زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتوکار صورت خوب به حداقل می‌رسد

عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتوکار صورت خوب به حداقل می‌رسد

عوارض میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتوکار صورت خوب به حداقل می‌رسد

تاتو کار خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران

میکروپیگمنتیشن روشی جدید برای تاتو و هاشور ابرو است که به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. ریزدانه‌های رنگی تاتو، به قسمت بین لایه اپیدرم (سطح پوست) و لایه درم (لایه‌های زیرین پوست) تزریق می‌شوند. در این روش، خطوط به‌شکل موازی و هاشوری اجرا می‌شوند و به‌علت ظاهر طبیعی طرفداران زیادی دارد.

افرادی که تجربه تاتو دارند همواره نکات بهداشتی قبل و بعد تاتو را برای ماندگاری بیشتر و جلوگیری از عوارض رعایت می‌کنند. پس از تصمیم به انجام میکروپیکمنتیشن، انتخاب تاتوکار خوب نیز یکی دیگر از دغدغه‌های اصلی است. در این مطلب با چند تاتو کار خوب در تهران برای میکروپیگمنتیشن ابرو آشنا می‌شویم که خدمات و آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو را بصورت تخصصی و حرفه ای انجام میدهند.

ویژگی‌های تاتوکارهای خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو

اجرای دقیق با مهارت و ظرافت بالا یکی از ویژگی‌های تاتو کار خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران است. البته علاوه بر مهارت تاتو کار و بهداشتی بودن ابزارها و محیط، دستگاه میکروپیگمنیتشن نیز باید دارای برخی از ویژگی‌های استاندارد و ضروری باشد. دستگاه‌های استاندارد و مطمئن برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو باید شامل برخی از استانداردهای پزشکی همچون CE و ISO 13485 باشند.

بنابراین باید پیش از انجام میکروپیگمنتیشن، برای جلوگیری از بروز هر مشکل احتمالی، از استاندارد بودن دستگاه تاتوکار اطمینان حاصل کنید. همچنین پیش از هر چیزی به پاکیزگی محیط و مهارت تاتوکار دقت کنید و ارزان بودن هزینه تاتو را معیار انتخاب مرکز تاتو قرار ندهید.

ویژگی‌هایی یک تاتو کار خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران و سایر شهرها عبارتند از:

 • اجرای مناسب تاتو مطابق با طرح مد نظر مراجعه‌کنندگان
 • تسلط در طراحی
 • رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی
 • آن‌تایم بودن و انجام کار در مدت مشخص‌شده
 • استفاده از متریال‌های تاتو میکروپیگمنتیشن با کیفیت
 • برخورداری از دستگاه تاتو مورد تایید استانداردهای پزشکی مانند CE و ISO 13485
 • تنوع در طرح‌های میکروپیگمنتیشن تاتو ابرو
 • نرخ منصفانه مطابق با نرخ رایج
 • مهارت اجتماعی بالا برای حفظ مشتریان
 • رضایت مراجعه‌کنندگان

عوارض کمتر تاتو با تاتوکار خوب

معرفی چند تاتو کار خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران

مهم !!!!

قبل از هر چیز به این مطلب دقت کنید که تاتوکارهای زیادی در تهران و شهرهای مختلف مشغول به فعالیت هستند اما شما باید افرادی مراجعه کنید که دارای مجوز فعالیت هستند و مدرک آموزش خود را از مراجع معتبری مثل سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کرده باشند چرا که در این مراجع آموزش ها بصورت اصولی انجام میشود. اگر انتخاب این موضوع برای شما سخت است میتوانید به صفحه تاتو کار خوب در تهران مراجعه کنید و 10 تاتو آرتیست حرفه ای را مشاهده و مقایسه کنید.

همان‌طور که گفته شد، مراجعه‌کنندگان برای میکروپیگمنتیشن ابرو پیش از هر چیزی باید به نکات بهداشتی و استانداردهای انجام تاتو برای پیگرومینتیشین ابرو در تهران توجه کنند. به‌طور کلی اهمیت انتخاب تاتوکار خوب در دوری از عوارض احتمالی ابرو مانند عفونت‌های پوستی، ایجاد ضایعه‌های پوستی، ابتلا به عفونت‌های باکتریال، انتقال بیماری‌هایی مانند هپاتیت و ایدز، تورم و التهاب پوستی و ... است.

به حداقل رسیدن عوارض احتمالی تاتو، فقط بر عهده تاتوکار نیست و مراجعه‌کنندگان نیز باید مدتی قبل و بعد تاتو، برخی از نکات بهداشتی و تغذیه‌ای را رعایت کنند. تاتوآرتیست‌های حرفه‌ای بسیاری در شهر تهران مشغول به کار هستند که رضایت مراجعه‌کنندگان را جلب کرده‌اند. در ادامه چند تاتو کار خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران که پیشنهاد مراجعه‌کنندگان هستند را معرفی می‌کنیم.

منا صالحی؛ یک تاتو کار برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران

مرکز تاتوی صالحی، شامل تاتوکارهای مجرب و حرفه‌ای است و طبق پیشنهاد مراجعه‌کنندگان یکی از مراکز تاتو مناسب در تهران به‌شمار می‌آید. خانم منا صالحی که به اجرای میکروپیگمنتیشن ابرو مشغول است، با مدرک مستر آکادمی پی‌‌آر در نیاوران تهران مراجعه‌کنندگان متعددی را می‌پذیرد

مرکز میکروبلدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو مونا یزدانی

اگر بخواهیم تاتو کار خوب برای میکروپگمنتیشن ابرو در تهران معرفی کنیم، باید به تاتوآرتیست‌هایی که در مرکز تاتوی خانم مونا یزدانی فعالیت می‌کنند اشاره کنیم. در این مرکز خدمات زیبایی، خدمات متنوعی همچون پی‌آر ابرو با رنگ‌های ارگانیک، خط چشم دائم، میکروبلیدینگ ابرو با رنگ‌های ارگانیک، پی‌آر ابرو به انواع روش‌ها مانند متد لیفتینگ و ... اجرا می‌شوند.

مرکز اجرا میکروپیگمنتیشن ابرو آرزو قهرمانی

خانم آرزو قهرمانی متخصص انواع تاتو ابرو و لب است و چندین سال است که با کارنامه‌ای حرفه‌ای با علاقه بسیار به فعالیت خود در تهران ادامه می‌دهد. این مرکز تاتو در فلکه دوم صادقیه و بلوار فردوس واقع شده است و انواع خدمات زیبایی و آموزشی را ارائه می‌دهد

مرکز اجرا و ریموو میکروپیگمنتیشن ترانه الوندی

آکادمی تاتو خانم ترانه الوندی یکی دیگر از مراکز خوب و حرفه‌ای تاتو در تهران است که رضایت و اعتماد اغلب مراجعه‌کنندگان را جلب کرده است. این آکادمی در خیابان ولیعصر واقع در محله تجریش تهران مشغول به فعالیت می‌باشد. خدمات این آکادمی نیز شامل انواع متدهای پی‌آر، میکروپیگمنتیشن، میکروبلدینگ، حذف کردن یا ریموو تاتو، ورکشاپ‌های آموزشی و ... می‌شود. شما برای انجام انواع روش‌های تاتو می‌توانید به این مجموعه اجرای تاتو مراجعه کنید.

تاتو ابرو در تهران

برای افزایش ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

افزایش ماندگاری تاتو ابرو و کاهش عوارض احتمالی علاوه بر مهارت تاتوآرتیست، به نکات بهداشتی و تغذیه‌ای مراجعه‌کنندگان نیز بستگی دارد. نکات مهمی وجود دارند که افراد باید قبل و بعد میکروپیگمنتیشن آن‌ها را رعایت کنند. با رعایت این نکات ماندگاری تاتو از 1 تا 5 سال متغیر است.

روش‌های مراقبت از میکروپیگمنتیشن ابرو عبارتند از:

 • کاهش میزان قرار گرفتن پوست ابرو در معرض تابش نور مستقیم خورشید
 • جلوگیری از افزایش چربی صورت
 • استعمال دخانیات و مصرف الکل
 • اهمیت دادن به کیفیت رنگ تاتو
 • کاهش برخورد مستقیم رطوبت و آببه تاتو
 • دوری از استخر و تفریحات آبی
 • دوری از آب‌وهوای مرطوب و شرجی

تاتوکارهای خوب به پروتکل‌های بهداشتی اهمیت می‌دهند

برای انتخاب یک تاتو کار خوب برای میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران باید به مهارت تاتوآرتیست، پاکیزگی محیط، استاندارد بودن دستگاه تاتو، پروتکل‌های بهداشتی و ... دقت کرد. این نکات برای افزایش ماندگاری تاتو و پیشگیری از بروز عوارض پوستی ضروری هستند. شما می‌توانید برای اجرای انواع پی‌آر تاتو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، خدمات آموزشی و ... به سایت ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی و خدماتی کشور مراجعه کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود