زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ورود نوشیدنی گرم دارویی فلوسیپ محبوبترین داروی سرماخوردگی به بازار ایران

ورود نوشیدنی گرم دارویی فلوسیپ محبوبترین داروی سرماخوردگی به بازار ایران

ورود نوشیدنی گرم دارویی فلوسیپ محبوبترین داروی سرماخوردگی به بازار ایران

در پی ورود بی سابقه ویروسهای متنوع سرماخوردگی و انفولانزا به کشور و مطرح شدن دغدغه درمان دارویی: نوشیدنی گرم دارویی فلوسیپ، یکی از محبوبترین داروهای سرماخوردگی دنیا به بازار ایران وارد بازار ایران شد.

ساشه های نوشیدنی گرم برای سالهای طولانی جزو محبوبترین داروهای سرماخوردگی و آنفولانزا کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا بوده است، به عنوان محصولی کامل با عملکرد چندگانه برای اولین بار توسط شرکت نویاویژن آریان به بازار ارائه شده است.

بسیاری از داروهای سرماخوردگی موجود در بازار ترکیبی از چند دارو هستند. این داروها که با اسامی مختلف ادالت کلد، کلداستاپ و... عرضه میشوند معمولا حاوی یک ضداحتقان، یک آنتی هیستامین، یک ضدسرفه و یک ضددرد هستند.

به گفته متخصصان، ساشه های گرم نوش فلوسیپ با در بر داشتن ترکیبات متنوع داروهای متعدد ضد سرماخوردگی، اثرات مسکن و ضد ‌آبریزش بینی و ضد حساسیت دارند و مهم‌ترین عوارض سرماخوردگی را درمان می‌کنند. در کنار اثر درمانی ذکر شده، استفاده از این نوع درمان مزیت بهره مندی از نوشیدنی و بخور گرم عسل و لیمو را نیز در بردارد و به علت حل شدن دارو در آب داغ با جذب بالا و اثرکرد سریع همراه است.

فلوسیپ

شرکت نویا ویژن آریان، که اولین و تنها ارائه دهنده ساشه های گرم نوش فلوسیپ در ایران است،  با مدیریت دکتر علیرضا پورعباسی و دکتر آرزو متولی ارائه دهنده این راهکار درمانی جدید است.

و اما با توجه به نیاز درمانی کشور به ارائه روش های درمانی جدید، تا چه حد میتوان به ادامه مسیر ورود محصولات جهانی به بازار ایران امیدوار باشیم؟ می توانید اطلاعات بیشتری از این نوشیدنی را در اینستاگرام فلوسیپ ببینید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود