زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مرکز تخصصی شستشوی فرش دستباف در مشهد

مرکز تخصصی شستشوی فرش دستباف در مشهد

مرکز تخصصی شستشوی فرش دستباف در مشهد

با مراجعه به شرکت های تخصصی شستشوی فرش دستباف در مشهد می‌توانید از خدماتی با کیفیت عالی برای فرش دستباف خود بهره‌مند شوید.فرش های دستباف به دلیل ارزش مادی و معنوی که دارند از حساسیت ویژه‌ای برخوردارند. به همین دلیل باید در شستشوی صحیح آن‌ها وقت و انرژی بیشتری صرف شود تا به فرش آسیب نرسد.

در مراکز تخصصی شستشوی فرش از دستگاه‌ها و تکنیک‌های پیشرفته برای شستشوی دقیق و با کیفیت استفاده می‌شود. شستشوی اصولی به شما کمک میکند که فرش پس از شستشو به حال اولیه خود بازگردد و به مشکلاتی مثل رنگ پریدگی با پارگی در حین شستشو بر نخورید. شرکت های شستشوی فرش در مشهد که به صورت حرفه ایی کار میکنند به شما کمک میکنند تا خدماتی مثل شستشوی فرش دستباف را با خیال راحت انجام دهید.

در شهر مشهد شرکت های قالیشویی زیادی وجود دارد که بسیاری از این مراکز شستشوی فرش ادعا می‌کنند مرکز تخصصی شستشوی فرش دستباف هستند. به نظر شما آیا واقعاً میتوان فقط بر اساس این ادعا ها به این قالیشویی ها اعتماد کرد؟
خیر. در تمام این شرکت ها شستشوی فرش‌های دستباف انجام میشود اما روش انجام کار همه این شرکت ها یکسان یا استاندارد نیست.

برای شستشوی استاندارد و بی دردسر بهتر است از بین این مراکز جایی را انتخاب کنید که از تجربه و تخصصی بیشتری برخوردار باشد و در ارائه خدمات و پاسخگویی به شما دارای شفافیت بیشتری باشد. برای انتخاب یک مرکز شستشوی فرش خوب و با کیفیت در مشهد بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید:

 1. پرسنل باتجربه و متخصص در امر شستشوی فرش دستباف
 2. استفاده از مواد شوینده بدون اسید و مناسب با نوع فرش.
 3. انجام عملیات آبکشی و خشک کردن به نحو صحیح
 4. استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای انجام فرآیند شستشوی فرش

مزایای استفاده از مرکز تخصصی فرش دستباف

این مراکز به دلیل تجربه و تخصص زیادی که در انجام این کار دارند نسبت به قالیشویی های کم تجربه قابل اعتماد تر هستند. شستشو در مراکز تخصصی به فرش از آسیب‌ها و خطراتی که ممکن است در حین شستشو رخ دهد محافظت می‌کند. مثلاً در مرکز تخصصی، فرش به دقت غبار روبی میشود و لکه‌ها و آلودگی‌های موجود حذف می‌شوند. این اقدامات باعث جلوگیری از آسیب به بافت فرش و افزایش طول عمر آن می‌شود.

مزیت دیگر استفاده از مرکز تخصصی این است که می‌توانید از خدمات ترمیم آسیب‌های فرش نیز بهره‌مند شوید. کارشناسان در مرکز تخصصی می‌توانند آسیب‌های موجود در فرش را تشخیص داده و ترمیم کنند به طور کلی، انتخاب مرکز تخصصی برای شستشو و مراقبت از فرش به شما کمک می‌کند تا فرش خود را در بهترین حالت ممکن نگه دارید و برای سال‌ها از آن لذت ببرید.

در قالیشویی‌ هایی که شستشوی فرش به صورت استاندارد انجام می‌شود شستشوی فرش ماشینی و شستشوی فرش دستباف متفاوت است و در برخی مراکز بزرگ حتی سالن های شستشوی این دو فرش هم متفاوت است. مراحلی که پس از تحویل فرش به قالیشویی تا تحویل به مشتری انجام میشود به روش زیر است:

 • کارشناسان متخصص قالیشویی، فرش را از نظر نوع، رنگدهی، بافت، تار و پود، قدمت و سایر جزئیات بررسی می‌کنند.
 • اگر فرش مشکلی داشته باشد مثل پوسیدگی، سوختگی و پارگی تشخیص داده و رفع می‌شود.
 • بر اساس ویژگی‌های فرش، شیوه‌ای مناسب برای شستشو و مواد شوینده مناسب انتخاب می‌شود.
 • فرش‌ها توسط دستگاه از غبار روبی می‌شوند.
 • در صورت وجود لکه روی فرش عملیات لکه برداری انجام میشود.
 • فرش به دقت و توسط تجهیزات پیشرفته شسته می‌شود.
 • آب اضافی از فرش خارج می‌شود.
 • فرش‌ها به دقت خشک می‌شوند تا هیچ‌گونه رطوبتی باقی نمانده باشد.
 • نهایی‌ترین مرحله که فرش به طرز دقیق اتوکشی می‌شوند.
 • فرش‌ها برای تحویل به مشتریان به شیوه‌ای مناسب بسته‌بندی می‌شوند.

همچنین، برخی فرش‌ها نیاز به پرداخت دارند و در این صورت، کارشناسان می‌توانند خدمات پرداخت را انجام دهند. اما توجه داشته باشید که این خدمات تنها در مراکز تخصصی قالیشویی در مشهد انجام میشود.

نظرات و تجربیات مشتریان

نظرات و تجربیات مشتریان در مورد مراکز تخصصی فرش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چون به شما کمک میکند تا بتوانید از مزایا و معایب قالیشویی قبل از سپردن فرش نفیستان به آنها مطلع شوید.

 نظرات و تجربیات مشتریان به دیگر افراد کمک می‌کنند تا از کیفیت خدمات قالیشویی مدنظر آگاه شوند. افرادی که قصد دارند فرش خود را به قالیشویی بسپارند، اغلب به دنبال تجربیات دیگران در مورد این مراکز می‌گردند. ارائه نظرات مشتریان به آنها اطمینان بیشتری از انتخاب مناسب خواهد داد.

و البته نظرات مشتریان به نوعی تبلیغات دهان به دهان به حساب می آید. افرادی که تجربه مثبتی از مرکز تخصصی فرش داشته‌اند، احتمالاً آن را به دیگران نیز توصیه می‌کنند. دسترسی به نظرات مشتریان بعث شده مراکز تخصصی فرش به بهبود کیفیت خدمات خود بی اندیشند. با توجه به بازخورد مشتریان، اقدامات اصلاحی انجام داده و نیازهای مشتریان را بهتر شناسایی کنند. این روند باعث افزایش رضایت مشتریان و ارتقاء کیفیت کلی خدمات می‌شود.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود