زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

10 ایده مهم برای انتخاب تالار عروسی که نمی دانید!

10 ایده مهم برای انتخاب تالار عروسی که نمی دانید!

10 ایده مهم برای انتخاب تالار عروسی که نمی دانید!

جشن عروسی به عنوان روز مهم و خاص زندگی هر فردی با نگرانی های زیادی همراه است که یکی از آن ها انتخاب تالار عروسی مناسب است. عروس و داماد تمایل دارند که جشن  عروسی خود را در تالار تهران با معیارها و اولویت های ویژه برگزار کنند که برای این منظور سایت تالارتو (talareto.com) در این مقاله قصد دارد موضوع 10 ایده مهم برای انتخاب تالار عروسی که نمی دانید! را مورد بررسی قرار دهد برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

برگزاری عروسی در تالار یا باغ تالار

یکی از نگرانی های زوجین در برگزاری مراسم عروسی پیدا کردن مکانی مناسب برای برپایی جشن و پذیرایی از میهمانان است. برای انتخاب تالار و یا باغ تالار تهران باید عوامل زیادی را مدنظر قرار دهید. هنگامی که در جستجوی تالار هستید به طور قطع تالارهای زیادی از طریق دوستان و آشنایان و یا جستجو در اینترنت به شما معرفی می شود که ممکن است انتخاب در میان این تالارها برایتان سخت باشد و شما بایستی در این زمینه برای انتخابی مناسب و ایده آل مواردی از قبیل تعداد میهمانان، مسیر دسترسی، میزان بودجه و غیره را در نظر بگیرید.

از آنجا که مراسم عروسی جزو یکی از مراسماتی است که خاطره آن برای همیشه در ذهن عروس و داماد و میهمانان باقی می ماند لذا باید در انتخاب مکان برگزاری آن نهایت دقت و توجه را به کار برید و تالار خوب را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید که برای این منظور می توانید به سایت تالارتو مراجعه کنید.

برگزاری عروسی در تالار یا باغ تالار

10 ایده برای انتخاب تالار عروسی

کسب اطلاع و آگاهی از ایده های مهم برای انتخاب تالار عروسی می تواند به زوجینی که در پی یافتن تالار ایده آل و مناسب برای جشن عروسی خود هستند، کمک فراوانی کند که در ادامه به 10 مورد از این ایده های مهم اشاره می کنیم:

 1. موقعیت و دسترسی: تالاری که برای برگزاری جشن عروسی انتخاب می کنید باید از نظر موقعیت جغرافیایی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد. به این نکته توجه داشته باشید که میهمانان باید به راحتی  بتوانند به محل برگزاری جشن دسترسی پیدا کنند. مواردی نظیر ترافیک و طولانی بودن مسیر موجب کلافه شدن میهمانان شده و در نتیجه از حضور در جشن عروسی شما آنگونه که باید لذت نخواهند برد.
 2. ظرفیت تالار عروسی: یکی دیگر از ایده ها و نکات مهم در انتخاب تالار عروسی وسعت و ظرفیت آن است که برای این منظور باید قبل از اقدام برای رزرو تالار تعداد میهمانان دعوتی را تعیین کنید و بر این اساس عمل نمایید. توجه داشته باشید که وسیع بودن سالن بیش از تعداد میهمانان موجب پراکندگی آنان شده و مراسم عروسی خلوت به نظر می رسد و این امر حتی در عکاسی و فیلمبرداری از مراسم نیز تاثیر منفی برجای می گذارد. از سوی دیگر کوچک بودن سالن نیز موجب ایجاد بی نظمی شده و میهمانان نمی توانند به راحتی در رفت و آمد باشند.
 3. روکش صندلی ها و رومیزی ها: توجه به جنس و رنگ روکش صندلی و میز مختص به میهمانان نیز بسیار حائز اهمیت بوده و در شکوه و مجلل بودن مراسم عروسی تاثیرگذار می باشد. حتما از مدیریت تالار بخواهید که تمامی روکش ها را قبل از مراسم شسته شده و کاملا تمیز باشد و برای این که از میزان حساسیت شما در این زمینه مطلع گردد بر روی این موضوع تاکید زیادی کنید.
 4. میز شام عروس و داماد: از دیگر ایده های مهم در انتخاب تالار عروسی که می تواند تاثیر بسزایی در شکوه و رمانتیک بودن مراسم شما داشته باشد توجه به میز مخصوص صرف شام عروس و داماد است که با گل آرایی و شمع آرایی تزیین می گردد.
 5. سقف سالن پذیرایی: برخی از تالارها سقف کوتاهی دارند و به دلیل جمعیت افراد حاضر در سالن فضا دلگیر به نظر می رسد و این امر موجب ایجاد عدم احساس آرامش میهمانان خواهد شد. لذا حتما در زمان انتخاب به بلند بودن سقف تالار توجه کنید. در صورتی که باغ تالار را برای برگزاری مراسم عروسی انتخاب کرده باشید در این مورد هیچگونه مشکلی وجود ندارد زیرا مراسم در فضای باز برگزار می  شود.
 6. پارکینگ خودرو: تالار عروسی باید مجهز به پارکینگ باشد تا میهمانان با خیالی آسوده بتوانند از جشن عروسی شما لذت ببرند زیرا بیشتر میهمانان با خودرو شخصی به عروسی خواهند آمد. پس یکی از ایده های مهم برای جلب آرامش و آسایش میهمانان در انتخاب تالار و یا باغ تالار عروسی مجهز بودن آن به پارکینگ است.
 7. دکوراسیون: ایده دیگری که در انتخاب تالار و باغ تالار عروسی باید مدنظر قرار دهید دکوراسیون و سبک معماری تالار است. البته سبک دکوراسیون کاملا سلیقه ای بوده و به معیارهای عروس و داماد و سبک برگزاری مراسم آن ها بستگی دارد.
 8. نظم در برگزاری مراسم: مدیریت قوی تالار و منظم بودن پرسنل در ارائه خدمات مختلف جزو ملاک های اصلی در انتخاب تالار محسوب می شود. زیرا در صورت عدم وجود نظم در طی مراسم مشکلات زیادی ایجاد شده و در نهایت موجب نارضایتی میهمانان خواهد شد.
 9. کیفیت غذا و لوازم پذیرایی: نوع غذا و میوه ای که برای پذیرایی از میهمانان در نظر گرفته می شود باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد برای این منظور در زمان انتخاب تالار حتما برای تست غذا نیز اقدام کنید زیرا پایین بودن کیفیت غذا موجب نارضایتی میهمانان خواهد شد.
 10. از تالار حضوری دیدن کنید: اگر تالار مورد نظرتان را به صورت اینترنتی و یا از طریق شبکه های اجتماعی انتخاب کرده اید حتما  برای کسب اطمینان از ایده آل بودن آن به صورت حضوری از تالار دیدن  کنید.

10 ایده برای انتخاب تالار عروسی

کلام آخر

همانطور که در این مقاله گفتیم انتخاب تالار یا باغ تالار مناسب برای عروسی یکی از دغدغه های عروس و داماد است که توصیه می کنیم به منظور کسب اطلاعات در این زمینه و آشنایی با تالارهای مختلف با شرایط ویژه و ایده آل به سایت تالارتو مراجعه کنید. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت تالارتو (talareto.com) آن را با ما در میان بگذارید.

  کانال تلگرام زوم لایف

  شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود