زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

4 نکته مهم قبل از خرید دستگاه لیزر دایود

4 نکته مهم قبل از خرید دستگاه لیزر دایود

4 نکته مهم قبل از خرید دستگاه لیزر دایود

هنگام خرید دستگاه لیزر دایود و دیگر دستگاه های لیزر موهای زائد باید به نکات و موارد مختلفی توجه کنید مانند قیمت و سرعت دستگاه، قابلیت لیزر بر روی انواع تایپ های پوستی و نداشتن عوارض دستگاه لیزر دایود و دیگر موارد است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

اگر به دنبال راه اندازی کلینیک یا مطب برای لیزر موهای زائد هستید پیدا کردن یک دستگاه مناسب برای رفع موهای زائد یک گام بسیار مهم است. مانند هر چیز دیگری، موارد مهمی وجود دارد که باید قبل از انجام خرید دستگاه لیزر آن را در نظر بگیرید، به خصوص گارانتی و ضمانت کیفیت دستگاه های لیزر که از اهمیت زیادی برخوردار است.

مهم ترین نکات قبل از خرید دستگاه لیزر دایود که باید به آن توجه کنید به شرح زیر است:

قیمت دستگاه لیزر دایود

قیمت دستگاه لیزر دایود

یکی از مهم ترین نکات قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد بررسی قیمت دستگاه لیزر دایود است که اگر کیفیت دستگاه لیزر، سرعت و انواع تایپ های پوستی را به خوبی بتواند برای بیمار فراهم کند قطعا قیمت ارزانی نخواهد داشت. توجه کنید دستگاه دایود امروزه جز محبوب ترین لیزر موهای زائد بدن است که اگر کیفیت قابل قبولی نداشته باشید مطمئنا برای بیمار عوارض پوستی زیادی را ایجاد می‌کند.

سرعت دستگاه لیزر دایود

نکته مهم دیگر که باید به آن توجه کنید بررسی سرعت دستگاه لیزر دایود است. سرعت 1200 نانومتر طول موج بسیار خوبی برای رفع موهای زائد بدن است چرا که یکی از ویژگی های ضروری دستگاه لیزر موهای زائد اندازه نقطه زنی آن است. لیزری که با اندازه نقطه بزرگتر می‌تواند زمان درمان را به شدت کاهش دهد و به شما این امکان را می دهد که مشتریان بیشتری را در یک روز در مقابل لیزری با اندازه نقطه کوچکتر رزرو کنید. علاوه بر این، اندازه نقاط بزرگتر لیزر منجر به نفوذ عمیق تر به پوست برای اثربخشی بیشتر درمان روی عمیق ترین فولیکول ها می شود.

استفاده برای انواع تایپ های پوستی

استفاده برای انواع تایپ های پوستی

اگر می‌خواهید بهترین کلینیک و مطب ارائه‌دهنده خدمات لیزر موهای زائد در شهر خود باشید، استفاده از دستگاهی که مناسب مشتریان با انواع تایپ های پوست مختلف باشد ضروری است. واقعیت این است که دور زدن مشتری به هر دلیلی هرگز چیز خوبی نیست، به خصوص برای اینکه نمی‌توانیم از لیزری که رنگ پوست های مختلف را پشتیبانی نمی‌کند را با خیال راحت برای بیماران خود استفاده کنیم.

زمانی که فناوری لیزر موهای زائد برای اولین بار معرفی شد، تنها بیمارانی که پوست روشن‌تری داشتند می‌توانستند درمان شوند اما امروزه به کمک شرکت های تجهیزات پزشکی مانند آرنا گستر این شرایط فراهم شده است که دستگاه لیزر موهای زائد مختلفی مانند دستگاه لیزر shr و دستگاه لیزر دایود که مناسب پوست ایرانی هستند را با خیالی آسوده استفاده کنید.

خدمات پس از فروش دستگاه

نکته آخری که قبل از خرید به آن باید دقت کنید که بسیار نیز ضروری است نوع خدمات پشتیبانی و ضمانت و گارانتی دستگاه لیزر دایود است که باید از آن غافل نشوید. در صورت بروز نقص، مشکلات مختلف در دستگاه لیزر دایود یا هر دستگاه دیگری که از شرکت خاصی خریداری می‌کنید باید بتوانید با مشاوران و پشتیبان محصول در تماس باشید تا شما را برای حل این مشکل در سریع ترین زمان ممکن راهنمایی کنند چرا که شرکت های معتبر بسیار کمی وجود دارند که دارای تکنسین های داخلی باشند که می‌توانند مشکلات خرابی لیزر شما را انجام دهند.

در این مقاله 4 نکته مهم قبل از خرید دستگاه لیزر دایود را مورد بررسی قرار دادیم، حتما سعی کنید قبل از خرید انواع دستگاه لیزر موهای زائد به این نکات مهم توجه داشته باشید تا بتوانید در سال های متوالی از دستگاه لیزر دایود استفاده کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (1)
  1. حسین کریمی در 31 خرداد 1401
   راهنمای خرید خوبی بود. ممنون از نکات خوبی که گفتید.
   پاسخ