زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

هر آنچه که باید در مورد دندانپزشکی بدانید

هر آنچه که باید در مورد دندانپزشکی بدانید

هر آنچه که باید در مورد دندانپزشکی بدانید

به طور کلی هر کدام از ما حتی برای یکبار هم که شده گذرمان به دندانپزشکی افتاده و از خدمات دندانپزشکی بهره برده ایم. البته توجه داشته باشید خدمات دندانپزشکی صرفا به کشیدن دندان و یا عصب کشی ختم نمی شود و امروزه دندانپزشکی زیبایی از (لمینت دندان، کامپوزیت دندان و …) گرفته تا ایمپلنت دندان و جراحی لثه را در بر می گیرد. در ادامه قصد داریم خدمات دندانپزشکی را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

دندانپزشکی چیست؟

دندانپزشکی یک علم تخصصی است که از رشته های پزشکی مرتبط با سلامت دهان و دندان است. این علم در سلامت دهان و دندان، در نتیجه در بهبود سلامت جسم، روح، زیبایی و ادای کلمات نقش شایانی دارد.

دندانپزشکی کلیه ی درمان بیمای های مربوط به لثه،دهان و دندان را برعهده دارد،امروزه با پیشرفت علم مشخص شده است که دندان و دهان سالم چقدر در زیبایی و همینطور سالم ماندن کلی بدن تاثیر دارد، بنابراین دندانپزشکی و دندانپزشک بسیار حائز اهمیت شده اند.

اما ان چه که مهم است دندانپزشک خوب است،همینطور که گفته شد دهان و دندان اهمیت زیادی در بدن دارند و ممکن است با خطای پزشک مشکلات جبران ناپذیری به بدن وارد شود.

حال برسی می کنیم که دندانپزشک خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

دندانپزشکی با لیزر

دندانپزشکی با لیزر یکی از جدیدترین تکنیک های دندانپزشکی به شمار می رود. دندانپزشکی فرایش بنیانگذار و تنها مجری انحصاری دندانپزشکی با لیزر در ایران می باشد دیگر با لیزر در دندانپزشکی درد را تجربه نخواهید کرد و شاهد خونریزی و جراحی های طولانی مدت نخواهیم بود با بهره گیری از لیزر در دندانپزشکی میتوانید بلیچینگ دندان، جراحی لثه، پاکسازی ریشه ها و … را انجام داد.

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان شامل بهداشت دهان و دندان از کودکی تا 10 سالگی می شود. دندانپزشک کودک اصولا در زمینه سلامت دهان و دندان، مراقبت های ویژه کودکان و سلامت لثه ها در مراحل مختلف کودکی تخصص دارند. کودکان اصولا در 6 ماهگی دندان های شان شروع به درآمدن می کند. در 6-7 سالگی دندان های شیری شان شروع به ریختن می کند و دندان های دائمی جایگزین انها می شود.

در صورت عدم مراقبت صحیح از دندان کودکان نیز دچار زوال دندان و بیماری هایی می شوند که در کل عمر باعث درد و ناراحتی شان می شود. امروزه پوسیدگی دندان کودکان 5 برابر بیشتر از آسم است.

ایمپلنت دندان

علیرغم همه پیشرفت هایی که در زمینه مراقبت از دندان صورت گرفته، میلیون ها نفر ر سراسر دنیا از از دست دادن دندان بخصوص به دلیل فساد دندان، بیماری های دوره ای و یا صدمات رنج می برند. سال های سال، تنها گزینه درمانی موجود برای افرادی که دندان شان را از دست می دادند، استفاده از دندان مصنوعی بود. اما امروز ایمپلنت رایج شده است.

ایمپلنت دندان جایدهی ریشه های دندان است. ایمپلنت یک پایه قوی برای دندان های ثابت یا قابل جابجایی مهیا می کند که تا با دندان های طبیعی شما تطبیق یابد.

هزینه و قیمت ایمپلنت دندان رنج و قیمت مشخصی ندارد زیرا هزینه ایمپلنت به شرایط دندان ها و همچنین تعداد دندان هایی که قرار است انجام شود بستگی دارد شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع با شماره های ثابت مرکز تماس حاصل فرمایید.

آدرس کلینیک دندانپزشکی:

تهران، ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، روبروی ساختمان های ایران سکنا، نبش کوچه نرگس، ساختمان پاپلی، ط اول واحد 102 [آدرس بر روی نقشه]

تلفن تماس: 02188629607 - 02188629613

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود