زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سه ماده اعتیاد آور با عوارض قطعی خطرناک که بلای خانمان سوز هستند!

سه ماده اعتیاد آور با عوارض قطعی خطرناک که بلای خانمان سوز هستند!

سه ماده اعتیاد آور با عوارض قطعی خطرناک که بلای خانمان سوز هستند!

در حال حاضر شرایط فعلی جامعه به گونه ای است که جوانان و نوجوانان را به دلایل مختلف به سمت مصرف مواد مخدر سوق می دهد و قطعا در این بین مواد مخدر به سبب این که جنبه اعتیاد آور بودن را دارا هستند عواقب جبران ناپذیری را به همراه دارند که می تواند زندگی عادی فرد را کاملا تحت الشعاع خود قرار دهد و حتی نابود کند.

مواد اعتیاد آور بلای خانمان سوزی هستند که در صورت درگیری با این مواد باید بهترین عملکرد را در زمان مناسب فرد بیمار از خود نشان دهد تا به صورت قطعی و ۱۰۰ درصدی رهایی پیدا کند. انواع مواد اعتیاد آور در صورت تداوم مصرف عواقب جبران ناپذیری را به همراه دارند. 

مشروب:

یکی از نوشیدنی های الکلی رایج که مدام توسط جوانان مورد مصرف قرار می گیرد، مشروب است.

برخلاف باورهای عمومی این ماده نوشیدنی نیز دارای مشخصه اعتیاد آور بودن است و فرد در طول مصرف می تواند دچار مشکلات مختلف جسمی و روحی شود و همچنین تاثیر کاملا مستقیمی روی سیستم عصبی مرکزی مغز می گذارد، که به راحتی قابل درمان نیست، علائم ظاهری خوردن مشروب شامل موارد ذیل می شود:

 • از دست دادن تعادل در راه رفتن و همچنین از بین رفتن قدرت تکلم
 • گیجی و همچنین تداخل احساسات
 • سردردهای شدید و مداوم
 • رویا پردازی و خیال پردازی بلافاصله پس از مصرف 
 • حالت تهوع، اسهال، استفراغ و همچنین عدم کنترل ادرار در صورت زیاده روی مصرف
 • بوی بد دهان بلافاصله پس از مصرف
 • تغییر حالت چشم ها و همچنین قرمز شدن چشم ها

در صورت ترک این ماده نوشیدنی به موقع شما به راحتی می توانید روال قبلی زندگی خود را به دست بیاورید و با مشکل خاصی مواجه نشوید، در صورتی که با تداوم مصرف با مشکلات دیگری اعم از عوارض ناشی از سوء مصرف مواجه خواهید شد.

ال اس دی:

یکی از سوال های اساسی که در ذهن تمامی افراد ایجاد می شود، قطعا ال اس دی چیست؟ می باشد. این ماده مخدر در واقع به صورت قرص سفید رنگ می باشد که در سال های اخیر توسط جوانان مصرف می شود و حتی در بین جوانان به غلط به عنوان یک قرص تمرکز بخش شناخته می شود که می تواند حتی به افزایش ماندگاری مطالب در حافظه کوتاه مدت کمک کند.

 در صورتی که این ماده خطرناک بر اساس فرآیندهای شیمیایی خطرناک تولید شده است و حتی می تواند به راحتی سلول های موجود در مغز را نابود کند و حتی باعث از بین رفتن دائمی سلول های خاکستری مغز می شود.

 این قرص روانگردان بیشترین میزان از تاثیر را روی مغز می گذارد و با تغییر حالت شیمیایی مغز فرد دچار سر زندگی و سرحالی می شود و حتی احساس سرخوشی می کند که کاملا زود گذر است و بلافاصله مغز به حالت قبلی خود برگشته و شما دچار عوارض سوء مصرف این ماده مخدر می شوید.

اعتیاد مواد مخدر خصوصا قرص ال اس دی بسیار خطرناک می باشد و شما در زمان درست و مناسب باید اقدام به ترک کنید و قطعا مراجعه به یک کمپ ترک اعتیاد معتبر و باتجربه حرف اول را می زند.

زولپیدم:

مواد مخدر به سبب تغییر جریانات شیمیایی مغز باعث تغییر حالات روانی فرد در مرحله اول می شود و متاسفانه در صورت تداوم مصرف فرد تمایل به افزایش دوز مصرفی با گذشت زمان دارد که در نتیجه فرد دچار این بلای عظیم و خانمان سوز می شود، زولپیدم نیز در دسته این مواد اعتیاد آور قرار دارد.

اگر با دقت به سوانح رانندگی و همچنین جرایم غیر عمد صورت گرفته در جهان نگاهی بیاندازید متوجه می شوید افرادی که این ماده اعتیاد آور را مصرف می کنند بیشتر در معرض ارتکاب این جرایم قرار دارند.

همچنین این ماده مخدر ابتدا شاید مشکلات مربوط به عواطف انسان و خواب او را تسکین دهد اما بلافاصله بعد از مصرف احساس نیاز جهت مصرف دوباره در او ایجاد می شود از دیگر علائم این ماده در دوران بارداری سقط جنین و حتی بروز مشکلات جسمی و ذهنی در جنین می باشد که بدون درمان هستند و حتی در دوران شیردهی می تواند عواقب کاملا خطرناکی را به همراه داشته باشد.

ترک مواد مخدر

یکی از شایعه های کاملا غلط و بدون منبع علمی ترک زولپیدم در منزل می باشد، در صورتی که انجام این روش از ترک کاملا یک ایده بیهوده است و شما برای ترک دائمی هر نوع ماده مخدری مستلزم مراجعه به مراکز مختلفی درمانی تحت عنوان کمپ ترک اعتیاد هستید، که در اسرع وقت اعتیاد و عادت بد خود را ترک کنید و به آغوش خانواده خود برگردید، ترک صحیح و اصولی بدون آسیب به بدن فقط در سایه یک کمپ ترک اعتیاد معتبر امکان پذیر می باشد.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود