زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

5 روش ساده برای رزرو هتل در استانبول با ارزان‌ترین قیمت

5 روش ساده برای رزرو هتل در استانبول با ارزان‌ترین قیمت

5 روش ساده برای رزرو هتل در استانبول با ارزان‌ترین قیمت

شما می‌توانید از کنار جاذبه‌های توریستی استانبول به‌سادگی گذر کنید؟ با اندکی فکرکردن به سواحل خنک این شهر متوجه می‌شوید گذشتن از این مقصد بی‌همتا برای سفر کار ساده‌ای نیست.

از طرفی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسافران استانبول، رزرو هتل استانبول است. اگر قرار است پا به این شهر بزرگ و پرجمعیت بگذارید؛ باید بدانید که بدون رزرو هتل از قبل سفر، در این شهر سردرگم می‌شوید.

روش‌های مختلفی برای رزرو هتل در این شهر وجود دارد. در متن زیر می‌توانید 5 تا از مهم‌ترین این روش‌ها را ببینید. قبل از سفر به استانبول حتما از طریق یکی از این روش‌ها اقدام به رزرو هتل کنید تا در هنگام سفر مشکلی گریبان‌گیر شما نشود.

مراجعه به آژانس‌های مسافرتی برای رزرو هتل

از ساده‌ترین روش‌های ممکن برای رزرو هتل، مراجعه به یکی از آژانس‌های مسافرتی است. در این آژانس‌ها با توجه به نیاز شما، هتلی برای شما رزرو می‌کنند. البته که از کنار مشکلات این روش نمی‌توان به‌آسانی عبور کرد.

مراجعه حضوری علاوه‌بر هدردادن وقت و انرژی شما، امکان انتخاب بین هتل‌ های استانبول را به شما نمی‌دهد. هتل‌هایی که یک آژانس مسافرتی به شما پیشنهاد می‌کند؛ شوربختانه در بیشتر موارد محدودتر از تصور شماست. آژانس مسافرتی با هتل‌های محدودی قرارداد دارد. پس پیش‌بینی این مورد اصلاً کار سختی نیست. علاوه‌بر این، از درصدی که خود آژانس برای رزرو هتل از شما می‌گیرد؛ نباید غافل شد.

رزرو هتل از طریق سایت‌های خارجی

روش دیگر رزرو هتل در استانبول اقدام از طریق سایت‌های خارجی است. دو سایت بوکینگ و تریپ ادوایزر به شما امکان دیدن و مقایسه‌ی هتل‌های مختلف را می‌دهند. در این دو سایت می‌توانید از نظرات کاربران برای انتخاب گزینه‌ی بهتر استفاده کنید. دسترسی به این دو سایت از طریق گوشی تلفن همراه و رایانه در تمام دنیا امکان‌پذیر است. خدمات این دو سایت محدود به رزرو هتل نیست. در این سایت‌ها امکان رزرو خودرو هم برای شما فراهم شده است.

البته در هنگام رسیدن به مرحله‌ی رزرو هتل استانبول و پرداخت هزینه به دلیل خارجی‌بودن سایت، احتمال برخورد به مشکلی بزرگ وجود دارد. برای دسترسی و پرداخت هزینه از طریق چنین روش‌هایی داشتن حساب بین‌المللی یا پی پل جز واجبات به‌حساب می‌آید. بدون داشتن چنین حسابی نمی‌توانید فرآیند رزرو هتل در استانبول را پیش ببرید.

رزرو هتل از طریق سایت هتل‌ها

قبل از رزرو هتل های استانبول حتما سری به سایت هتل‌ها بزنید. در سایت هر هتلی گزینه‌ای برای رزرو هتل وجود دارد. پیش‌از استفاده از این روش، درباره‌ی هتل تحقیقات کامل را انجام دهید. گاهی ممکن است امکانات ذکرشده در سایت یا تصاویر اتاق‌ها واقعی نباشند. راجع‌به هتل مورد نظر سوال کنید و تا می‌توانید نظرات کاربران مختلف را در اینترنت بخوانید.

