زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی

در این مطلب پزشکی و کاربردی تصمیم داریم تا به ساده ترین روش و به صورت دقیق هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان مصطفی خمینی را برای شما همراهان محترم توضیح دهیم.

همان طور که می دانید معضل چاقی باعث شده است که زندگی طبیعی افراد با مسائل بسیاری مواجه شود. افرادی که به بیماری چاقی مفرط دچار هستند به دنبال روش هایی می باشند که با سرعت به تناسب اندام و کاهش وزن دست یابند.

در دنیای مدرن امروزی برای این افراد راه های درمانی متعددی وجود دارند که بیشتر آن ها با تکنیک های جراحی صورت می گیرند.

با عنایت به تأکید عنوان مقاله در مورد هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی، بهتر است مطالب مرتبط را به شکل تعدادی پرسش و پاسخ در اختیار شما قرار دهیم. این پرسش ها به شرح زیر هستند:

 • آیا در مورد میزان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی اطلاعی دارید؟
 • آیا موقعیت مکانی بیمارستانی که در آن جا عمل اسلیو معده انجام می شود، روی هزینه جراحی اثر گذار است؟
 • میزان آشنایی شما با یکی از مطرح ترین بیمارستان های خصوصی تهران، به نام بیمارستان مصطفی خمینی چقدر است؟
 • آیا می توان در بیمارستان مصطفی خمینی، عمل اسلیو معده را انجام داد؟

آیا در مورد میزان هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی اطلاعی دارید؟

مهم ترین موضوعی را که لازم است در ابتدای این بخش خدمت شما خوانندگان فهیم بیان کنیم، این است که در این مقاله قصد ما صحبت در مورد اعداد و ارقام دقیق در مورد هزینه عمل اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی نمی باشد و چنانچه به انجام این کار بپردازیم، مسلما اقدام نادرستی می باشد و به احتمال زیاد هیچ کمکی به شما نمی کند. البته ما برای این تصمیم خود دلایل زیادی داریم.

 نخست اینکه با تورم موجود در کشور ایران، با گذر زمان هزینه ها در حال نوسان و تغییر هستند در شرایطی که این مخارج در مورد مبلغ پرداختی برای عمل اسلیو معده به صورت ارقام دقیق عنوان شود، پس از گذشت مدت زمانی اندک و با اصلاحاتی که در هزینه ها روی می دهد، آن قیمت های ارائه شده فاقد اعتبار می باشند.

همان طور که مطلع می باشید موارد بسیاری در رابطه با مخارج هر گونه عمل جراحی اثرگذار هستند و چنانچه شرایطی به وجود آید و یکی از این فاکتورها دچار تغییرات اقتصادی شوند، در مخارج کلی قیمت عمل اسلیو معده هم تأثیر می گذارند.

آیا موقعیت مکانی بیمارستانی که در آن جا عمل اسلیو معده انجام می شود، روی هزینه جراحی اثر گذار است؟

آیا موقعیت مکانی بیمارستانی که در آن جا عمل اسلیو معده انجام می شود، روی هزینه جراحی اثر گذار است؟

نخستین عامل مؤثر در موضوع هزینه عمل اسلیو معده، موقعیت منطقه ای بیمارستانی است که در نهایت عمل جراحی در آن مکان صورت می گیرد چنانچه منطقه جغرافیایی بیمارستان در یک شهرستان با امکانات کم و دارای جمعیت اندک باشد، یا اینکه مرکز درمانی در شهرهای بزرگ، مراکز استان ها و یا پایتخت یک کشور واقع شده باشد، با یکدیگر متفاوت هستند.

کلینیک ها و بیمارستان هایی که در مناطق پیشرفته و پر جمعیت مستقر هستند، اغلب هزینه های پزشکی بالاتری را از بیماران اخذ می نمایند. واضح است که یکی از علت های این افزایش هزینه در این مکان ها، هزینه های تردد و اجاره و غیره می باشد که در این مناطق به اصطلاح لاکچری، بسیار بیشتر است و معمولاً این پارامترها در مخارج نهایی عمل اسلیو معده اثر می گذارد.

میزان آشنایی شما با یکی از مطرح ترین بیمارستان های خصوصی تهران، به نام بیمارستان مصطفی خمینی چقدر است؟

بیمارستان مصطفی خمینی، یکی از مراکز درمانی غیر دولتی در استان تهران به شمار می رود. یکی از طرح های اساسی این بیمارستان، علاوه بر خدمت رسانی به تمام بیماران و مراجعین، ارائه خدمات مخصوص به افراد جانباز و خانواده آن ها، ایثارگران دوران جنگ تحمیلی و خانواده محترم شهدای دفاع مقدس در نظر گرفته شده است.

در این سال ها، مدرن ترین و مجهزترین امکانات جهت درمان بیماران و کمک به مراجعین در مرکز درمانی مصطفی خمینی آماده خدمت رسانی هستند که با استفاده از این امکانات جدید و به روز، ارائه خدمات به بیماران محترم به بهترین صورت انجام شود.

بیمارستان مصطفی خمینی موفق شده است تا گواهی نامه اعتباری رتبه یک را از سوی وزارت بهداشت و درمان اخذ نماید.

عنوان بیمارستان علاقه مند به کودکان، به بیمارستان مصطفی خمینی اختصاص داده شده است.

در این مرکز درمانی خصوصی، کارمندان و پزشکان بسیار با تجربه و با مهارت بالا مشغول فعالیت هستند و روابط مناسب و هماهنگی بسیار میان نیروهای فعال در بیمارستان و پزشکان و غیره، سبب ارائه بهترین خدمات درمانی و مراقبتی به همه مراجعین و بیماران شده است.

بخش های فعال در بیمارستان مصطفی خمینی جهت ارائه خدمات:

 بخش های فعال در بیمارستان مصطفی خمینی جهت ارائه خدمات

مهم ترین بخش هایی که در این مرکز درمانی مشغول خدمت به مراجعین هستند شامل:

 1. بخش های بستری
 2. بخش هایVIP
 3. قسمت های دارای ستاره
 4. بخش های پیرابالینی یا پاراکلینیک

آیا می توان در بیمارستان مصطفی خمینی، عمل اسلیو معده را انجام داد؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم امکان عمل جراحی اسلیو در بیمارستان مصطفی خمینی را مورد ارزیابی قرار دهیم

مرکز درمانی مصطفی خمینی از بخش های مختلفی در زمینه ی عمل های جراحی مخصوصا جراحی های مرتبط با سیستم گوارشی تشکیل شده است.

عمل جراحی اسلیو معده، یکی از مداخلات مهم پزشکی می باشد که به آسانی در بخش های جراحی بیمارستان مصطفی خمینی تهران، به وسیله حاذق تربیت متخصصان و باتجربه ترین جراحان در حیطه ی عمل های کاهش وزن و درمان چاقی مفرط، انجام می شود.

به عنوان یکی از این پزشکان با مهارت در زمینه عمل اسلیو معده، می توانیم به دکتر سلیمی اشاره کنیم.

جمع بندی

همان طور که در مطالب ارائه شده خدمت شما، توضیح دادیم، برای درمان چاقی و کاهش وزن عمل های متعددی وجود دارد. شما می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از عمل های رایج را جهت درمان اضافه وزن خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که از یک متخصص متبحر در مورد این گزینش خود، مشاوره بگیرید.

دکتر سلیمی درمورد انواع عمل های کاهش وزن و عمل اسلیو معده تجربه و دانش بسیار زیادی دارند به نحوی که شما می توانید با خاطری آسوده انجام عمل را به ایشان واگذار کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود