زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

هتل اسپیناس پالاس و هتل اسپیناس تهران چه تفاوتی با هم دارند؟

هتل اسپیناس پالاس و هتل اسپیناس تهران چه تفاوتی با هم دارند؟

هتل اسپیناس پالاس و هتل اسپیناس تهران چه تفاوتی با هم دارند؟

حتما شما هم هنگام رزرو هتل در تهران به دو هتل با نام هایی شبیه به هم و از یک خانواده برخورده اید. هتل اسپیناس پالاس و هتل اسپیناس که بسیاری از مسافران آنها را با یکدیگر اشتباه می گیرند، هر دو در زمره محبوب ترین اقامتگاه های تهران قرار گرفته اند؛ اما هر یک به سبک خود! در مطلب 5 ویژگی مهم هتل اسپیناس پالاس تهران که باید با آنها آشنا شوید، درباره این هتل لوکس تهران توضیح داده شده است. در ادامه این دو هتل خوشنام تهران را با هم مقایسه کرده ایم.

هتل اسپیناس

مقایسه امکانات و خدمات دو هتل

 • دو هتل، پنج ستاره بوده و در شمار هتل های لوکس تهران قرار دارند. هر چند اسپیناس خلیج قدمت بیشتری نسبت به عضو دیگر خانواده خود دارد. این هتل از سال 1389 در 20 طبقه به میزبانی از مهمان ها مشغول شده، در حالی که اسپیناس پالاس در سال 1394 به جمع هتل های ایران پیوسته است. تعداد واحدهای اقامتی هتل اسپیناس پالاس 500 و هتل اسپیناس 224 باب اتاق و سوئیت است.
 • تنوع واحدهای اقامتی در هتل اسپیناس پالاس بیشتر از اسپیناس خلیج فارس است. این واحدها شامل اتاق های دبل و توئین استاندارد، خانوادگی رویال و بالکن دار خانوادگی رویال در کنار سوئیت های جونیور، پرزیدنت، رویال، پرزیدنت پلاس و اسکای می شوند. در حالی که با رزرو هتل اسپیناس شما از اقامت در واحدهایی شامل اتاق های دونفره استاندارد، دوتخته استاندارد، یک نفره استاندارد و سوئیت های جونیور و لاکچری بهره مند خواهید شد.
 • بزرگ ترین و لوکس ترین واحد هتل پالاس، سوئیت اسکای آن است که در حدود 250 متر مربع مساحت داشته و در طبقه آخر هتل واقع شده است. این سوئیت از امکاناتی مانند اتاق خواب، اتاق کار، سالن مستقل، مینی بار، جکوزی و چشم انداز به کوه های شمال تهران برخوردار است. لوکس ترین واحد اسپیناس، سوئیت لاکچری آن با 115 متر مربع مساحت، دو حمام مستقل، صندوق امانات و نمایی به بلوار کشاورز است.
 • با رزرو هتل اسپیناس پالاس از امکانات و خدمات سلامتی هم بهره مند خواهید شد. درمان های لوکس اسپا مانند آبگرم درمانی، جکوزی، سونا و اتاق بخار از آن جمله هستند. در اسپیناس نیز امکانات سلامت برای مسافران مهیا شده که علاوه بر استخر سرپوشیده، ماساژ و درمان های لوکس اسپا می توان به باشگاه بدنسازی با تجهیزات ورزشی اشاره کرد.
 • تعداد و تنوع سالن هایی که هتل اسپیناس پالاس برای پذیرایی از مهمان های خود در نظر گرفته، از اسپیناس بیشتر است. یک رستوران بین المللی به نام لاتون، یک رستوران سنتی به نام دیبا، اسکای لانژ و نیز یک کافه به نام سان ست انواع غذاها و نوشیدنی های ایرانی و بین المللی را در فضاهایی کاملا متفاوت به مهمان ها عرضه می کنند. در هتل اسپیناس این کار بر عهده سه رستوران و کافی شاپ است: رستوران سنتی مانداک، رستوران بین المللی بلوار 126 و کافه آتریوم.
 • در هتل اسپیناس پالاس 10 سالن متفاوت با چینش های متفاوت برای برگزاری همایش ها، جلسات، مهمانی ها و عروسی ها در نظر گرفته شده و بیشترین ظرفیت آن(1200 نفر) به چینش سینمایی اختصاص دارد. تعداد سالن های هتل اسپیناس برای مراسم گوناگون، 7 است. بیشترین گنجایش این سالن ها هم به 800 نفر می رسد. این را هم باید افزود که اسپیناس پالاس یک سالن کنسرت مجهز به نام رویال هال دارد.

هتل اسپیناس پالاس

مقایسه موقعیت مکانی دو هتل

هتل اسپیناس پالاس در شمال تهران، سعادت آباد و انتهای بلوار یادگار امام قرار گرفته و هتل اسپیناس خلیج فارس در بلوار کشاورز، بین خیابان نادری و خیابان فلسطین. از بعد موقعیت مکانی، دو هتل را می توان اینگونه مقایسه کرد:

 • واقع شدن اسپیناس پالاس در نزدیکی کوهپایه های البرز آب و هوای خوبی را برای هتل به ارمغان آورده است. ضمن اینکه از شلوغی شهر هم در آن خبری نیست. اما از آنجایی که اسپیناس خلیج فارس در مرکز شهر قرار گرفته، چندان از این مزیت بهره مند نیست.
 • به جهت دسترسی به مراکز مهم شهری مانند نمایشگاه بین المللی و برج میلاد، هتل اسپیناس پالاس وضع بهتری دارد. چرا که فاصله آن تا نمایشگاه 10 دقیقه و تا برج میلاد هم 16 دقیقه است. این در حالی است که مسافت اسپیناس تا این مکان ها به ترتیب 23 و 17 دقیقه می باشد. از جهت اتصال به شبکه حمل و نقل عمومی مانند مترو هم همانطور که می دانید در نزدیکی هتل اسپیناس ایستگاه های مترو میدان ولیعصر، انقلاب و تئاتر شهر با فاصله کمتر از 7 دقیقه قرار گرفته اند. اما نزدیک ترین ایستگاه مترو به اسپیناس پالاس، ایستگاه میدان صنعت است که 10 دقیقه ای از هتل دور است.
 • علاوه بر این مسافت هتل اسپیناس تا میدان های مهم شهر مثل انقلاب، ولیعصر و آزادی کمتر است. هتل تا میدان ولیعصر فقط 3 دقیقه، تا انقلاب 4 دقیقه و تا آزادی هم 15 دقیقه فاصله دارد. از هتل اسپیناس پالاس بین 20 تا 22 دقیقه زمان نیاز دارید تا به این میدان ها برسید.
 • دسترسی به مراکز حمل و نقل مانند ترمینال، فرودگاه و ایستگاه راه آهن چطور است؟ در این زمینه هم هتل اسپیناس خلیج موقعیت بهتری دارد. در حالی که فاصله هتل تا فرودگاه مهرآباد 19 دقیقه، ترمینال آرژانتین 13 دقیقه، ترمینال آزادی 22 دقیقه و ایستگاه راه آهن 17 دقیقه است؛ اسپیناس پالاس تا مهرآباد 24 دقیقه، ترمینال بیهقی 18 دقیقه، ترمینال غرب 24 دقیقه و راه آهن 26 دقیقه فاصله دارد.

رزرو هتل اسپیناس پالاس و هتل اسپیناس خلیج فارس در جااینجاس

در مطلب هتل اسپیناس پالاس و هتل اسپیناس تهران چه تفاوتی با هم دارند، به مقایسه این دو هتل محبوب انداختیم. اینکه کدام یک از این دو با توجه به هدف و نوع سفرتان، مناسب هستند؛ تصمیمی است که شما باید بگیرید. شاید نگاهی به صفحه این دو اقامتگاه لوکس در جااینجاس کار رزرو هتل را برای شما راحت تر کند. اطلاعات دقیق به اضافه جزئیات قیمت این هتل ها برای شما تهیه شده تا بتوانید با آگاهی انتخاب کنید. آنها را خوب بررسی کنید و پس از نگاهی به نظرات کاربران رزرو خود را به پایان برسانید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود