زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

درباره حلوای هویج ارومیه بیشتر بدانیم!

درباره حلوای هویج ارومیه بیشتر بدانیم!

درباره حلوای هویج ارومیه بیشتر بدانیم!

شهر ارومیه واقع در شمال غرب کشور، مرکز استان آذربایجان غربی سوغاتی های بسیار خوش مزه و جذابی دارد، یکی از معروف ترین آن ها نقل و حلوای معروف ارومیه می باشد.

امروز در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین سوغاتی های ارومیه یعنی حلوای هویج را به شما معرفی کنیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

تاریخچه حلوای هویج ارومیه

در کشور پهناور ایران، در انواع شهرها ممکن است نام حلوای هویج به گوشتان خورده باشد، ولی امروز می خواهیم یکی از بهترین آن ها یعنی حلوای هویج ارومیه را معرفی کنیم.

شما می توانید در شهر ارومیه انواع حلواهای خوشمزه مانند حلوای هویج، حلوای گردویی، حلوای شیره انگور، حلوای پسته ای و... پیدا کنید.

ولی پر طرفدارترین این حلوا ها بین مردم آذربایجان، حلوای هویج می باشد. برای خرید حلوا به صورت آنلاین می توانید از سایت نقل و حلوای قاسمی سفارش خود را ثبت کنید.

حلوای هویج ارومیه

شما می توانید حلوای هویج مخصوص ارومیه را در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی از فروشگاه اینترنتی www.Nogleghasemi.com به صورت آنلاین در هر کجای ایران که باشید تهیه کنید.

ترکیبات حلوای هویج ارومیه

ترکیبات حلوای ھویج را شیره ی انگور ارگانیک، گردو، هویج،گلوکز و ادویجات تشکیل داده است. شیره ی انگوری که در تهیه این حلوا استفاده کرده ایم ، از بالاترین کیفیت برخوردار است. این حلوا به علت ترکیبات بسیار قوی ای که دارد دارای خاصیت های بسیار زیادی است. هم شیره انگور هم هویج و هم گردو جزو پرخاصیت ترین مواد غذایی محسوب می شوند.

هنگام خرید این حلوا باید دقت کنید که هویج آن نسوخته باشد و طعم سوختگی ندهد زیرا پختن هویج باید توسط یک فرد حرفه ای انجام شود.

حلوای هویچ یکی از سوغاتی های خاص و خوش مزه ارومیه است که هم در کنار چایی و هم در سفره افطار برای تنظیم قند خون کاربرد دارد. ترکیبات این حلوا شامل هویچ ، گردو ، شیره انگور ، گلوکز و ادویه جات می باشد.

حلوای پسته ای ارومیه

شما می توانید به راحتی فقط با چند کلیک، این محصول بی نظیر را در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی تهیه فرمایید. این محصول به صورت تکی، دو میکس و سه میکس نیز در فروشگاه اینترنتی نقل قاسمی قابل تهیه می باشد.

حلوای پسته ای نیز یکی از پر فروش ترین و پر خاصیت ترین حلواهای شهر ارومیه می باشد.

حلوای پسته ای ارومیه نقل قاسمی

حلوای تازه را از کجا بخریم؟

همه ما دوست داریم حلوای محلی تازه را در هر زمان و هر کجای ایران که باشیم بتوانیم تهیه کنیم. خبر خوش این است که برای تهیه حلوای تازه ارومیه دیگر نیاز نیست صدها کیلومتر تا ارومیه رانندگی کنید!

برای اینکه بتوانید در هر کجای ایران که هستید، حلوای تازه ارومیه را تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما به سایت نقل قاسمی سر بزنید. برای این کار کافیست در گوگل جستجو کنید نقل قاسمی و وارد وب سایت شوید.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی‌شود