زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

بهترین خدمات تور استانبول چیست؟

بهترین خدمات تور استانبول چیست؟

بهترین خدمات تور استانبول چیست؟

سفر به استانبول برای هر فردی جزو سفر های خاطره انگیز است. بنا های تاریخی، مراکز خرید، فروشگاه با اجناس برند و زیبایی های شهر استانبول باعث جذب توریست شده است. اگر می خواهید برای اولین بار به این شهر سفر کنید، بهتر است از تور استفاده کنید.

آژانس های مسافرتی زیادی در تهران هستند که معمولا انتخاب آن ها ممکن است با دشواری همراه باشد. اما اگر می خواهید بهترین خدمات تور استانبول لحظه آخری با کیفیتی دریافت کنید بهتر است به نکات زیر توجه کنید.  

برنامه ریزی دقیق

سفر کردن بدون برنامه ریزی موجب نگرانی و آشفتگی مسافران می شود. اما اگر برای هر ساعت از سفر برنامه ریزی داشته باشید، به تمامی کار هایی که در سفر علاقه دارید انجام دهید، می رسید و یک سفر لذت بخشی را تجربه می کنید. یک تور خوب باید زمان دقیق رفت و برگشت را قبل از رزرو تعیین کند، تا مسافران بتوانند مناسب ترین روز را با توجه به برنامه شخصی خود انتخاب کنند.

مدت زمان اقامت در استانبول مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه کنید. قبل از آغاز سفر حتما با هتل مورد نظر باید هماهنگ شود تا مشکلی برای اقامت وجود نداشته باشد.

هزینه تور

دقت کنید که هزینه اضافی پرداخت نکنید. متاسفانه برخی از آژانس های گردشگری هزینه تور لاکچری را از مسافران دریافت می کنند ولی در قبال آن خدمات بی کیفیتی به مشتری عرضه می کنند. آژانس باید در مقابل هر گونه خدماتی که ارائه می دهد متناسب با آن هزینه دریافت کند.

تور های گروهی یا انفرادی

اگر دوست دارید در طول سفر به صورت دسته جمعی و همراه با بقیه افراد باشید بهتر است تور گروهی را انتخاب کنید. اما اگر می خواهید به صورت انفرادی و همراه با بقیه اعضای خانواده از استانبول دیدن کنید تور انفرادی مناسب شماست. مزیت تور های گروهی این است که یک تور لیدر همراه تان است تا در طول سفر به هر مکان دیدنی که رفتید توضیحات لازم را به شما ارائه دهد، اما متاسفانه همه فعالیت های سفرتان باید هماهنگ با گروه انجام شود، حتی وعده های غذایی تان.

سفر خود را با دلارام سیر تجربه کنید!

دلارام سیر از قدیمی ترین کارگزار تور ترکیه در تهران است که در تمام فصول سال برای استانبول، ترکیه و تور آنتالیای ترکیه ارائه می دهد. تیم فنی و متخصص دلارام سیر برای رفاه حال مسافرین پکیج های مختلفی را تهیه کرده است تا هر فرد با کم ترین بودجه بتواند سفری خاطره انگیزی داشته باشد. اگر پکیج دلارام سیر را مشاهده کنید، متوجه می شوید که تور ها و خدمات آن کاملا دسته بندی شده هستند. یعنی با توجه به نوع سفرتان خدمات متفاوتی دریافت می کنید.

برای مثال، آن دسته از افرادی که برای سفر های کاری خود می خواهند به استانبول سفر کنند نسبت به افرادی که برای ماه عسل و تفریح به این شهر سفر می کنند هزینه های مختلفی پرداخت می کنند. البته به یاد داشته باشید که برآورد هزینه نهایی تور بستگی به نوع هتل و نوع هواپیما و مدت زمان اقامت در این شهر نیز دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات مجموعه توریستی دلارام سیر می توانید به وب سایت رسمی این آژانس گردشگری مراجعه کرده و در صورت تمایل مناسب ترین تور استانبول را رزرو کنید. https://dtour.ir

توزیع رسانه ای: طراحی سایت اینتن

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود