زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

امکان ارسال بسته پستی به کشورهای خارجی وجود دارد؟

امکان ارسال بسته پستی به کشورهای خارجی وجود دارد؟

امکان ارسال بسته پستی به کشورهای خارجی وجود دارد؟

با افزایش اقامت ایرانی ها در خارج از کشور نیاز به ارسال بار به کشورهای مختلف در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، در این بین پرسشی عمومی مطرح میشود که آیا امکان ارسال بار به کشورهای خارجی به آسانی امکان پذیر است یا نیاز به اقدامات بسیار و کارهای اداری پیچیده ای دارد؟

در این مقاله به بررسی این مورد خواهیم پرداخت که چگونه میتوان بسته های مختلف خود را به کشور ترکیه و استرالیا ارسال کرد.

چه روش هایی برای ارسال بار وجود دارد؟

برای ارسال بار به کشورهای خارجی، روش های مختلفی از جمله زمینی، هوایی، دریایی و با قطار وجود دارد که تعیین کننده ی اصلی روش ارسال نوع بار می باشد.

برای بارهایی با حجم کم، بهترین روش ارسال بار با هواپیما می باشد. در این روش پس از طی مراحل اداری و گمرکی بار در کمترین زمان ممکنه در کشور مقصد تحویل گیرنده خواهد شد.

برای بارهای تجاری سنگین که بیشتر به صورت کانتینری می باشد، ارسال بار با کشتی بهترین روش می باشد. شایان ذکر است که به طور کلی پیش از ارسال بار باید نوع بار توسط کارشناسان ارسال بررسی شود. کالجار به عنوان یکی از بزرگترین واحد های ارسال بار در داخل کشور، امکان مشاوره به منظور انتخاب بهترین روش ارسال را فراهم کرده است.

با شناسایی دقیق کالاها میتوان روشی مطمئن و ارزان قیمت برای ارسال بار های شما در نظر گرفت.

شیوه ارسال بار با مسافر یا به صورت کارگو:

دو نوع روش ارسال بار وجود دارد که شامل ارسال بار توسط مسافر یا فریت بار یا ارسال بار توسط سیستم های تجاری یا کارگو می باشد.

بیشتر بارهای کوچک توسط روش فریت بار و بییشتر با شیوه های عمومی ارسال میشود. برای مثال در ارسال بار هوایی توسط فریت بار، امکان ارسال با هواپیماهای مسافربری نیز وجود دارد.

در مقابل در روش ارسال بار تجاری، تجهیزات مورد نیاز توسط هواپیماهای باربر و با روش کارگو ارسال میشود.

ارسال بار به استانبول

ارسال بار به استانبول:

کشور ترکیه که همسایه ی ایران نیز محسوب میشود، تبادل بار بسیار زیادی با داخل کشور دارد. این تبادل بار بخصوص در استانبول به میزان قابل توجهی بالا می باشد.

کالجار امکان ارسال بارهای شما در کوتاهترین زمان ممکنه را به استانبول دارد. روش های مختلفی بدین منظور میتوان پیش بینی کرد که بسته به کالاهایی دارد که میخواهید ارسال کنید.

همچنین فرودگاه استانبول به منظور ارسال بار های چند مسیره نیز انتخابی بسیار مناسب می باشد.

کالجار دفتری اختصاصی در استانبول دارد که شرایط و مقررات لازم برای ارسال بار پیش از ارسال بررسی کرده و برای شما شرح خواهد داد. چنین عملی از یک سو در افزایش سرعت ارسال بار تاثیر دارد و از سویی دیگر خیال شما را از درگیری های ترخیص کالا در گمرک اسوده خواهد کرد.

در کالاهای کوچک، ارسال بار با هواپیما به استانبول از فرودگاه تبریز بهترین گزینه می باشد. در این روش کالجار امکان ارسال بار شما به صورت فریت بار را در کوتاهترین زمان ممکنه خواهد داشت. از سویی دیگر در صورتی که کالا به صورت تجاری قابل انتقال باشد و یا وزن کالاهای مورد نظر بالا باشد، امکان ارسال بار به صورت کارگو نیز مهیا خواهد شد که پیش از اقدام به ارسال هماهنگی های لازم با ارسال کننده و دریافت کننده صورت میگیرد.

ارسال بار به استرالیا

ارسال بار به استرالیا:

کشور استرالیا پزیرای ایرانیان بسیاری می باشد که از این رو امکان ارسال بار به این کشور نیز توسط کالجار فراهم شده است. کالجار امکان بررسی شرایط بار و همینطور بیان قوانین و مقررات نحوه ی ارسال را برای شما خواهد داشت و پس از بررسی این مورد شرایط را برای ارسال بار های شما به کشور استرالیا فراهم خواهد کرد.

امکان ارسال بار به استرالیا از طریق هوایی و راه دریایی امکان پذیر است. راه دریایی بیشتر برای بارهایی با حجم بالا مناسب می باشد و مدت زمان رسیدن بار به مقصد نیز نسبت به روش هوایی بالاتر می باشد.

با توجه به طولانی بودن مسیر انتقال، توجه به نوع بار در این مورد اهمیت بسیاری دارد. بدین منظور کالجار پیش از ارسال تمامی جوانب سلامت بار را بررسی کرده و سپس بهترین روش را برای شما پیشنهاد خواهد داد.

ارسال بار هوایی به استرالیا از فرودگاه تبریز نیز به راحتی امکان پذیر است. این ارسال به صورت چند مسیره خواهد بود و پیش از بررسی های لازم هزینه و قیمت مد نظر به ارسال کننده بیان خواهد شد.

پیش از ارسال بار مشاوره دریافت کنید:

یکی از مهمترین نکات در ارسال بار به کشورهای خارجی همانطور که در ابتدای مقاله عنوان کردیم، بررسی نوع بار توسط کارشناس می باشد. ممکن است در بین بارهای شما یک قطعه ی کوچک وجود داشته باشد که سبب برگشت خوردن کل بار شود و یا جریمه ی بالایی را برای شما به همراه داشته باشد.

از این رو لازم است که پیش از ارسال بار، با متخصصان و کارشناسان این امر مشورت کنید. کالجار شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید با کارشناسان متخصص در زمینه ی ارسال بار مشورت های لازم را انجام دهید تا کالای شما به سلامت و در اولین فرصت به مقصد مد نظر ارسال شود.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود