زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

چطور گردنبند چوکر و زنجیر طلا را با هم بندازیم؟

چطور گردنبند چوکر و زنجیر طلا را با هم بندازیم؟

چطور گردنبند چوکر و زنجیر طلا را با هم بندازیم؟

حتما شما نیز گردنبندهای چند لایه را در گردن برخی از خانم‌ها دیده‌اید. این مدل زیورآلات که بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده‌اند، جزو یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها در بین خانم‌ها می‌باشند، که با استقبال بسیار بالایی روبرو شده است.

شما می‌توانید انواع گردنبندها را به صورت چند لایه، با طرح‌ها و شکل‌های مختلف بر روی گردن خود در کنار هم قرار دهید. بلندی و کوتاهی این مدل از گردنبندها، باعث می‌شود تا چهره شما زیبایی خاصی به خود بگیرد. حتما در مجلات جواهرات و مد دیده‌اید که گردنبند طلا چقدر زیبا و چشم نواز است. اگر چه این مدل از گردنبندها بسیار زیبا به نظر می‌رسند، اما استفاده از چند لایه گردنبند، نیاز به مهارت زیادی در ست کردن دارد تا شلوغ و بی‌نظم به نظر نرسد و طوری به چشم نیاید که انگار هرچه گردنبند داشته‌اید را روی هم به گردن‌تان آویخته‌اید. برای این که بتوانید از گردنبند طلا چند لایه استفاده کنید و در عین حال شیک به نظر برسید، لازم است تعدادی از قوانین را به خوبی بدانید. زیباترین مدل‌های جدید گردنبند زنجیری، آویز، چوکر و زنجیر طلا را می‎توانید در شعب مختلف گالری روبی و سایت روبی تهیه کنید. پس اگر شما هم به شیک پوش بودن خود اهمیت می‌دهید، تا انتها با ما همراه باشید. ‌

قواعدی که باید در انتخاب گردنبند چند لایه در نظر بگیرید

به صورت کلی برای انداختن گردنبند چند لایه توجه به چند نکته زیر اهمیت بسیار بالایی دارد و باعث می‌شود که زیبایی، مهمان چهره شما شود.

طول زنجیر و چوکر را در نظر بگیرید

وقتی می‌خواهید از گردنبندهای چند لایه استفاده کنید، باید فاصله مناسب بین هر زنجیر تا زنجیر دیگر را در نظر بگیرید، طوری که زنجیرها روی هم نیافتند. اما در هنگام استفاده از چوکر و زنجیر طلا، چون چوکرها به دور گردن قرار می‌گیرند، قطعا با زنجیر فاصله دارند، این فاصله باید طوری باشد که هر دو گردنبند زیبایی خود را حفظ کرده و در عین حال مکمل یکدیگر باشند. اگر طول آن‌ها نزدیک به هم باشد، احتمالا ظاهری آشفته پیدا می‌کنند و هر کدام به طور مجزا به چشم نخواهند آمد.

استفاده از جنس مناسب

جنس گردنبندهایی که می‌خواهید با هم ست کنید، ترجیحا باید هم هماهنگ باشند، تا زیبایی و جلوه بیشتری پیدا کنند. به طور مثال اگر از گردنبندهای طلایی استفاده می‌کنید، می‌توانید از چوکرمرواریدی استفاده نمائید، تا زیبایی هر کدام را بیشتر از پیش نمایان کنید.

به خط گردن لباس توجه کنید

شما می‌توانید از خط برش لباس به عنوان قاب گردنبندهای خود استفاده کنید. همچنین توجه به این نکته ضروری است که زیورآلات را با خط برش گردن پیراهن خود هماهنگ کنید. به عنوان مثال، برای لباس‌هایی با یقه باز، استفاده هم‌ زمان از چوکر و زنجیر طلا می‌تواند بسیار جذاب و زیبا باشد. جدیدترین مدل های زنجیر طلا در گالری روبی وجود دارد و می‌توانید با زیباترین چوکرها ست کنید.

استفاده از زیباترین گردنیند به عنوان نقطه کانونی

در هنگام استفاده از گردنبند چوکر و زنجیر طلا، باید گردنبندی را که بیشتر دوست دارید مرکز توجه قرار بگیرد، به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید. معمولا گردنبند چوکر در این ترکیب از گردنبندها به عنوان نقطه کانونی قرار می‌گیرد. گردنبندی که نقطه کانونی است، باید نگاه بیننده را به خود خیره کند.

به مدل لباس‌تان توجه کنید

قبل از به گردن انداختن گردنبند طلا با چوکر، به مدل لباس خود دقت کنید. آیا قرار است به یک مهمانی رسمی بروید یا یک دورهمی دوستانه؟ مطمئنا لباسی که می‌پوشید با مهمانی که می‌روید هماهنگ است و بر اساس آن باید گردنبند طلا چند لایه خود را تنظیم کنید.نکته کلیدی در این بین این است که گردنبندها باید به گونه‌ای انتخاب شوند که با جنس لباس و نوع مهمانی شما همخوانی داشته باشند. به طور مثال شما نمی‌توانید یک گردنبند چوکر چرم را با یک گردنبند طلا ست کرده و با یک لباس شب بیاندازید. در این صورت بسیار ناهماهنگ به نظر می‌رسید.

عناصر غیر منتظره را اضافه کنید

یکی از اصلی‌ترین قانون‌ها در نحوه چیدمان زنجیر طلا با چوکر این است که آن‌ها را جالب و جذاب نگهداریم و برای این امر کافی است، ترکیب مناسبی را در کنار هم قرار دهیم. با در نظر گرفتن تمام مواردی که در بالا گفته شد، بدون شک می‌توانید یک استایل زیبا و جذاب را رقم بزنید.

جدیدترین مدل های زنجیر طلا

رنگ‌ها را جدی بگیرید

در ترکیب زنجیرهای چندلایه از توجه به رنگ‌ها نباید غافل شد، بهتر است رنگ‌های مختلف چوکر و جدیدترین مدل های زنجیر طلا را با رنگ تم لباس خود هماهنگ کرده یا ترجیحا از رنگ‌های متضاد استفاده نمائید تا جلوه بیشتری به استایل خود بدهید.

تم یکسان یا مشابه در نظر بگیرید

علاوه بر استفاده از یک جنس و یک رنگ، گردنبندها باید نوعی تم مشابه هم داشته باشند. با توجه به تنوع مدل و طرح‌های داخل بازار به خوبی می‌توان با هر تم و طرحی یک گردنبند مناسب را ست کرد.

کلام آخر

فاصله بین لایه اول و دوم باید معمولا 5/2 تا 5 سانتیمتر باشد. بهتر است تمامی لایه‌ها از زنجیرهای یک جنس استفاده شوند و در آخر پیشنهاد می‌کنیم برای لایه دوم از جواهرت با رنگ‌های متفاوت استفاده کنید، البته این موضوع بسیار به سلیقه شما بستگی دارد. بهتر است طوری رنگ‌ها و مدل‌ها را در کنار هم قرار دهید که به جز این که زیبایی استایل شما را بیشتر می‌کند، نمایانگر شخصیت شما باشد.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود