زوم لایف؛ برای زندگی بهتر

قبل از مراجعه به دندانپزشک، رعایت 10 نکته الزامیست!

دکتر بنفشه ایزدی
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
تعداد نظرات (10)
 1. دکتر آذر اصلانی مقدم متخصص عصب کشی دندان در 20 دی 1398 - 10:30
  دکتر آذر اصلانی مقدم متخصص درمان ریشه دندان (عصب کشی) در تهران فارغ التحصیل دوره دندانپزشکی عمومی در سال ۱۳۷۷ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲ دکترای تخصصی در رشته اندودانتیکس از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد.

  وی در سال ۱۳۸۲ در امتحان بورد تخصصی رتبه سوم را کسب کرده است. دکتر اصلانی مقدم در امتحان بورد شفاهی با نمره ۹۷ نفر اول بوده است. این متخصص عصب کشی، همچنین از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳ در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه قزوین به عنوان هیات علمی و از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۷ درمرکز تخصصی بیمارستان بهشتی شهرزنجان مشغول بکار بوده است. همچنین در این مدت، مطب تخصصی شخصی خود را اداره می کرده است و از سال ۱۳۹۰ تا به حال در تهران مشغول به کار می باشد.


  ۲۰ سال مطب داری و درمان انواع کیس های درمان های روت کانال و تروما (دندان های ضربه خورده) در رزومه ایشان بارز است. در طی این مدت با شرکت در مجامع و کنگره های تخصصی داخلی و بین المللی همگام با دانش نوین علم روت کانال در حرکت بوده است. استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد دندانپزشکی با کیفیت، دانش و تجربه سالها فعالیت، باعث اطمینان بخشی به بیماران از لحاظ تجربه درمانی متفاوت می باشد.
  پاسخ
 2. احسان در 9 مرداد 1398 - 22:28
  با سلام
  ضمن اشاره به این موضوع که بنده از خدمات مرکز شما استفاده نکردم اما در مورد بند نه که مربوط به معطلی بیماران در مطب های برخی پزشکان هست و به طور کلی نقش مدیریت پزشک رو منتفی اعلام کرده و ساعت ها معطلی در اتاق های انتظار رو عادی جلوه داده نقد بسیار جدی دارم و مطلبی که نوشته شده توجیه کودکانه ای بیش نیست در بدترین حالت نیم ساعت معطلی قابل توجیه است اما بیش از اون حتما به حرص و طمع پزشک برای داشتن حداکثر مشتری (عمدا استفاده کردم) و اهمیت ندادن به وقت و عذاب مردم می باشد. حتما در آینده با افزایش رقابت بیت کلینیک ها این "اتفاق طبیعی" به زعم شما جای خودش رو به حداکثر احترام به وقت و اعصاب مردم خواهد داد. البته امیدوارم.
  به این که متن بند نه رو تغییر بدین خوشبین هستم در غیر این صورت امیدوارم در صفوف انتظار در بیماری های دیگر خودتون لذت ببرید.
  پاسخ
  1. مجید حسین زاده
   مجید حسین زاده در 10 مرداد 1398 - 15:13

   سلام؛
   در اول لازم هست که خدمت شما عرض کنم، سایت زوم لایف صرفاً یه مجله اینترنتی است و هیچگونه ارتباطی با مراکز ارائه خدمات پزشکی ندارد.

   اما در رابطه با موضوعی که مطرح کردید، تا حدودی حق با شماست و عدم برنامه ریزی دقیق برخی پزشکان و پرسنل، باعث نارضایتی مراجعه کنندگان می شود.

   ما گفتیم "اتفاق طبیعی" چون در تمام دنیا اتفاق می افتد و ممکن است برای مراجعه به برخی پزشکان نیاز باشد چند دقیقه زودتر در مرکز حضور داشته باشید. لینک زیر را می توانید مطالعه بفرمایید.

   Do Waiting Times in Dental Offices Affect Patient Satisfaction and Evaluations of Patient-Provider Relationships?

   همچنین ما گفتیم که "در بیشتر مواقع ارتباطی با مهارت دندانپزشک خوب یا نحوه مدیریت و زمانبندی کارکنان کلینیک ندارد"! یعنی ممکن است به عمد این اتفاق بیافتد!

   حتی بنده نیز بارها شده برای دیدن پزشکی بجای 30 دقیقه، 4 ساعت منتظر باشم یا برعکس در زمان مشخص به مرکز مراجعه کنم و کارم انجام شود.

   در پایان از امیدواری شما سپاپگذارم

   پاسخ
 3. آسمان مجازی پرشین اسکای در 21 تیر 1398 - 15:24
  اگر دنبال سقف کاذب برای آرامش بیمار هستید از آسمان مجازی ما استفاده کنید برای آرامش بیمار خوب هست به این سایت مراجعه کنید
  http://skypersiani.com
  پاسخ
 4. عاطفه نانکلی در 18 اردیبهشت 1398 - 10:34

  عاطفه نانکلی هستم و از کلینیک ولی عصر کرج در جهان شهر کرج. از شما ممنونم و بویژه از خانم های دندانپزشکی و زیبایی و دستیارانش در این روزها و هفته ها، ماه رمضان مبارک باد و موفق باشید.و از تمام دندان پزشک کاشت دندان ایمپلنت و زیبایی و سلامتی و تندرستی در مورد علاقه خود شماست. 

  پاسخ
  1. مجید حسین زاده
   مجید حسین زاده در 18 اردیبهشت 1398 - 12:40
   سلام خانم نانکلی، از انرژی مثبتی که دادید متشکرم.
   سلامت باشید.
   پاسخ
 5. علی در 25 بهمن 1397 - 08:47

  دندانپزشکی خوب میخایید اینجا

  https://sepehrdentistry.com

  پاسخ
  1. f.z در 11 اسفند 1397 - 01:35

   من باید برم عصب کشی کنم 12 سالمه، اشکالی نداره بجای عصب کشی دندونمو بکشم؟
   می شه لطفا جوابمو بدین اخه من نمیدونم اشکال داره یانداره

   پاسخ
   1. مجید حسین زاده
    مجید حسین زاده در 11 اسفند 1397 - 02:21
    شما برای بررسی این موضوع حتماً باید حضوری به یک دندانپزشک مراجعه کنید تا بعد از معاینه، راهنمایی کنند.
    پاسخ
   2. الناز در 18 تیر 1399 - 11:04
    سعی کن هیچوقت دندونتو نکشی حتما عصب کشی و پر کن
    از عصب کسی هم نترس من تا الان ۵ بار عصب کشی کردم و راضی هستم فقط همیشه نخ دندان و مسواک بزن که دندونات پوسیده نشن
    پاسخ