 7 (معجزه در سلول شماره ۷)

داستانی این فیلم کره ای در مورد دوستی بین پدری که از لحاظ ذهنی کمی مشکل دارد، با دختر کوچک و دوست داشتنی‌اش،‌ در حالی که پدر به جرم قتل و تجاوز به زندان افتاده است.

فیلم A Bittersweet Life (زندگی تلخ و شیرین)

17. فیلم  A Bittersweet Life (زندگی تلخ و شیرین)

فیلم کره ای زندگی تلخ و شیرین؛ فیلمی اکشن به کارگردانی کیم جی-وون است. کیم سون وو مردی است که برای رئیس خشن یک گروه کار می‌کند. او یک هیتمن تمام عیار است تا اینکه…

فیلم A Taxi Driver (یک راننده تاکسی)

16. فیلم A Taxi Driver (یک راننده تاکسی)

این فیلم کره‌ای داستان یک راننده تاکسی است که سال 1980 بصورت اتفاقی یک خبرنگار آلمانی را سوار می‌کند و بی‌خبر از اینکه چه اتفاقی رخ داده به سمت شهر Gwangju حرکت می‌کند. در همان زمان فاجعه کشتار دسته‌جمعی توسط دولت در حال انجام بوده و نظاره‌گر این اتفاقات می‌شود.

فیلم کره ای 3-Iron

 

15. فیلم 3-Iron (خانه خالی)

فیلم کره ای خانه خالی داستان عجیب و غریب دارد. این فیلم داستان مردی است که خانه ندارد و در خانه‌های خالی مردمی که به سفر رفتند زندگی می‌کند. قبل از رفتن خانه را به نشانه تشکر تمیز کرده و دنبال خانه جدید می‌گردد.

فیلم Obsessed (وسواس)

14. فیلم Obsessed (وسواس)

فیلم کره ای وسواس، داستان یک رابطه مخفی و پرشور بین سرهنگ جین پیونگ با همسر چینی-کره‌ای کاپیتان کیونگ ووجین است که در جنگ ویتنام حضور داشته‌اند.

فیلم Parasite (انگل)

13. فیلم Parasite (انگل)

داستان فیلم کره ای انگل درباره یک خانواده بیکار و فقیر است که با یک خانواده پولدار آشنا می‌شوند و به مرور راه خودشان را به خانه این خانواده باز می‌کنند. اما همه چیز آنطور که فکرش را می‌کردند جلو نمی‌رود.

فیلم Ayla: The Daughter of War (آیلا: دختر جنگ)

12. فیلم Ayla: The Daughter of War (آیلا: دختر جنگ)

در سال ۱۹۵۰ و در بحبوحه جنگ کره، گروهبان سلیمان با پیکر نیمه‌ یخ‌زده دختربچه‌ای مواجه می‌شود که در آستانه مرگ قرار گرفته‌است. سلیمان برای نجات این دختربچه، جان خود را به خطر می‌اندازد و…

فیلم Along With the Gods: The Two Worlds (همراه با خدایان دو دنیا)

11. فیلم Along With the Gods: The Two Worlds (همراه با خدایان دو دنیا)

فیلم همراه با خدایان: دو دنیا، سه نگهبان از دنیایی دیگر مامور می‌شوند که یک آتش‌نشان فداکار را که قهرمانانه جان سپرده است، به سوی زندگی پس از مرگ راهنمایی کنند. اما در این بین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

فیلم Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (بهار، تابستان، پاییز، زمستان و … بهار)

10. فیلم Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (بهار، تابستان، پاییز، زمستان و … بهار)

این فیلم کره‌ای زندگی پسری که در یک معبد بودایی بزرگ شده است را نشان می‌دهد.

فیلم House of Hummingbird (خداحافظ)

9. فیلم House of Hummingbird (خانه مرغ مگس خوار)

فیلم کره ای خانه مرغ مگس خوار درباره یون هه (پارک جی هو) یک دانش آموز دوره متوسطه است که همراه با پدر و مادر و خواهر و برادر بزرگتر خودش زندگی می‌کند اما هر کدام درگیر مشکلات خود هستند. در این بین شخصی وارد زندگی یون هه می‌شود که مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد.

فیلم The Good the Bad the Weird (خوب، بد، عجیب)

8. فیلم The Good the Bad the Weird (خوب، بد، عجیب)

داستان فیلم در مورد دو راهزن و یک آدمکش و رقابت آن‌ها برای بدست آوردن یک نقشه گنج در منچوری است، در حالی که توسط ارتش ژاپن و راهزنان چینی هم تعقیب می‌شوند.

فیلم The Villainess (دختر شرور)

7. فیلم The Villainess (دختر شرور)

فیلم کره ای دختر شرور، در مورد قاتل آمورش دیده‌ای به نام “سوک هی” است که برای کشتن متولد شده است، زمانی که او در حال آمورش است، مربی او به قتل می‌رسد و همین امر سبب می‌شود تا او در پی انتقام از افراد شرور و قاتل باشد.

فیلم The Yellow Sea (دریای زرد)

6. فیلم The Yellow Sea (دریای زرد)

داستان این فیلم کره ای درباره مردی است که از خانه خود در یانجی سیتی در چین به کره جنوبی می‌رود تا همسر گمشده خود را پیدا کند. او که به خاطر شرط‌بندی بدهی بالا آورده قبول می‌کند که برای یک گروه تبهکاری، قتل انجام دهد.

فیلم The Age of Shadows (عصر سایه‌ها)

5. فیلم The Age of Shadows (عصر سایه‌ها)

داستان فیلم کره ای عصر سایه ها درباره یک گروه از مبارزان است که در اواخر سال 1920 در تلاش‌اند تا یک محموله مواد منفجره را از شانگهای برای از بین بردن امکانات اصلی ژاپن در سئول، و عوامل ژاپنی برای متوقف کردن آنها بکار گیرد. یک افسر با استعداد کره‌ای، ولی جزو پلیس ژاپن، که قبلا در جنبش استقلال بود، سر دو راهی بین انجام وظیفه خود به عنوان یک پلیس و غریزه درونی خود به عنوان یک وطن پرست گیر می‌کند.

فیلم A Hard Day (یک روز سخت)

4. فیلم A Hard Day (یک روز سخت)

داستان در مورد کارآگاهی به نام "گو گئون سو" است که یک شب در حالی که برای مراسم تشییع جنازه مادرش می‌رود، با یماشینش به یک عابر می‌زند و او را به قتل می‌رساند و...

فیلم کره ای The Thieves

 

3. فیلم The Thieves (سارقین)

فیلم کره ای سارقین، در مورد گروهی از دزدان حرفه‌ای است که اخیرا یک دزدی بزرگ انجام داده‌اند و برای اینکه آب‌ها از آسیاب بیوفتد دسته جمعی به ماکائو می‌روند.

فیلم Poetry (شاعری)

2. فیلم Poetry (شاعری)

این فیلم درباره زنی در دهه ۶۰ زندگی و مبتلا به بیماری آلزایمر است که به شعر و شاعری علاقه‌مند می‌شود.

فیلم The Wailing (زوزه کشیدن)

1. فیلم The Wailing (زوزه کشیدن)

فیلم روزه کشیدن، یک فیلم ترسناک کره‌ای است که جزء بهترین فیلم‌های ترسناک قرن قرار گرفته است. موضوع این فیلم درباره یک روستایی است که بعد از آمدن یک مرد ژاپنی، قتل‌های عجیب و غریبی اتفاق می‌افتد و مردم روستا بصورت وحشتناک کشته می‌شوند.

حرف پایانی

همانطور که گفتیم تعداد فیلم های کره ای بسیار زیاد است و ما فقط چند فیلم خوب که ارزش دیدن دارند را معرفی کرده‌ایم. اگر فیلم کره ای را میشناسید که در این لیست قرار ندارد، لطفاً در قسمت نظرات ارسال کنید.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
تعداد نظرات (33)
 1. من در 21 اسفند 1401

  Door lock به شدت توصیهه میکنم یعنی به خودت ظلم میکنی اگه نگاش نکنی

  پاسخ
 2. قباد در 18 اسفند 1401

  با سلام و احترام ، در سه دهه که از موج نوی سینمای کره جنوبی میگذره، بنظر میاد که این کشور حرفی برای گفتن داره و با شاید هزینه بسیار کمتر از هالیوود ، به مدد تکنیک و البته نوع خاص دید و زاویه ویژه نگاه کارگردانان این موج،فیلمهای پرفکت و عالی ساخته میشه و انصافا «ژانر» رو تمام کردن! و حتی از فیلمهاشون در کشورهای تراز اول کپی برداری میشه. همه میدونن که به اتفاق آرا فیلم «خاطرات دوران قتل» بهترین محصول این موج نو هستش و حتی کارگردانش شاید نتونه تکرار کنه ،یا فیلم old boy که جای هیچ حرفی رو باقی نمیزار ، «انگل» /من شیطان را دیدم/ و و و از دست ندید


  البته باید اینم اضافه کرد که شاید آزادی اجتماعی تمام عیار بعد از دوران سیاه خفقان کره ، همراه با فرهنگ و سنتهای این کشور، دید خاص این کارگردانان رو رقم زده ، طوری که خشونت افسار گسیخته و انتقام ، اونهم با بیان تک تک جزییات ، به مدد تکنیک خاص تصویر گری، مشخصه موج نو هستش ، در اعم فیلمهای موفق ، شاهد انتقامگیری و خشونت فیزیکی ، اونهم با ذکر جزییات شکنجه هستیم که گویی عدالت از دست رفته ای که همه دمبالش هستن رو با شکنجه هیولا توسط قاضی درون یک قهرمان ، بدست میاریم و ازین اجرای عدالت ارضا میشیم /«پیر پسر »و «من شیطان رو دیدم » و « اشکی برای مردگان نیست» نمونه های خوبی میتونن باشن

  پاسخ
 3. Soli در 16 اسفند 1401
  فیلم پیر پسر جز بهترین هات مخصوصا ما ایرانیا حتما باید این فیلم رو بببنیم و اونایی که در مورد همه چی نظر میدن و زبونشون بند نمیاد
  پاسخ
 4. مهمان فاطیما در 30 بهمن 1401
  یک فیلم اسمشو یادم رفته براساس داستان واقعی درمورد خشونت علیه کودکان فوق العادست یعنی تو عمرم ندیدم یک بچه اینقدر خوب بازی کنه واقعا فوق العادست از دست ندید
  پاسخ
 5. بیلبو در 5 بهمن 1401
  لیست خیلی عالیه ولی کاش با جزییات بیشتری مینوشتین مثلا یکی از فیلم ها مثل چیسر همین تعقیب کننده انقدر فیلمش سطح خشونتش بالاس ک شما ک معرفی میکنین باید اینو بیان کنین و واقعا صحنه های تکون دهنده ای داره توضیحش هم فراتر از توضیحی ک برای فیلم نوشتین
  پاسخ
 6. مهمان علی در 4 بهمن 1401
  فیلم کشتی شکسته روی ماه واقعا ارزش دیدن داره
  پاسخ
 7. F در 18 دی 1401
  سلام ممنون چند تا از فیلم های این لیست رو دیدم
  از قطار بوسان بیشتر خوشم اومد هرچند کلا از فیلم هایی که زامبی دارن خوشم نمیاد ولی این خوب بود چند تا صحنه غیر قابل پیش بینی عالی داشت. انگل که کمدی نیست چرا نوشتین کمدی؟!
  پاسخ
  1. مهمان زهرا در 28 دی 1401
   کمدی سیاههههههههههه این فیلم
   پاسخ
   1. F در 28 دی 1401
    به هر حال کمدی سیاه باید مینوشت حداقل
    پاسخ
 8. ساعی شمس در 12 دی 1401
  تمام این لیست رو با جزئیات دیدم ، در تمام عمرم سابقه نداشته تا این حد از صنعت سینما خوشم بیاد فیلم کره ای واقعا خاص و بینظیره از هرنظر حاضرند حتی واقعا آسیب ببینند تا صحنه درست دربیاد واقعا احساس به خرج میدن و تمام غریزه های بشری رو درست درک کردند که درست نمایش میدن .. واقعا دستت مریزاد جاشون وسط بهشته از کار نمیدزدند و با جون و دل مایه میزارن.. درود بر شرفشون
  پاسخ
 9. شاهین در 28 آذر 1401
  فیلم شمشیری درماه راهم بهش اضافه کن
  پاسخ
 10. ملینا در 22 آذر 1401
  اسم فیلم شماره 9رو اشتباه ترجمه کردین.House of Hummingbirdمیشه خانه مرغ مگس خوار نه خداحافظ.
  پاسخ
  1. مجله زوم لایف
   مجله زوم لایف در 23 آذر 1401

   بله درسته، اسم فیلم اصلاح شد. ممنونم از اطلاع‌رسانی شما 🙏

   پاسخ
 11. مهمان نرگس در 19 آذر 1401
  سریال وارثان عالیه
  وینچیزو هم خوبه آقای ملکه عالیه
  پاسخ
  1. سونگ جونگ کی در 13 بهمن 1401
   وینچنزو و آقای ملکه داقعا عالی هستن
   نسل خورشید و برو جلو و دادستان نظامی دوبرمن هم فوق‌العاده هستن
   پاسخ
 12. حمید در 19 آبان 1401
  فیلم the wailling حرف نداشت ،این فیلمها همشون خوبن،
  پاسخ
 13. حصان در 1 آبان 1401
  واقعا دیدن فیلم های کره ای وقت تلف کردن همش تقلی می کنن من موندم واقعا چرا این همه پول بی زبون این فیلم های مسخره می کنن طرف دو ساعت فقط به عشقش زل می زنه🥴 یا با یه زمین خوردنی اینا عاشق هم میشن
  حالم بهم می خوره فقط می خوام بدونم این فیلمنامه های کره ای توسط یه آدم بالغ نوشته میشه یا یه بچه ابتدایی
  پاسخ
  1. مهمان علیرضا در 3 آبان 1401
   من ژانر درام و رمانتیک شو ندیدم اما انصافا توی ژانر وحشت و جنایی خوش درخشیدن
   پاسخ
  2. از ناکجا آباد در 6 آبان 1401
   پس تو برو همون هندی هارو ببین طرف در حال میمیره دوباره برمیگرده با آهنگ های مزخرف تازه از تو میپرسم چرا این هندیا دوست دارن طرف دو تا باشه هه مثلا فیلم رو هیجانی میکنن حتما اینام نویسنده هاش بچه دبستانی ان
   پاسخ
  3. کیارش در 17 آذر 1401
   تو فیلم کره ای خوب ندیدی
   وانتخابت تو فیلم ها افتضاحه
   من نصف بیشتر این لیست و دیدم همشون واقعا در حد عالی بودن
   اکثر فیلم های هالییودی از نسخه کره ای کپی میشن
   پاسخ
  4. farimah در 24 اسفند 1401

   هه واقعا خندم گرفت اونی که بچه هس تویی سینمای کره بهترین سینمای جهانه تویی که دهنت بوی شیر میده برو پوکویو ببین سازندش ادم بالغیه چرا میای فیلم هایی که سازندشون بچس میبینی؟

   پاسخ
 14. Maahdi در 8 مهر 1401
  سلان میشه فیلم اینجا دانلود کرد؟؟
  پاسخ
  1. مجله زوم لایف
   مجله زوم لایف در 9 مهر 1401

   سلام، نه متاسفانه.

   به دلیل حساسیت‌های زیادی که روی سایت‌های معرفی و دانلود فیلم وجود داره و باعث مسدود شدن سایت میشه، نمی‌تونیم لینک دانلود فیلم‌ها رو اضافه کنیم.

   پاسخ
 15. هدیه و یگانه در 10 شهریور 1401
  فروشگاه جانگسو سینمایی
  بدنیست
  پاسخ
 16. محمود در 5 شهریور 1401
  old boy روقرار نداده بودید تو لیستتون که بشدت توصیه میشه
  پاسخ
 17. نادا در 2 مرداد 1401
  یک فیلم کره‌ای خیلی وقت پیش دیدم ولی اسمش یادم نیست درباره مردی که دخترش مریضه مجبور میشه یه کامیون پر از جسد رو نابود کنه تا پول بیمارستان دخترشو جور کنه بین راه یک قاتل که از دست پلیسا فرار کرده سوار کامیونش میشه، اگه کسی اسمشو می‌دونه بگه لطفا
  پاسخ
 18. دنیا بشیری در 20 فروردین 1401
  سلام خسته نباشید عالی بودن من به فیلم سریال به اسم یک گوهیمو هم اتاقه منه حتما ببینید خیلی عالی هستش لذتش رو میبرید فیلم ترستاک عمارت ارواح که کره ای هستش سینمایی هستش ودکتر روح رو ببینید سریالی هستش حتما بببنید ممنونم ازتو7
  پاسخ
 19. مهمان سمیرا در 15 فروردین 1401
  فیلم مذاکره عالیه حتماً ببینید
  پاسخ
 20. Dariush در 23 اسفند 1400
  باور نکردنیه که تو لیست فیلم ترور نیست!! جزو پرفروشترین فیلمهای تاریخ کره......
  پاسخ
 21. هسو در 13 اسفند 1400
  سلام من فیلم کره ای اسنو دراپ یا همون گل برفی رو هم بهتون پیشنهاد میکنم واقعا قشنگه و آذر 1400 ساخته شده و ژانرش هم عاشقانه هست و جنایی
  پاسخ
  1. مهمان ناشناس در 24 مهر 1401
   اون سریاله دوست عزیز نه فیلم!!!
   پاسخ
 22. pm در 26 دی 1400
  گنگستر پلیس شیطان متن کوتاه بود
  پاسخ