زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

راهنمای استایل جین در تابستان

راهنمای استایل جین در تابستان

راهنمای استایل جین در تابستان

استایل جین در تابستان به عنوان یکی از محبوب‌ ترین انتخاب‌ های کژوال و غیررسمی شناخته می‌ شود که همیشه طرفداران خود را دارد و وابسته به روند مد نیست. این استایل قابل استفاده در تمام فصل‌ های سال است و با هر نوع لباسی قابل ترکیب می‌ باشد.

در گذشته، هنگامی که از استایل جین یا لی حرف می‌ زدیم، اکثر مردم، فکرشان به شلوار یا پیراهن‌ آبی از جنس پارچه جین می افتاد، اما با جلو رفتن صنعت مد، لباس‌ های جین در رنگ‌ های گوناگون تولید و موفق شده‌ اند تا توجه افراد با سلیقه‌ های مختلف را به خود جلب کنند. در این مطلب به انواع استایل جین در تابستان می پردازیم و هرکدام از آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

آیا استایل جین برای فصل تابستان مناسب است؟

در فصل تابستان انتخاب پارچه های نازک تر و خنک تر می تواند انتخابی بسیار مناسب باشد، بنابراین باید سعی کنید تا حد امکان از پوشیدن جین های ضخیم خودداری کنید. پوشیدن لباس های ضخیم تر در تابستان می تواند بسیار اذیت کننده و کلافه کننده باشد.

انتخاب لباس هایی که سایز مناسب فرم بدنتان باشد. سعی کنید از استایل جین تنگ برای فصول گرم مانند تابستان استفاده نکنید. سعی کنید سایزی را انتخاب کنید که کمی فضا برای انجام حرکات آزادانه نیز داشته باشد.

با انتخاب درست رنگ ها و ست کردن آنها با یک دیگر می توانید بهترین تیپ ممکن را برای خود فراهم ببینید. اگر استایل شما تمام جین است میتوانید هر دو لباس را از یک رنگ و یک مدل انتخاب کنید.

انواع استایل جین در تابستان

حالت های بسیاری برای انتخاب و ست کردن یک استایل جین وجود دارد. چرا که لباس های جین اکنون شکل ها، رنگ ها و مدل های بسیار زیادی را شامل می شوند. در ادامه به بررسی انواع استایل جین در تابستان می پردازیم:

استایل جین با لباس های تابستانه

استایل جین با لباس های تابستانه

یکی از آسان ترین و در عین حال زیباترین استایل جین در تابستان، پوشیدن شلوار جین با با لباس های خنک و نازک تابستانه است. این استایل می تواند به راحتی مورد دسترس قرار بگیرد. چرا که اجزای این تیپ بسیار در دسترس هستند و هر لباس فروشی آن ها را دارد.

شلوار های جین در رنگ های مختلف از آبی، طوسی، مشکی و رنگ های دیگر موجود هستند. همین موضوع باعث می شود تا بتوانید لباس های بیشتری با رنگ های مختلف و گوناگون با این شلوار ست کنید. میتوانید شلوار جین را با یک تیشرت و یا پولوشرت نازک ست کنید. سعی کنید از رنگ های همخوان و روشن برای ست کردن استایل جین خود استفاده کنید.

استایل جین کلاسیک

وقتی صحبت از استایل های کلاسیک می شود، اولین تصویری که به ذهن ما می آید، لباس های ساده ولی شیک است. این موضوع درباره استایل جین کلاسیک نیز صدق میکند. در خرید و انتخاب یک استایل جین کلاسیک، می بایست به چندین نکته توجه کرد تا تیپ شما در بهترین حالت خود باشد. شما میتوانید برای تهیه کردن استایل جین کلاسیک، شلوار جین خود را با یک پیراهن ساده ست کنید.

انتخاب هر کدام از حالت های پیراهن و شلوار جین، به سلیقه خودتان بستگی دارد. اما مهم آن است که زیبایی را در کنار ساده بودن استایل تان حفظ کنید. سعی کنید از رنگ های روشن برای پیراهن خود استفاده کنید. همچنین از رنگ های همخوان با دیگر اجزا استفاده کنید تا بهترین حالت استایل جین کلاسیک را داشته باشید.

استایل جین تابستانه با پیراهن

انتخاب پیراهن در کنار یک شلوار جین میتواند هوشمندانه باشد. پیراهن ها میتوانند ساده یا طرح دار باشند و انتخاب کدام نوع از این دو به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اما پیراهنی در استایل جین تابستانه بهتر ترکیب می شود که با شلوار جین دارای همخوانی باشد. پس استفاده از رنگ های مرتبط با شلوار جین می تواند جذابیت استایل شما را چندین برابر کند.

استایل تمام جین

انتخاب رنگ استایل تمام جین به دو حالت تقسیم میشود. در حالت اول شما میتوانید ست تمام جین خود را با تم رنگی یکسان انتخاب کنید. در این حالت می توانید با انتخاب یک کفش سفید و یک تیشرت سفید زیر کت جین خود، تیپتان را چند برابر بهتر کنید. استفاده از اکسسوری و زیورآلات به اندازه و مناسب، می تواند تاثیر بسزایی در شکل ظاهری شما داشته باشد.

در حالت دوم میتواند از رنگ های مختلف برای ست کردن استفاده کنید. برای مثال می توانید کت جین خود را یک درجه روشن تر از شلوار جین خود انتخاب کنید. همچنین استفاده از رنگ های مکمل برای کفش و لباس زیر کت جین، میتواند ترکیبی عالی برای شما به وجود آورد.

استایل جین با تیشرت و پولوشرت

اگر به دنبال چیزی ساده تر و راحت تر برای استایل جین در تابستان میگردید، پیشنهاد ما به شما یک تیشرت و یا پولوشرت است. تیشرت ها لباس های مناسبی برای فصول گرم سال هستند و انتخاب آنها با یک شلوار جین نازک، میتواند انتخابی بسیار هوشمندانه باشد. پولوشرت ها که از خانواده تیشرت ها هستند نیز مناسب برای پوشیده شدن در فصول نیمه گرم و گاها گرم سال هستند. شما میتوانید یک پولوشرت نازک و روشن را با شلوار جین ست کنید و از داشتن این استایل جین ساده لذت ببرید.

استایل جین با انواع لباس

تیپ تابستانی با شلوار جین

شلوار جین مردانه قابلیت این را دارد که با اکثر لباسها ست شود. همین موضوع باعث میشود که در اکثر انتخاب ها برای خرید شلوار، شلوار جین در اولویت قرار بگیرد. رنگ های روشن شلوار مانند جین آبی آسمانی تا شلوار جین سفید، میتوانید انتخابی مناسب برای ست کردن با لباس های تابستانی و خنک باشد. تیپ تابستانی معمولا میتواند از یک تیشرت یا پیراهن ساده با شلوار جین تشکیل شود. بنابراین آنچه که مهم است، انتخاب درست رنگ ها و داشتن همخوانی با دیگر اجزا برای داشتن یک استایل جین بی نقص است.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با انواع استایل جین در تابستان آشنا کنیم. بسیاری از افراد دوست دارند تا شلوار جین را در تمامی فصول سال استفاده کنند. در نتیجه انتخاب درست این شلوار با لباس های دیگر میتواند برای آنها استایلی جذاب را به همراه داشته باشد.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی‌شود