زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

10 دلیل برای اینکه مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید

10 دلیل برای اینکه مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید

10 دلیل برای اینکه مراسم عروسی خود را در باغ تالار بگیرید

جشن عروسی یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی هر فردی است که در همه عمر خاطرات خوب و شیرین آن روز را به یاد خواهد داشت. در نتیجه قابل درک است که بخواهد بهترین لحظات زندگی خود را به بهترین شکل و در زیباترین و شیک‌ترین مکان و تشریفات عروسی برگزار کند.

یکی از مکان‌هایی که اجرای مراسمات عقد و عروسی در آن انجام می‌گیرد، باغ تالار و باغ عروسی می‌باشد. این مکان‌های شیک و لوکس تمامی آنچه که اسمش وقار و شکوه و زیبایی است را یک جا در خود جای می‌دهند. بنابراین دلایل زیادی وجود دارد که عروس و دامادها را ترغیب کند تا در باغ تالارها بهترین روز زندگی خودشان را جشن بگیرند.

در ادامه مطلب می‌خواهیم به ده دلیل قانع کننده اشاره کنیم که برگزاری عروسی در باغ تالار را در اولویت قرار می‌دهد.

لوکیشن مناسب و هوای مطبوع باغ تالار

اولین دلیل یک تنه می تواند افراد زیادی را ترغیب به برگزاری جشن عروسی در باغ تالار کند. با توجه به باز بودن محوطه باغ  و نبود سقف در این مکان و وجود درختان و گلها، هوای باغ عروسی همیشه مطبوع و دل‌چسب می‌باشد.

فضای مناسب و ایده آل جهت عکاسی و فیلم برداری

عروسی با تمام شکوه و لوکس بودنش فقط یک روز است و به خاطره‌ها می‌پیوندد. اما عکس و فیلم‌های آن برای همیشه ثبت می‌شود، در نتیجه خاطره جشن عروسی برای همیشه ماندگار خواهد شد.

لوکیشن و محوطه فضای باز و باغ عروسی با دیزاین و طراحی‌های لوکس و لاکچری که دارند، محیط مناسبی برای عکاسی از عروس و داماد هستند. به همین خاطر عکس‌های عروس و داماد در باغ تالارها همانند عکس‌های لاکچری ستاره‌ها و سلبریتی‌ها برای همیشه طراوت و زیبایی خود را حفظ خواهند کرد.

از طرفی دیگر مهمانان نیز در چنین مکان لوکس و با شکوهی می‌توانند زیباترین عکس‌ها را از خود به ثبت برسانند و در شبکه‌های اجتماعی با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارند.

ظرفیت عالی برای مهمانان زیاد

از آنجایی که بیشتر سالن‌های سر پوشیده ظرفیت کم تا معمولی را دارند، دست عروس و داماد برای دعوت از مهمانان بیشتر بسته می‌ماند. با انتخاب باغ عروسی به عنوان لوکیشن عروسی می‌توانید مهمانان بیشتری را به بهترین ساعات زندگی خود دعوت کنید.

باغ‌ تالارها چون مکانی باز هستند افراد بیشتری را در خود جای می‌دهند. در صورت کمبود جا برای نشستن هم می‌توانند از فضای سبز محوطه و زیر درختان استفاده کنند و از شما هم به خاطر کمبود جا دلخور نباشند.

معمولا باغ تالارها جهت اجرای مراسم عقد یک فضای اختصاصی یا سالن عقد ویژه دارند . از آنجا که در مراسم عقد احتمالا تعداد مهمانان شما کمتر از زمان برگزاری مراسم عروسی است استفاده از یک سالن عقد اختصاصی و فضایی جدای از مکانی که محل برگزاری عروسی شماست یک نکته کلیدی و حائز اهمیت است.

سالن عقد

رعایت بهتر پروتکل‌های بهداشتی باغ عروسی

ترس از حظور در دورهمی‌ها و اجتماعات را همه ما تجربه کرده‌ایم، زیرا نمی‌توان به راحتی از بیماری همه‌گیر کرونا غافل شد. دعوت شدن به مکانی سر بسته و مملو از جمعیت ترس بر اندام همه می‌اندازد، کاملا هم قابل درک است.

یکی دیگر از دلایل بسیار مهم در انتخاب و برگزاری عروسی در باغ تالار، پایین آمدن ریسک ابتلا به همین بیماری شایع است. در فضای باز همچون باغ عروسی؛ پروتکل‌های بهداشتی به خوبی و به درستی رعایت می‌شوند و همه اقوام و آشنایان شما می‌توانند با خیال راحت در آن شرکت کنند.

این مکان‌ها برای مهمانان مسن و عزیز شما بسیار مناسب می‌باشند و شما از بابت به خطر افتادن سلامتی اقوام مسن خود هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

امکانات رفاهی باغ تالار برای مهمانان و وجود پارکینگ اختصاصی

امروزه خودروها هم عضوی از خانواده‌ها محسوب می شوند، موافق نیستید؟! از این جهت این حرف را می‌زنیم که برای هر مهمانی که شما دعوت می‌کنید باید برای جای پارک ماشین او نیز به فکر مکان مناسب بوده باشید. حال اگر در کلان شهری چون تهران هم زندگی کنید خوب این مطلب را درک خواهید کرد.

باغ‌های عروسی با توجه به اینکه اکثر در خارج از شهر واقع شده‌اند، برای پارک ماشین مهمانان محوطه و یا پارکینگ اختصاصی مناسب با پارک‌بان و دوربین مدار بسته را دارا می‌باشند.

همچنین مسیرهای رفت و آمد به باغ تالارها اغلب بدون ترافیک می‌باشد و مهمانان شما می‌توانند در سر ساعت معین در باغ عروسی حاظر شوند.

مهمانان کوچولو

اکثر مهمانان شما با فرزندان خود در عروسی‌ها حاظر می‌شوند. ولی این کوچولوهای دوست داشتنی با اینکه عاشق اجتماعات و دورهمی‌ها هستند، اما با مجالس بزرگسالان زیاد میانه خوبی ندارند. به اصطلاح کودکان در این مراسمات بیشتر جلوی دست و پا هستند و موجب تلخی اوقات والدین خود می‌شوند.

و اما!

باغ تالارها در مجموعه خود محیط‌های جداگانه‌ای را برای میهمانان کوچک و دوست داشتنی خود در نظر گرفته‌اند که تحت نظر مربیان کودک سرپرستی می‌شوند.

بنابراین مهمانان شما که صاحب فرزند می‌باشند با حضور در عروسی شما از تمام دقایق آن لذت می‌برند. چرا که با خیال راحت می‌توانند کودکان خود را به محیط بازی باغ تالار که برای سرگرمی و بازی کودکان فراهم شده است، بسپارند.

حتی اگر باغ عروسی که شما در نظر داشته باشید از این امکانات برخوردار نباشد، محوطه باز آن برای کودکان بسیار مناسب می‌باشد.

زمان کافی جهت انجام مراسم عروسی

یکی از استرس‌های عروسی نزدیک شدن به اتمام وقت تعیین شده برای جشن است. چون که تا مهمانان به خود می‌آیند و خود را با جو مجلس وفق می‌دهند، ساعات تعیین شده برای عروسی به پایان می‌رسد.

بنابراین یکی از مهمترین دلایل انتخاب باغ تالارها برای برگزاری جشن عروسی، نبود محدودیت‌های زمانی است. در بعضی از با‌غ‌های عروسی محدودیت زمانی برای پایان مراسم وجود ندارد. در نتیجه عروس و داماد و مهمانان می‌توانند با خیال راحت تا نیمه شب به جشن و پایکوبی و شادی بپردازند.

لباس عروس

این دلیل مخصوص عروس خانم‌ها می‌باشد. برای پوشیدن لباس عروس قاعده‌هایی وجود دارد که عروس خانم باید با توجه به اندام و محیط برگزاری جشن آنها را رعایت کنند.

ولی اگر عروسی خودتان را در باغ تالار برگزار می‌کنید، برای انتخاب لباس عروس آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. شما می‌توانید با توجه به فرم اندام‌تان هر نوع لباس عروسی را انتخاب کنید و در باغ تالار بپوشید.

یادتان باشد لباس سفید عروسی در زیر نور آفتاب و در کنار رنگ‌های طبیعی درختان و گل‌ها شما را به یک پرنسس واقعی تبدیل خواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنیم به راحتی از این دلیل مهم نگذرید! چرا که حرفی که زدیم بعدها در فیلم و عکس‌های عروسی‌تان به خوبی مشهود خواهد بود.

تشریفات عروسی

پذیرایی و خدمات در باغ عروسی

هیچ جشنی بدون پذیرایی لطف ندارد و نمی‌توان به آن جشن گفت. مخصوصا که این جشن عروسی باشد و آن هم در باغ! چشیدن خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها نیز در طبیعت و فضای باز مزه دیگری دارد.

یکی از دلایل مهم دیگر برای انتخاب باغ عروسی، صرف غذا در فضای باز و زیر درختان و در زیر نور ماه یا خورشید است. در باغ‌های عروسی برای پذیرایی در فصل گرم تابستان نوشیدنی‌های خنک در کنار انواع دسرها، شیرینی‌ها و بستنی‌ها ارائه می‌گردد.

در فصل‌های سرد نیز انواع نوشیدنی‌های گرم مانند چای، قهوه و نسکافه در کنار دسرهای مخصوص زمستان آماده می‌شود.

بنابراین وقتی که عروسی را در باغ برگزار می‌کنید برای انتخاب منو هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. شما می‌توانیید با توجه به سلیقه خودتان منوی پذیرایی را با کمک تشریفات عروسی انتخاب کنید و مطمئن شوید که به بهترین شکل به دست مهمانان خواهد رسید.

موسیقی در باغ

آخرین دلیلی که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم اجرای موسیقی در باغ است. شما هنگام عروسی در باغ هیچگونه نگرانی راجع به ایجاد مزاحمت صوتی برای دیگران را نخواهید داشت. بنابراین گروه موسیقی می‌تواند با صدای بلند و با خیال راحت به کار خود مشغول شود.

همچنین شما می‌توانید با آسودگی خاطر به سایر سرگرمی‌ها همچون آتش بازی نیز در این مکان‌های لوکس و زیبا بپردازید.

در آخر باید اضافه کنیم که برای انتخاب باغ عروسی و باغ تالار برای عروسی خودتان دلایل زیادی وجود دارد. اما ما در این مقاله به همین ده دلیل بسنده کردیم.

شما می‌توانید با مدیریت درست بودجه عروسی، یک باغ عروسی متناسب با شرایط مالی خودتان را انتخاب کنید و با برگزاری بهترین روز زندگی خودتان در باغ، زیباترین لحظات را برای خود و مهمانان‌تان رقم بزنید.

امکان برگزاری تشریفات عروسی به بهترین شکل

با توجه به اینکه فضای باز باغ تالار امکان ارائه خدمات و تشریفات عروسی با شرایط بهتر و مطلوب تر فراهم است مراسم عروسی شما به طور حتم زیباتر رقم می خورد. یکی از زیباترین تشریفات در عروسی آتش بازی است که این امکان در باغ شرایط بهتر و مطلوب تری دارد.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود