زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مکان مناسب برای قرار دادن آینه در خانه کجاست؟

مکان مناسب برای قرار دادن آینه در خانه کجاست؟

مکان مناسب برای قرار دادن آینه در خانه کجاست؟

یکی از آثار هنری که می توانیم در خانه های خود از آن استفاده کنیم آینه قدی چوبی می باشد. با این حال نمی توانیم آینه را در هر جایی از خانه که دلمان خواست قرار دهیم و باید به نکاتی توجه کنیم. شما با خواندن این مقاله می توانید به سوال بهترین مکان برای قرار دادن آینه در خانه کجاست؟ جواب دهید. پس با ما همراه باشید.

بهترین مکان برای قرار دادن آینه در خانه کجاست؟

همان طور که در بالا گفته شد در این مقاله چند چیدمان ساده از آینه را خواهیم گفت که می توانید به آن توجه کنید و خانه زیباتری را داشته باشید.

آینه در اتاق خواب؛ ساطع کننده انرژی مثبت

آینه قدی در اتاق خواب

بدون شک می توان گفت استفاده از یک آینه تمام قد در هر اتاق خوابی ضروری می باشد. بهترین مکان برای قرار دادن آینه در خانه که اینجا منظور اتاق خواب است اگر هم اتاق خواب شما کوچک می باشد، روی در کمد و یا حتی داخل در کمد می توانید از آن استفاده کنید. وقتی شما آینه قدی منزل را می خواهید نصب کنید باید روبروی آن بایستید و کامل لباس های خودتان را بررسی کنید.

به این باور باید برسید که شما فقط با نصب یک آینه علاوه بر بزرگنمایی خانه و اتاق می توانید به زیبایی و تغییرات جذاب آن پی ببرید. بد نیست بدانید کارشناسان و متخصصان خبره فنگ شویی با نصب کردن آینه در بالای تخت خواب نظری منفی دارند زیرا که وقتی یک وسیله سنگین بالای سر شما باشد، احساس نا امنی خواهید کرد و این برخلاف فنگ شویی می باشد.

همچنین باید به توجه کنید که آینه‌های مرتفع و بسیار بلند باید در اتاقی بزرگ با سقف بلند نصب شوند. استفاده از آینه‌های مستطیل در اتاق‌های مربعی فضای اتاق را زیباتر و کشیده‌تر نشان خواهد داد.

آینه در سرویس بهداشتی؛ ضرورتی انکارناپذیر

آینه در سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین مکان های هر خانه ای سرویس بهداشتی و حمام آن می باشد که ما برای آینه سرویس بهداشتی دیگر نباید مثل قدیم باشیم که آینه های تار و بدی را استفاده کنیم و جدیدا دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز بسیار مهم می باشد.

بهترین مکان برای قرار دادن آینه در سرویس بهداشتی بالای روشویی می باشد. شما وقتی آینه ای در سرویس بهداشتی نیز استفاده می کنید امکان آرایش نیز فراهم می باشد. حال اگر فضای سرویس بهداشتی شما بزرگ و کافی است اگر جلوی روشویی یک آینه دیگر نیز قرار دید کارتان بسیار زیبا تر خواهد بود و قادر به دیدن پشت سر نیز می باشید.

نکته دیگر این است که همه ی ما به این نتیجه رسیده ایم که فقط با نصب یک آینه قدی می توانیم فضای حمام و یا هر جایی را بزرگ تر نمایش دهیم.

آینه در اتاق کودک؛ ایجاد سرگرمی برای فرزند شما

از بهترین مکان برای قرار دادن آینه می توان به اتاق کودک اشاره کرد. شما با این کار به کودک خود این اجازه را خواهید داد که بیشتر خودش را ببیند و اگر فرزند شما کوچک و نوزاد می باشد با این کار سرگرم می شود. اگر هم فرزند شما بزرگ تر می باشد با دیدن خود در آینه قدی اعتماد به نفس پیدا خواهد کرد و از نظر علمی این موضوع ثابت شده است.

بهترین مکان برای قرار دادن آینه در اتاق کودک روی دیوار روبروی تخت می باشد ولی خب بعضی اتاق های کودک کوچک می باشد و جایی برای نصب آینه نمی باشد. در این صورت می توانید با انتخاب یک جالباسی مناسب آینه را بر روی در آن نصب کنید.

بهترین مکان برای قرار دادن آینه در پذیرایی

می توان گفت بالای میز کنسول بهترین مکان برای قرار دادن آینه در پذیرایی و هال می باشد. طبق فنگ شویی که در بالاتر نیز راجع به آن صحبت کردیم غذا خوردن شما روبروی آینه نشانه ظرفیت شما در نگهداری ثروت می باشد. و اگر از آن دسته از افرادی هستید که به فنگ شویی و اصول آن اعتقاد دارید و توجه می کنید قرار دادن میز کنسولی که در بالای آن آینه می باشد کنار میز ناهارخوری ایده خوبی بنظر می رسد.

یادتون نره که وقتی آینه را در بالای کنسول نصب می کنید حواستان باشد که بهم ریختگی آشپزخانه شما مشخص نباشد.

آینه در ورودی؛ خوشامدگویی به ورود افراد

شما با نصب آینه در ورودی منزل می توانید علاوه بر بزرگنمایی منزل جلوه زیبایی به ورودی منزل خود بدهید. همچنین بازتاب نور توسط آینه باعث روشن‌تر دیده شدن راهروی ورودی می شود.

آینه زیبا = دگرگونی منزل

در این مقاله به طور مفصل و کامل سعی کردیم به سوال بهترین مکان برای قرار دادن آینه در خانه کجاست؟ پاسخ دهیم. بنظرم نکته مهمی می باشد که شما مکان مناسبی برای چیدمان آینه پیدا کنید زیرا که بازتاب آن باعث روشن تر شدن خانه خواهد شد و علاوه بر آن باعث زیبا تر شدن و بزرگ نمایی شدن منزل می شود.

در ادامه شما چه پیشنهادی برای بهترین مکان برای قرار دادن آینه در خانه دارید؟ خوشحال می شیم از نظر شما عزیزان نیز استفاده کنیم.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود