زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آیا مهاجرت به کانادا در سال 2023 آسان است؟

آیا مهاجرت به کانادا در سال 2023 آسان است؟

آیا مهاجرت به کانادا در سال 2023 آسان است؟

کانادا، همواره یکی از جذاب ترین مقاصد جهان بوده است. بیشتر افرادی که مهاجرت به کانادا را در برنامه زندگی خود قرار داده اند، شیفته مواردی از جمله مزیت های تحصیل در کانادا، اخذ پاسپورت کانادا و یا کیفیت و امنیت بالای زندگی در این کشور شده اند. تنوع و گوناگونی زیست محیطی و بسیاری از دلایل دیگر که به آن ها اشاره خواهیم کرد، زندگی در این کشور را سرشار از جذابیت کرده است.

مهاجرت به کانادا به واسطه طیف وسیعی از روش ها امکان پذیر است. با مراجعه به وبسایت www.royalapply.com به روش هایی بر می خورید که شاید برخی از آن ها برای شما آشنا نباشند. اگر هنوز اطمینان ندارید که کدام برنامه مهاجرتی برای شما مناسب است، این مقاله را تا انتها بخوانید تا با آسان ترین و مناسب ترین روش های مهاجرتی به این کشور و اخذ ویزای کانادا آشنا شوید.

مواردی که در زیر آمده اند از وبسایت رویال اپلای گرفته شده اند که برای مطالعه بیشتر می توانید با آن ها آشنا شوید. چرا که موسسه هایی هستند که ممکن است روش هایی غیرواقعی را به شما نشان دهند و یا فریب کلاهبرداری آن ها را بخورید. بنابراین موارد زیر را با دقت بخوانید و اگر به ابهام یا سوالی برخوردید، موسسه مهاجرتی رویال اپلای با کمک وکلای با تجربه و سابقه ارائه پرونده های موفق در این زمینه، با ارائه مشاوره رایگان 021-22012068 و 021-22012058، بر اساس اهداف و توانایی هایتان، شما را به مقصد نهایی از سفر یا مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا این کشور می رساند.

روش های قانونی مهاجرت به کانادا در سال 2023 چیست؟

 • اکسپرس اینتری، می توانید به واسطه شغل حرفه ای خود مهاجرت کنید.
 • حمایت از خانواده، می توانید از بستگان خود از جمله همسر، شریک زندگی، فرزندان، والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و دیگران برای مهاجرت حمایت مالی کنید.
 • برنامه نامزدهای استانی یا PNP(Provincial Nominee Program).
 • کارگران حرفه ای و ماهر منتخب ایالت کبک.
 • برنامه مهاجرت اقیانوس اطلس.
 • سرپرستی کودکان بدون والدین و بی خانمان.
 • ویزای استارت آپ با راه اندازی بزینس و برپا کردن شغل.
 • خویش فرما با فعالیت های ورزشی یا هنری.
 • مهاجرت روستایی و شمالی کانادا – جوامع کوچکتر کانادایی
 • مهاجرت کشاورزی-غذایی با کار در صنایع غذایی خاص
 • مسیر اقامت موقت به مقیم دائم برای افراد شاغل در کانادا
 • مسیرهای اقامت دائم برای ساکنان هنگ کنگ
 • آزمایشی مسیرهای تحرک اقتصادی
 • پناهندگان
 • مهاجرت فرانکوفون

شاید با خواندن موارد بالا، برای تصمیم مهاجرت خود تجدید نظر کرده باشید و روش های مناسب تری به چشمتان خورده باشد. ما بهترین روش ها برای ایرانیان در سال 2023 را به شما معرفی می کنیم.

ساده ترین روش مهاجرت به کانادا برای ایرانیان در سال 2023 کدام است؟

ساده ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا به شدت به واجد شرایط بودن متقاضی بستگی دارد. علاوه بر این، به اولویت ها و اهدافی که برای خود تعیین کرده اید نیز وابسته است. راه های مختلفی برای پی بردن سریع و آسان برای دریافت راه های مختلف مهاجرت به کانادا وجود دارد. موارد زیر را بخوانید تا راه‌ های دریافت آسان اقامت دائم کانادا یاPR  را بدانید.

به دلیل جمعیت کم کانادا، چندین روش مهاجرتی توسط دولت ارائه شده است تا بتواند جبران کننده جمعیت کم کانادا شود. آنها به اتباع خارجی برای مهاجرت ساده به کانادا کمک می کنند. دولت ساده ترین راه ها را برای مهاجرت به کانادا ارائه می کند. در حال حاضر، فرصت های مختلفی برای متخصصان ماهر، دانشجویان، سرمایه گذاران تجاری، کارآفرینان و غیره وجود دارد. خبر خوب اینکه به تازگی، سخت گیری قوانین مهاجرت کاهش یافته و همین مورد سبب شده تا روش های بیشتری که منجر به اخذ اقامت دائم کانادا می شود، پیش روی مهاجران مشتاق باشد.

با این حال، برای استقرار در خارج از کشور، انتخاب یک گزینه سرمایه گذاری اولیه و یک برنامه عالی برای فرآیند مهاجرت فرد ضروری است. برای راحت‌تر شدن روند مهاجرت، همیشه توصیه می‌شود از یک مرکز مشاوره مهاجرتی معتبر و با سابقه موفق کمک بگیرید.

مهاجرت به کانادا برای ایرانیان در سال 2023

از بهترین روش های مناسب برای ایرانیان در سال 2023، می توان به روش های زیر اشاره کرد

 • اکسپرس اینتری کانادا: یکی از سریع ترین و پر طرفدارترین روش های مهاجرتی به کاناداست که متقاضیان آن می توانند ظرف مدت 6 ماه اقامت دائم کانادا را اخذ کنند. هزینه ابتدایی برای شرکت در این برنامه 2300 دلار کانادا برای یک نفر است و اگر به عنوان زوج اقدام می کنید 4500 دلار خواهد بود. این هزینه، فارغ از هزینه های اسکان و سایر هزینه های جانبی مهاجرت خواهد بود.
 • برنامه نامزد استانی کانادا: در طول همه‌گیری کرونا، استان‌ها به انتخاب کارگران خارج از کشور برای اقامت دائم کانادا اقدام کردند. تا سال 2025، کانادا قصد دارد از 117500 مهاجر جدید از طریق PNP استقبال کند. هر یک از این راه ها معیارهای واجد شرایط منحصر به فرد خود را دارد. زمان مورد نیاز برای پردازش درخواست اقامت دائم به این بستگی دارد که آیا روش شما با استفاده از سیستم اکسپرس اینتری انجام پذیر هست یا خیر. هزینه مهاجرت به کانادا از طریق PNP معمولاً مانند اکسپرس اینتری است و بسته به استان، هزینه های اضافی نیز دارد. برخی از استان ها برای پردازش این برنامه هزینه ای دریافت نمی کنند، در حالی که برخی دیگر مانند انتاریو می توانند تا 1500 دلار کانادا را دریافت کنند.
 • سرمایه گذاری کانادا: یکی از راه هایی است که با صرف سرمایه قابل توجهی در زمینه کسب و کار خود می توانید اقامت دائم کانادا را اخذ کنید. نوع بزینس شما تعیین کننده میزان سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری است.
 • اسپانسرشیپ کانادا، اگر یکی از اعضای خانواده شما که مقیم دائم یا شهروند کانادا باشد، حمایت مالی خانواده احتمالا ساده ترین راه برای شما برای مهاجرت به کانادا خواهد بود.

ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا در سال 2023

اگر به صورت واقعی نگاه کنیم، راه مهاجرتی ساده ای به کانادا وجود ندارد اما موسسه مهاجرتی رویال اپلای ساده ترین و سریع ترین برنامه را بنا به شرایط و روزمه شما ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که پروسه مهاجرت به کانادا طولانی است و گام های زیادی دارد. با وجود اینکه مهاجرت به کانادا، مستلزم صرف هزینه های مالی و همچنین احساسی و روانی است، اما به دستیابی به نتیجه اش می ارزد. کانادا همواره در لیست بهترین کشورهای دنیا برای زندگی قرار می گیرد و شناخته شده ترین کشور از نظر رویکرد مثبت خود به مهاجرت است.

در مجموع، ارزان ترین روش مهاجرت به کانادا بستگی به رزومه و هدف شما از مهاجرت به آن کشور شما دارد. با هدف مهاجرت به کانادا، حالا زمان آن است که سفر مهاجرتی خود به کانادا را آغاز کنید. همچنین می توانید اخبار به روز از جزئیات مهاجرت به کانادا را به صورت روزانه از اینستاگرام ما https://www.instagram.com/royal_apply بخوانید.

ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا در سال 2023

سخن پایانی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا، یکی از هدف هایی است که بسیاری از کارجویان، دانشجویان و سرمایه گذاران را با آسان ترین روش ها به خود جذب کرده است. همان طور که پیش تر اشاره شد، کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که با نگرشی مثبت به قضیه مهاجرت پذیرای جمعیت وسیعی از مهاجران بوده است.

رویال اپلای پل ارتباطی قدیمی و مفیدی برای اعزام افراد به کانادا بوده و می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. شما می توانید موارد انجام شده بسیاری را که مهاجرتشان توسط این موسسه انجام شده است را از طریق وبسایت مشاهده کنید.ضمن اینکه می توانید با مراجعه به وبسایت موسسه مهاجرتی رویال اپلای https://royalapply.com/canada و خواندن مقاله های مربوط به مهاجرت به کانادا، به جزئیات بیشتری در این زمینه دست پیدا کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف

  شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود