زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آیا لیفت ابرو با نخ انجام می‌شود؟ بررسی کامل لیفت با نخ و لیفت ابرو

آیا لیفت ابرو با نخ انجام می‌شود؟ بررسی کامل لیفت با نخ و لیفت ابرو

آیا لیفت ابرو با نخ انجام می‌شود؟ بررسی کامل لیفت با نخ و لیفت ابرو

اگر یک بررسی بین این دو مورد و همچنین آشنایی با لیفت با نخ، لیفت ابرو می خواهید، این مطلب را از دست ندهید!

لیفت با نخ چیست؟

انواع مختلفی از نخ ها در لیفت صورت با نخ استفاده می شود. آنها بر اساس اثر ماندگار و ساختارشان در بافت طبقه بندی می شوند. برای استفاده از خدمات لیفت با نخ در کلینیک گونه روی لینک کلیک کنید.
نخ های دائمی و موقت با توجه به مدت زمان ماندن در بافت انسان وجود دارد. نخ های دائمی رشته هایی هستند که با گذشت زمان در بدن حل نمی شوند، اما هیچ واکنشی ایجاد نمی کنند.

از طرف دیگر، نخ های موقتی به مرور زمان در بافت حل می شوند. ما ممکن است به این گروه موضوعات نرم را اضافه کنیم. با توجه به ساختار نخ ها به 2 گروه کامواهای راست و بریده/قلابدار/ریشک تقسیم می شوند. نخ های مسطح مانند نخ های بخیه ای که در جراحی استفاده می شوند، سطح صافی دارند و اغلب در تعلیق صورت استفاده می شوند. نخ‌های بریده‌دار/قلاب‌دار/ریشک نخ‌هایی هستند که دارای برجسته‌سازی و قلاب‌هایی بر روی سطح خود هستند و بسته به تکنیکی که توسط پزشکی که لیفت با نخ را انجام می‌دهد اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاندیدای خوب برای لیفت صورت با نخ کیست؟

لیفت صورت با نخ یک روش ایده آل برای افرادی است که به دلیل افتادگی پوست چندان توسعه نیافته و چین و چروک های سطحی کمتری دارند. کسانی که دارای افتادگی و شلی در قسمت های مختلف صورت خود هستند و می خواهند پوستشان بازسازی شود و ظاهری جوان تر داشته باشند و برای کسانی که نمی خواهند جراحی کنند و تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرند راه حلی ایده آل است. لیفت صورت با نخ به طور کلی برای گروه سنی 35 تا 50 سال اعمال می شود، اما در صورت عدم افتادگی و تغییر شکل زیاد، می توان آن را برای گروه سنی بالاتر نیز اعمال کرد.

قبل از لیفت با نخ چه باید کرد؟

قبل از این درمان، بیماران باید نکات لازم را رعایت کنند تا پس از آن به نتیجه ایده آل برسند. بیمار باید حداقل 4 ساعت ناشتا باشد، حداقل 1 ماه قبل از انجام پروسیجر برنامه ریزی شده از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکرده باشد، بیماری آلرژیک نداشته باشد و هر دارویی را که به صورت روزانه استفاده می شود به پزشک اطلاع دهد. اگرچه این یک درمان ساده و غیر جراحی است، اما همچنان یک مداخله کوتاه مدت است. برای جلوگیری از هر گونه عارضه، لیفت با نخ باید توسط یک متخصص مجرب انجام شود و به تمام جزئیات برای جلوگیری از عوارض بعدی توجه شود.

چه کسی می تواند کاندید عمل لیفت ابرو باشد؟

خانم‌ها و آقایان در هر سنی که از چروک‌های پیشانی و افتادگی ابرو به دلیل افتادگی پوست ناراحت هستند، می‌توانند با عمل لیفت پیشانی، نگاه خود را تازه کنند. تمام افراد بالای 18 سال که از کم پشتی ابروهای ژنتیکی شکایت دارند، می توانند به راحتی با عمل لیفت ابرو و پیشانی از شر این شکایات خلاص شوند.

لیفت ابرو با نخ

عمل لیفت ابرو و پیشانی یک عمل زیبایی است که با هدف تغییر ظاهر فرد انجام می شود. در صورت مناسب بودن شرایط سلامت، هر کسی می تواند از این نوع جراحی بهره مند شود. عمل لیفت ابرو گونه کلینیک و لیفت پیشانی نسبت به جراحی پلک خطر بسیار کمتری دارد و روند بهبودی سریعتر است. به همین دلیل می توان گفت در بسیاری از موارد ترجیح داده می شود.

جمع بندی لیفت با نخ

زنان و مردان در هر سنی که از جایگاه ابروهای خود راضی نیستند، کاندیدای مناسبی برای لیفت ابرو و لیفت پیشانی هستند. خانم‌ها و آقایانی که از چروک‌های پیشانی و افتادگی ابروها به دلیل افزایش سن ناراحت نیستند، می‌توانند با لیفت پیشانی با چین و چروک خداحافظی کنند و با بالا بردن ابروها، نگاه خود را جوان‌تر کنند. هر فرد بالغ سالم بالای 18 سال می تواند ظاهر و حالت چهره خود را با لیفت ابرو و لیفت پیشانی تجدید کند.

ملاحظات بعد از لیفت ابرو

اگرچه روند بهبودی پس از روش‌های لیفت ابرو غیر جراحی بسیار راحت‌تر و سریع‌تر است، اما باید به نکات مهمی توجه کرد، چه از روش‌های جراحی یا غیرجراحی استفاده شود:

 • توصیه های پزشک خود را به خوبی دنبال کنید و جدی بگیرید.

 • از هیچ دارویی غیر از داروهایی که برای شما تجویز شده، از جمله مسکن ها استفاده نکنید.

 • مراقب باشید که کمپرس سرد را طبق دستورالعمل اعمال کنید.

 • مصرف الکل و سیگار را کنار بگذارید.

 • سر خود را از ضربه، آفتاب، گرمای شدید یا سرما محافظت کنید.

 • چند روز اول لباس های دکمه دار بپوشید.

 • مراقب بهداشت خود باشید.

 • در صورت بروز هر موقعیت غیرمنتظره ای با پزشک خود تماس بگیرید.

لیفت ابرو با بوتاکس و آویزان غیر جراحی ابرو از کاربردهای لیفت ابرو با مداخلات کوچکتر هستند. برای افتادگی خفیف پیشانی و افتادگی ابروها استفاده می شود. آنها راه حل های موقتی هستند که باید در فواصل زمانی معین تکرار شوند، اما لیفت ابرو با بوتاکس یکی از پرکاربردترین روش های لیفت ابرو است. آنها روش های جایگزین برای کسانی هستند که نمی خواهند در سنین پایین تر تحت عمل جراحی قرار گیرند.

کلینیک گونه

برای لیست کردن مزایای کاربردهای لیفت ابرو بدون جراحی

 • آنها رویه های سبکی هستند که در مدت زمان کوتاهی اعمال می شوند.

 • نیازی به مراقبت از زخم نیست زیرا هیچ برشی وجود ندارد.

 • خطر عفونت وجود ندارد.

 • روز بعد می توانید به زندگی عادی روزمره خود بازگردید.

 • این روش ها در مقایسه با روش های جراحی لیفت ابرو قیمت پایین تری دارند.

 • لیفت ابرو بدون جراحی نیز باید توسط جراحان پلاستیک در یک محیط بالینی انجام شود.

منبع: کلینیک گونه (goonehclinic.com)

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود