زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

چگونه طلای قسطی بخریم؟

چگونه طلای قسطی بخریم؟

چگونه طلای قسطی بخریم؟

زیبایی مسحورکننده‌ جواهراتی که با طلا ساخته می‌شوند، غیرقابل‌انکار است. علاوه‌بر نقش کلیدی طلا در ایجاد زیبایی ظاهری و ایجاد اعتمادبه‌نفس در افراد، دردست‌داشتن این فلز گرانبها نوعی سرمایه‌گذاری و امنیت مالی نیز به‌ حساب می‌آید. اما به‌دلیل شرایط اقتصادی موجود، خرید این جنس از زیورآلات برای بسیاری از افراد، سخت و حتی غیرممکن شده است. خبر خوش اینکه برخی از فروشگاه‌ها با فراهم‌کردن شرایط خرید طلا قسطی، این مشکل را برای همیشه رفع کرده‌اند.

۱۰گلد گالری یکی از معتبرترین فروشگاه‌هایی است که از طریق طرح‌های متنوع اقساطی، امکان خرید این اکسسوری خیره‌کننده را برای اغلب مردم فراهم کرده است. در ادامه به بررسی زیروبَم خرید طلا قسطی از این فروشگاه می‌پردازیم.

خرید طلا قسطی

چه زیورآلاتی را می‌توان به‌صورت قسطی خرید؟

در خرید انواع اکسسوری و زیورآلات طلا هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما با ورود به فروشگاه‌هایی که امکان خرید اقساطی دارند، می‌توانید انواع نیم‌ست، دستنبد،‌ گوشواره، انگشتر، پابند، آویز ساعت و ... را مشاهده کنید و پس از انتخاب، دست به خرید بزنید. نکته‌ محدودکننده‌ خرید طلا قسطی این است که محدود به زیور‌آلات دست‌اول می‌شود؛ یعنی نمی‌توان طلای دست‌دوم را به‌صورت اقساطی خرید. نکته‌ دوم هم اینکه شمش، سکه و طلای آب‌شده امکان خرید اقساطی ندارند و در بازار به‌شکل نقدی معامله می‌شوند.

طلای قسطی بخریم یا نه؟

طلا از آن‌دسته زیورآلاتی است که نه فقط برای استفاده‌ی ظاهری، بلکه برای سرمایه‌گذاری بلندمدت، روشی معقول به نظر می‌رسد. با توجه به اینکه نوسانات اقتصادی باعث پایین‌آمدن ارزش پول نقد در کشورمان می‌شوند و از طرف دیگر ارزش طلا دائماً درحال بالارفتن است، تبدیل پول نقد به طلا انتخابی زیرکانه به‌ حساب می‌آید؛ بنابراین درصورتی‌که شرایطی فراهم شود تا بتوان این سرمایه‌ نقد کم‌ارزش را به سرمایه‌ ماندگار ارزشمند تبدیل کرد، باید فرصت را غنیمت شمرد. البته این فقط درصورتی است که افزایش قیمت طلا در پرداخت اقساط تاثیری نداشته باشد و مشتری همان مبلغی را برای طلا پرداخت کند که موقع خرید اولیه، دیده بود.

این امتیاز در فروشگاه ۱۰گلد گالری برای شما فراهم شده است؛ با پرداخت نصف مبلغ طلا، قیمت برای شما تثبیت می‌شود و تا پایان پرداخت اقساطی، افزایش قیمت طلا در بازار، تاثیری روی خرید شما نخواهد گذاشت. شما مبلغ مشخصی به فروشگاه بدهکار هستید و تا پایان، تنها کافی‌ است که همان را پرداخت کنید. درحالی‌که قیمت طلایی که شما خریداری کرده‌اید، در بازار روزبه‌روز درحال بالارفتن است. با این شرایط، معامله خرید طلا قسطی‌‌ برای خریدار کاملاً سودمند است.

برای خرید طلای قسطی‌ چه شرایطی لازم است؟

اول از همه یک فروشگاه معتبر برای خرید قسطی پیدا کنید! بعد از این نوبت به انتخاب طلای موردنظر متناسب با سلیقه خودتان و دقت در شرایط پیش‌پرداخت و سود کل آن می‌رسد. باید دقت داشته باشید که اگر پیش‌پرداخت را واریز نکنید، مبلغ طلا تثبیت نمی‌شود و مقدارش با نوسانات بازار بالا می‌رود که این موضوع، اکثراً به ضرر خریدار می‌شود. اغلب فروشگاه‌ها نیمی از مبلغ طلا را به‌صورت پیش‌پرداخت دریافت می‌کنند و سود آن را هم بر اساس قسط‌بندی ماهانه، محاسبه می‌کنند. مقدار پیش‌پرداخت در فروشگاه ۱۰گلد گالری، نصف مبلغ طلا است و میزان سود هم ٪۵ ماهانه و طبق اقساط ۵ماهه محاسبه می‌شود.

خرید طلا به‌صورت حضوری به‌صرفه‌تر است یا آنلاین؟

اگر نگاهی به اطرافتان بیندازید، میزان رشد کسب‌وکارهای آنلاین و بالارفتن آمار اعتماد مشتریان به این فروشگاه‌ها را مشاهده می‌کنید؛ اما هنوز هم کم نیستند کسانی که هنگام خرید، ترجیح می‌دهند از مغازه‌ها و پاساژها به‌صورت حضوری خرید کنند. هرچند این انتخاب تا حد زیادی قابل‌درک است، اما خرید طلا قسطی به‌شکل حضوری، هم تعداد گزینه‌های شما را تا حد زیادی محدود می‌کند، هم شما را ملزم به صرف زمان بسیار برای پیداکردن طلای موردنظر خواهد کرد و هم ممکن است باعث شود تا در معاملات حضوری با فروشندگانی که صداقت کافی ندارند، یک خرید پرضرر را تجربه کنید. در مقابل، می‌توانید با کمی پرس‌وجو و دقت در یافتن فروشگاه‌های آنلاین معتبر با ضمانت‌های قانونی و با کمترین زحمت، بهترین خرید اقساطی را تجربه کنید. کافی است دست‌به‌کار شوید و با پیداکردن یک فروشگاه آنلاین خوش‌نام، روش پرداخت قسطی متناسب با خودتان را انتخاب کنید و دست به خریدی پُرسود بزنید. برای این اقدام، فروشگاه ۱۰گلد گالری یکی از پرطرفدارترین و پراعتبارترین گزینه‌هاست.

معرفی انواع طرح‌های اقساطی طلا

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که امکان پرداخت هزینه‌ کامل طلا را ندارید، می‌توانید با استفاده از طرح‌های اقساطی، صاحب طلا شوید! برای این ‌کار، بعد از انتخاب طلای موردنظرتان از سایت فروشگاه ۱۰گلد گالری، نصف مبلغ را واریز می‌کنید. در این ‌لحظه، قیمت طلا برای شما تثبیت می‌شود و نوسانات بازار طلا بر روی آن اثر نمی‌گذارد. سپس مبلغ باقی‌مانده را طی ۵ ماه به‌صورت اقساطی و با توافق دوطرفه پرداخت می‌کنید. این فروشگاه برای سهولت روند خرید طلا قسطی، ۳ طرح مختلف ارائه داده است:

روش اول: خرید طلا با چک صیادی

در این روش شما بعد از انتخاب طلای مدنظرتان در سایت، نصف مبلغ را واریز و سپس طی ۵ فقره چک مابقی مبلغ را تسویه می‌کنید. البته لازم است که این چک را به استعلام و تایید فروشگاه برسانید. حالا می‌توانید با تحویل چک، بلافاصله طلای خریداری‌شده و فاکتورتان را تحویل بگیرید.

روش دوم: خرید طلا قسطی با گروگذاشتن طلای دست‌دوم

در این روش شما طلای کارکرده‌ای هم‌وزن با طلایی که برای خرید انتخاب کرده‌اید را پیش فروشگاه، امانت می‌گذارید. این طلای دست‌دوم شما تا پایان اقساط، نزد فروشگاه امانت می‌ماند و پس از آن به شما تحویل داده می‌شود.

روش سوم: خرید قسطی طلا بدون نیاز به چک و طلای کارکرده

این روش که پرطرفدارترین روش موجود است، نیازی به چک و طلای دست‌دوم و هرگونه ضمانت دیگری ندارد! در این روش، شما بعد از پیش‌پرداخت نیمی از مبلغ طلا، فروشگاه به شما یک رسید با مُهر و سربرگ خودش تحویل می‌دهد که قیمت و اجرت طلایی که خریده‌اید در آن نوشته شده است؛ اما طلای خریداری‌شده تا پایان اقساط،‌ پیش فروشگاه امانت می‌ماند. بعد از تمام‌شدن قسط‌ها با مراجعه به فروشگاه و ارائه‌ رسید، می‌توانید طلا و فاکتور را دریافت کنید. شما با توجه ‌به شرایط و سلیقه‌ شخصی خودتان، می‌توانید یکی از این ۳ طرح را انتخاب کنید و صاحب طلای موردپسندتان بشوید!

مزایای خرید طلا به‌صورت قسطی

اغلب مردم به‌دلیل شرایط اقتصادی موجود و مخارج معمول زندگی، امکان پس‌انداز درآمد ماهانه‌ و خرید طلا به‌صورت نقد را ندارند؛ به ‌همین‌‌خاطر از امکان جمع‌آوری این سرمایه و استفاده از جلوه زیبای آن محروم می‌شوند. حتی اگر افراد، مبلغی را در ماه برای خرید طلا ذخیره کنند، به‌خاطر تورم و چندبرابرشدن قیمت طلا مجدداً امکان خرید این زیورآلات گران‌بها برایشان تقریبا محال می‌شود. اصلی‌ترین مزیت خرید طلا قسطی از فروشگاه ۱۰گلد گالری همین است! اینکه با پرداخت نیمی از مبلغ طلا، قیمت برای شما تثبیت می‌شود و تورم تاثیری در پرداخت اقساط شما نخواهد داشت. با این روش شما می‌توانید بدون نگرانی از بالارفتن قیمت طلا، صاحب این اکسسوری جذاب بشوید.

ویژگی مثبت دیگر این نوع از خرید طلا، این است که فقط با پرداخت نصف مبلغ طلا، شما می‌توانید آن را به همراه فاکتور تحویل بگیرید و قبل از پرداخت کل مبلغ نیز از آن استفاده کنید. انواع اکسسوری شامل انگشتر، دستبند، پابند، گوشواره، گردنبند، آویز ساعت و... را از سایت ۱۰گلد گالری مشاهده کنید و در کمتر از چند دقیقه، خرید پُرسود خود را انجام دهید!

معایب خرید طلا به‌صورت قسطی

یکی از معایب این روش، تعداد پایین فروشندگانی است که حاضر به انجام این کار هستند. غالب فروشندگان طلا ترجیح می‌دهند که مبلغ طلا را یکجا دریافت کنند و این موضوع باعث محدودشدن تعداد فروشگاه‌های فروش طلای اقساطی می‌شود. عیب دیگر خرید طلای اقساطی، احتمال سودجویی فروشندگان طلاست؛ به‌این‌معنی که ممکن است با دریافت درصد سود بالا در طول ماه و اعمال تورم روی اقساط ماهانه، این معامله را به زیان مشتری تمام کنند؛ بنابراین دقت کنید که در خرید طلا قسطی به اعتبار قانونی فروشنده یا فروشگاه اهمیت دهید و از قابل‌اعتماد‌بودن آن مطمئن شوید.

معرفی فروشگاه اینترنتی برای خرید طلا قسطی

برای خرید از یک فروشگاه قابل‌اعتماد، نیاز به یافتن فروشنده‌ای با پشتوانه اعتباری قوی دارید. فروشگاه ۱۰گلد گالری با پشتوانه ۲۰ سال تلاش در جلب اعتماد مشتریان، توانسته لاین خرید طلا قسطی را به‌صورت مستقیم و بدون‌واسطه فراهم کند. این فروشگاه انواع برندهای تخصصی طراحی و ساخت طلا مثل کارتیر، تیفانی، رولکس، هرمس و... انواع طلای زنانه، مردانه و طلای کودک را با تنوع طرح بی‌نظیر به‌صورت قسطی به فروش می‌رساند. شما در این فروشگاه با پرداخت نصف مبلغ طلا، ٪۵ سود ماهانه طی ۵ الی ۸ ماه، می‌توانید طلاهای موردپسند خود را به‌راحتی خریداری کنید. با این خرید سودمند شما سرمایه اندک خود را تبدیل به سرمایه ارزشمند می‌کنید و درعین‌حال، لذت داشتن یک اکسسوری درخشان و جذاب را نیز می‌چشید!

خرید طلا به‌صورت قسطی

سخن پایانی

حال که از شیوه خرید طلا قسطی، شرایط خرید و معایب و مزایای آن مطلع شدید، می‌توانید با ورود به فروشگاه‌های معتبر خرید طلای اقساطی از پایین‌آمدن ارزش پول نقد اندک خود جلوگیری و به‌راحتی آن را به سرمایه پرسود طلا تبدیل کنید. فقط کافی‌ است که با پرداخت نصف مبلغ طلای موردنظرتان، قیمت آن را تثبیت و بدون اعمال تورم قیمت طلا در کشور، مبلغ اقساط‌تان را طی ۵ الی ۸ ماه پرداخت کنید. برای شروع این خرید هوشمندانه وارد سایت ۱۰گلدگالری شوید https://10goldgallery.com و همچنین برای به‌دست‌آوردن اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۵۹۰۵۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود