رعایت 10 نکته قبل از مراجعه به دندانپزشک، الزامیست!

لطفاً نظرتان را ارسال کنید.

عکس خوانده نمی شود

نظرات (8)

 1. احسان
  احسان 9 مرداد 1398 - 22:28
  0
  با سلام
  ضمن اشاره به این موضوع که بنده از خدمات مرکز شما استفاده نکردم اما در مورد بند نه که مربوط به معطلی بیماران در مطب های برخی پزشکان هست و به طور کلی نقش مدیریت پزشک رو منتفی اعلام کرده و ساعت ها معطلی در اتاق های انتظار رو عادی جلوه داده نقد بسیار جدی دارم و مطلبی که نوشته شده توجیه کودکانه ای بیش نیست در بدترین حالت نیم ساعت معطلی قابل توجیه است اما بیش از اون حتما به حرص و طمع پزشک برای داشتن حداکثر مشتری (عمدا استفاده کردم) و اهمیت ندادن به وقت و عذاب مردم می باشد. حتما در آینده با افزایش رقابت بیت کلینیک ها این "اتفاق طبیعی" به زعم شما جای خودش رو به حداکثر احترام به وقت و اعصاب مردم خواهد داد. البته امیدوارم.
  به این که متن بند نه رو تغییر بدین خوشبین هستم در غیر این صورت امیدوارم در صفوف انتظار در بیماری های دیگر خودتون لذت ببرید.
  1. مجید حسین زاده
   مجید حسین زاده 10 مرداد 1398 - 15:13
   0

   سلام؛
   در اول لازم هست که خدمت شما عرض کنم، سایت زوم لایف صرفاً یه مجله اینترنتی است و هیچگونه ارتباطی با مراکز ارائه خدمات پزشکی ندارد.

   اما در رابطه با موضوعی که مطرح کردید، تا حدودی حق با شماست و عدم برنامه ریزی دقیق برخی پزشکان و پرسنل، باعث نارضایتی مراجعه کنندگان می شود.

   ما گفتیم "اتفاق طبیعی" چون در تمام دنیا اتفاق می افتد و ممکن است برای مراجعه به برخی پزشکان نیاز باشد چند دقیقه زودتر در مرکز حضور داشته باشید. لینک زیر را می توانید مطالعه بفرمایید.

   Do Waiting Times in Dental Offices Affect Patient Satisfaction and Evaluations of Patient-Provider Relationships?

   همچنین ما گفتیم که "در بیشتر مواقع ارتباطی با مهارت دندانپزشک خوب یا نحوه مدیریت و زمانبندی کارکنان کلینیک ندارد"! یعنی ممکن است به عمد این اتفاق بیافتد!

   حتی بنده نیز بارها شده برای دیدن پزشکی بجای 30 دقیقه، 4 ساعت منتظر باشم یا برعکس در زمان مشخص به مرکز مراجعه کنم و کارم انجام شود.

   در پایان از امیدواری شما سپاپگذارم

 2. آسمان مجازی پرشین اسکای
  +1
  اگر دنبال سقف کاذب برای آرامش بیمار هستید از آسمان مجازی ما استفاده کنید برای آرامش بیمار خوب هست به این سایت مراجعه کنید
  http://skypersiani.com
 3. عاطفه نانکلی
  عاطفه نانکلی 18 اردیبهشت 1398 - 10:34
  +1

  عاطفه نانکلی هستم و از کلینیک ولی عصر کرج در جهان شهر کرج. از شما ممنونم و بویژه از خانم های دندانپزشکی و زیبایی و دستیارانش در این روزها و هفته ها، ماه رمضان مبارک باد و موفق باشید.و از تمام دندان پزشک کاشت دندان ایمپلنت و زیبایی و سلامتی و تندرستی در مورد علاقه خود شماست. 

  1. مجید حسین زاده
   مجید حسین زاده 18 اردیبهشت 1398 - 12:40
   +1
   سلام خانم نانکلی، از انرژی مثبتی که دادید متشکرم.
   سلامت باشید.
 4. علی
  علی 25 بهمن 1397 - 08:47
  +3

  دندانپزشکی خوب میخایید اینجا

  https://sepehrdentistry.com

  1. f.z
   f.z 11 اسفند 1397 - 01:35
   +1

   من باید برم عصب کشی کنم 12 سالمه، اشکالی نداره بجای عصب کشی دندونمو بکشم؟
   می شه لطفا جوابمو بدین اخه من نمیدونم اشکال داره یانداره

   1. مجید حسین زاده
    مجید حسین زاده 11 اسفند 1397 - 02:21
    +1
    شما برای بررسی این موضوع حتماً باید حضوری به یک دندانپزشک مراجعه کنید تا بعد از معاینه، راهنمایی کنند.