برای شروع تحقیقات، ابتدا مناطق و محله‌های مختلف و مناسب استانبول را به‌خوبی شناسایی کنید. متاسفانه رزرو هتل در این روش هم بدون داشتن حساب بین‌المللی ناممکن است.

رزرو هتل های استانبول

رزرو هتل از طریق کارگزار‌های هتل های استانبول

کارگزارهای هتل استانبول، در واقع واسطه‌هایی برای رساندن شما به هتل مورد نظر هستند. این کارگزارها با هتل‌های مناطق مختلف استانبول، قرداد بسته‌اند. بر اساس این قرداد درصدی از سود رزرو هتل به جیب کارگزار می‌رود. دسترسی به کارگزارهای هتل‌های استانبول کار سختی نیست. یک جست‌وجوی ساده در اینترنت شما را به این کارگزاران می‌رساند. زمانی‌که از طریق کارگزار اقدام به رزرو هتل می‌کنید؛ به یک تورلیدر و وسیله‌ای برای حمل ‌و نقل دسترسی پیدا خواهید کرد.

تنها عیب این روش، نامطمئن‌بودن بعضی از کارگزارهای هتل های استانبول است. به‌همین دلیل، اگر قصد استفاده از این روش را دارید؛ حتما درباره‌ی این کارگزارها پرس‌وجو کنید. همچنین، از مقایسه قیمت تعیین‌شده توسط این کارگزارها و سایت‌های مختلف رزرو هتل در استانبول غافل نشوید.

رزرو هتل از طریق سایت‌های ایرانی

علاوه‌بر دو سایت خارجی که بالاتر گفتیم؛ رزرو هتل استانبول از طریق سایت‌های ایرانی هم ممکن شده است. در این سایت‌ها می‌توانید درباره‌ی هتل‌های مختلف استانبول به‌طور مفصل بخوانید. چند هتل را با هم مقایسه کنید و در انتها به مورد مناسبی برای رزرو برسید. به‌علاوه، هنگام استفاده از این سایت‌ها و رزرو هتل، به حساب بین‌المللی نیازی نخواهید داشت.

با گشتی در اینترنت به چند سایت داخلی هم برای خواندن نظرات مسافران می‌رسید. این سایت‌ها به شما امکان تعامل و پرسیدن سؤالات مختلف از کاربران را می‌دهند. نظرات این کاربران و تجربه‌های آن‌ها معمولا واقعی هستند. به‌همین دلیل کمک شایانی به شما در انتخاب هتل‌های استانبول خواهند کرد.

راهنمای ساده رزرو هتل در استانبول

رزرو ساده هتل در استانبول با فلای تودی

فلای تودی شما را از هر روش دیگری برای رزرو هتل در استانبول بی‌نیاز می‌کند. با مراجعه به سایت فلای تودی، به‌طور آنلاین و در خانه یا محل کار بدون نیاز به مراجعه حضوری، امکان رزرو هتل استانبول را دارید.

به‌علاوه، هنگام رزرو هتل در فلای تودی، به حساب بین‌المللی نیازی پیدا نخواهید کرد. سایت فلای تودی درباره‌ی همه‌ی هتل های استانبول اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. از این طریق وقت شما برای انجام تحقیقات متعدد به‌هدر نمی‌رود.

در سایت آنلاین فلای تودی، قیمت تمام هتل‌ های استانبول قابل مشاهده است و دغدغه‌ای برای قیمت نخواهید داشت. این روش ساده شما را به مقرون به‌صرفه‌ترین هتل‌های استانبول می‌رساند. با فلای تودی روشی ساده و مطئن برای رزرو هتل ارزان قیمت در دستان شماست.

    کانال تلگرام زوم لایف

    شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود