زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

10 کشتی کروز هیجان انگیز برای سفر دریایی

10 کشتی کروز هیجان انگیز برای سفر دریایی

10 کشتی کروز هیجان انگیز برای سفر دریایی

سفر دریایی با کشتی کروز را می تواند هیجان انگیزترین سفر دریایی باشد. امروزه تعدادی کشتی کروز با امکانات مختلف برای تجربه سفرهای دریایی ساخته شده است که در این مطلب از سایت زوم لایف می خواهیم با 10 کشتی کروز هیجان انگیز برای سفر دریایی آشنا شویم. اگر به سفر با کشتی کروز علاقه دارید این مطلب را از دست ندهید.

چرا سفر با کشتی کروز هیجان انگیز است؟

اگر تجربه سفر با کشتی کروز را نداشتید، فقط یک لحظه تصور کنید که برای گذراندن دوران تعطیلات خود در یک کشتی تفریحی بزرگ هستید به خصوص اگر این کشتی تفریحی بسیار غول پیکر، مجلل و مدرن باشد.

کشتی های کروز با امکانات بسیار مدرن، سالن های بازی و مسابقه، منظره های بدیع و هزاران ویژگی دوست داشتنی دیگر ساخته شده اند تا سفری هیجان انگیز را تجربه کنید. برخی از این کشتی های کروز چنان بزرگ هستند که در خود سالن اپرا، پارک سرگرمی و استخرهای بسیار بزرگ دارند.

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با بزرگ ترین و مدرن ترین کشتی های کروز آشنا کنیم.

1. کشتی کروز MSC Splendida Cruise

کشتی کروز MSC Splendida Cruise

کشتی کروز ام اس سی اسپلندیدا (MSC Splendida) شما را به یک سفر جادویی می برد. این کشتی کروز در حالی که میهمانان خود را به دیدن محبوب ترین مقاصد جهان دعوت می کند، به خودی خود یک مقصد زیبای فراموش نشدنی است.

شما می توانید از موسیقی زنده در بارها و رستوران های فوق العاده متنوع کشتی لذت ببرید، با حق انتخاب های زیاد و خوراکی های خوش طعم، از غذاهای معتبر مدیترانه ای تا Tex-Mex تند و آتشین. شب خود را با نمایشی در سطح جهانی در تئاتر Strand کامل کنید.

کشتی کروز MSC Splendida در سال 2009 ساخته شده است. این کشتی کروز بزرگ و زیبا می تواند 4363 مسافر را در خود جای داده و مهمانان از مدرن ترین امکانات تفریحی برخوردار خواهند بود. کشتی تفریحی اسپلندیدا با طول تقریبی 333 متر، وزنی معادل 137,936 تن دارد.

2. کشتی کروز MS Mariner of the Seas

کشتی کروز MS Mariner of the Seas

کشتی کروز ملوان دریاها (کشتی کروز بیش از 4500 مسافر بوده و 14 عرشه دارد. کشتی کروز ملوان دریاها وزنی نزدیک به 138,289 تن دارد.

در سال 2018 میلادی قرار است تغییراتی در این کشتی کروز داده شود تا امکاناتی مثل مرکز استارباکس و یک سالن مسابقه لیزری همراه با فضایی برای بانجی جامپینگ و ترامپولین و بسیار دیگر امکانات به آن اضافه گردد.

3. کشتی کروز MSC Divina

کشتی کروز MSC Divina

کشتی کروز ام اس سی دیواینا (MSC Divina) مسافران خود را به یک سفر خاطره انگیز در دریای کارائیب می برد. این کشتی کروز نیز توسط کمپانی کشتی سازی MSC ساخته شده و بعد از اسپلندیدا و فانتاسیا، بهترین کشتی کروز ساخت این کمپانی مشهور کشتی سازی است.

کشتی کروز Divina می تواند بیش از 3,500 مسافر را در خود جای دهد. وزن کشتی کروز دیواینا بیش از 140,000 تن بوده و دارای 14 عرشه و نزدیک به 335,5 متر طول است.

4- کشتی کروز Britain

کشتی کروز Britain

کشتی کروز بریتانیا سفر دریایی است. از چشمه آب گرم تا فروشگاه و از سالن تئاتر تا باشگاه ورزشی را می توانید در این کشتی بیابید.

کشتی بریتانیا در سال 2015 ساخته شده و می تواند در سفرهای دریایی 3,600 مسافر را در خودش جای دهد. این کشتی کروز 141,000 تن وزن و نزدیک به 300 متر طول دارد.

5. کشتی کروز Norwegian Breakaway

کشتی کروز Norwegian Breakaway

کشتی کروز فراری نروژی (Norwegian Breakaway) توسط یک کمپانی خطوط تفریحی دریایی نروژی به آب انداخته شده است. این کشتی کروز نروژی دارای رستوران های متعدد، نماهای بسیار زیبا برای لذت بردن از اقیانوس و امکانات خارق العاده دیگر است.

این کشتی کروز دارای 3 سالن سینما، پارک آبی و یک مجموعه ورزشی بزرگ است. این کشتی در سال 2013 ساخته شده و با توجه به طول بیش از 325,5 متری و وزن 146,660 تنی خود می تواند تا 4,000 مسافر را در خود جای دهد.

6. کشتی کروز World Dream

کشتی کروز World Dream

کشتی کروز رویای جهانی (کشتی کروز غول پیکر با 335.35 طول و 151,300 تن وزن و بیش از 19 عرشه می تواند 3,365 مسافر را با خود به سفر ببرد. کشتی کروز رویای جهانی بیش از 30 رستوران و محل سرو نوشیدنی دارد که هر یک نمای خاص خود را دارد.

7. کشتی کروز Freedom of the Seas

کشتی کروز Freedom of the Seas

اگر برنامه سفر به دریای کارائیب دارید، بدون شک کشتی کروز آزادی دریاها (Freedom of the Seas) بهترین انتخاب است. کشتی کروز آزادی دریاها در سال 2006 ساخته و به آب انداخته شد و در سال 2015 نوسازی شد.

این کشتی کروز 18 عرشه دارد و با وزنی در حدود 154,407 تن می تواند 3,634 مسافر را با خود به سفر ببرد. 

8. کشتی کروز Norwegian Epic

کشتی کروز Norwegian Epic

کشتی کروز افسانه نروژی (Norwegian Epic) که توسط موسسه فورمرز به عنوان بهترین کشتی کروز جهان شناخته شده دارای دو سالن تئاتر، یک پارک آبی، چشمه آب گرم، مرکز خرید و یک کافه گاردن است.

طول این کشتی کروز نزدیک به 329,5 متر بوده و 15 عرشه دارد. ظرفیت این کشتی کروز بیش از 4000 مسافر است و بیش از 153,000 تن وزن دارد.

9. کشتی کروز Ovation of the Seas

کشتی کروز Ovation of the Seas

کشتی تفریحی شادی دریاها (سفر دریایی هیجان انگیز در خودش جای داده است که در بسیاری کشتی های کروز دیده نمی شود.

برخی امکانات خارق العاده این کشتی کروز برای تجربه یک سفر دریایی هیجان انگیز میتوان به استخرهای بسیار بزرگ، کلاس های رقص و محل سرو نوشیدنی در درون استخر اشاره کرد و همچنین انتخاب های بسیاری در زمینه سرو غذا خواهید داشت.

این کشتی کروز بیش از 348 متر طول دارد و ظرفیت بیش از 4,000 مسافر دارد.

10. کشتی کروز Symphony of the Seas

کشتی کروز Symphony of the Seas

کشتی کروز سمفونی دریاها بزرگ ترین کشتی تفریحی جهان با گنجایش 6,680 نفر دارای امکانات بسیار لوکس و مدرن است. ساخت این کشتی، سه سال طول کشید و 4700 کارگر کشتی ساز برای ساختن آن تلاش کردند.

در این کشتی کروز، 2200 خدمه بین المللی از 77 کشور مشغول به کار خواهند بود. تابستان ها این کشتی در بندر بارسلون مستقر می شود و از نوامبر به بعد، در میامی به عنوان بندر اصلی توقف خواهد کرد.

کشتی کروز سمفونی دریاها (کشتی کروز بیش از 230,000 تن وزن دارد و با 16 عرشه خود می هر بار 5,518 مسافر را در 2,759 اتاق دو نفره به دریا می برد.

کانال تلگرام زوم لایف

شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

ارسال نظر
عکس خوانده نمی‌شود